0

@FcPortoFan1999 po pierwsze nie mam zamiaru znowu tłumaczyć wszystkiego dzieciom z La Bambli.
Po drugie De Zerbi nie jest w niczym gorszy niż Xavi.
Po trzecie skoro jest taki słaby to dlaczego interesuje się nim m.in. Bayern i Liverpool?

0

@Ziemny to nie mój wiek.
Rotacje są potrzebne ale ty sugerujesz odpuszczenie ligi, już na spokojnie możemy dowieźć drugie miejsce i skupić się na LM

0

@FcPortoFan1999 nie kompromituj się

0

@pacior95 ale Laporta woli namawiać Xaviego xd

0

@Ziemny a co jedno przeszkadza drugiemu?

1

@Gaz a ten znowu szuka bezmyślnych argumentów za Xavim (:
Te pół roku jest tylko i wyłącznie na przystosowanie się do ligi, zobacz jaką padake grali Vini i Rodrygo jak przyszli z Brazylii.
Więcej pokaże w następnym sezonie ale to jak mało daje mu grać Xavi to głowa mała

0

@michal26 nawet Nagelsmann mówił że Gundo musi odpocząć, Cancelo i Robert grali prawie wszystko, Mats też grał.... to nie był okres odpoczynku a mecz z PSG był mega wyczerpujący więc nie gadaj głupot

0

@pacior95 ostatnio jak tak patrzę to nie widzę innego lepszego kandydata niż Motta (: ale jest na ten moment poza zasięgiem i już podobno Juventus go zaklepał

0

@michal26 a w reprezentacjach to nie grali?!

0

@Aragorn33 większość jest zajechana i kilku graczom grozi zawieszenie w klasyku a jeszcze zaraz mecz z PSG.
Z Cadiz to rezerwowy skład powinnien spokojnie wygrać

0

@Ziemny no to wolisz tam nie zagrać i nie zgarnąć kilku milionów za udział?

3

@Messiah10 bardzo małe zaangażowanie i duża nieregularność

2

@regatta52 De Jong jest czwartym

0

@pacior95 Xavi zapłacił 5mln wtedy jak się nie mylę.
Zajście do finału jak po drodze mocnym rywalem jest TYLKO PSG nie powinno mu dać pozostania, nawet wygrana nie, taka moja opinia. Marzy mi się w końcu jakiś dobry trener po tylu flopach

0

@PatrykBarca hahahahaha xd.
Jak mają zdobyć puchary jak przejęli drużyny z dna tabeli top5 lig europejskich.
Tak przyszedł i na start 200mln na transfery i gra w lidze Europy ((((((:
Teraz przegrana wszystkiego i dopiero PSG to trudny rywal w tej LM a potem półfinały gdzie obowiązek to wygrana xd.
Marquez przygotował piłkarzy Xaviemu a przypisywanie mu tego to idiotyzm i żenada, jak tak myślisz to nie znasz się wogóle.
Dziękuję za dyskusję, zostałeś wyjaśniony na każdym kroku i nie podałeś żadnego argumentu

0

@PatrykBarca po pierwsze Xavi nie dorasta im do pięt.
Po drugie Xavi to żaden trenerski autorytet.
Po trzecie to nie wyniki czynią Marqueza lepszym tylko to jaką pracę wykonuje. Ma obowiązek odwzorowywać beznadziejną taktykę Xaviego i awans do drugiej ligi nie jest dobry więc nie walczy o niego na siłę. Potrafi zbudować coś z niczego a Xavi ciągle chce transfery.

0

@Ziemny 2 miejsce daje udział w superpucharze więc nie gadaj głupot, ale rotacje to obowiązek dzisiaj

0

@La Pulgaa 2 miejsce daje udział w superpucharze więc gadanie że mi to obojętne to głupota

1

@Mattems dla mnie nie ma innej opcji niż wygrana Yamala

0

@S1l3nt Yamal powinien odpocząć ale wiadomo że Xavi nie daje odpocząć nikomu, Gundo tak samo nie powinien grać ze względu na odpoczynek i kartki.
A kiedy ma grać Roque? Ja nawet bym wystawił obydwu

4

@Mattems Bellingham już dostał, dwa razy nie można

0

@PatrykBarca ty jesteś śmieszny.
Jeśli chcesz koniecznie Kloppa to możemy awansować Marqueza na rok i potem dać jako asystenta Kloppa (Marquez jest już teraz poprostu lepszy niż Xavi).
Trzeba też wziąć pod uwagę że mamy małe szanse w walce o Kloppa.
Flick to nie jest dobry wybór o czym wielokrotnie pisałem. Jest De Zerbi, Motta, Nagelsmann, Amorim..... oni już teraz są lepsi i mega perspektywiczni

0

@LatajacyHolender jak tak bardzo chcesz.
- mega wyprowadzenie piłki
- spokój i koncentracja w obronie
- nie popełnia głupich błędów
- dobrze współpracuje z resztą obrony
- dobre krycie indywidualne
- bardzo dobrze się pozycjonuje
Należy też wziąć pod uwagę że ma 17 lat, gdzie reszta topowych obrońców była w jego wieku? Dla przykładu Puyol zaczął tyle grać w wieku 19lat

0

@LatajacyHolender zobaczymy gdzie będzie za parę lat a te twoje przykłady są głupie do dobierasz je do swojej narracji.
Cubasri akurat wzoruje się na Ramosie i jest poprostu crackiem, na ten moment u umniejszanie mu jest żałosne.

0

@Serducho bardzo dobry mecz Raphinhi więc nie pisz głupot

0

@Barca2022 jest bardzo dużo lepszych trenerów więc ludzie nie piszcie takich idiotyzmów

0

@Serducho tylko nie masz nawet pół argumentu za tym że Xavi powinien zostać i są duże lepsze i tańsze opcje w jego miejsce

8

@S1l3nt Yamal to mógłby odpocząć i jak Roque/Guiu nie wyjdzie w podstawie to śmiech na sali

0

@pacior95 zarabia jeden milion mniej niż Ancellotti który jest jednym z najlepszych trenerów w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?