6

Roony za 2,5mln to steal poprostu. Nawet jak go później sprzedadza z zyskiem


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

0

@krol211 zobaczymy bo narazie obiecująco według mnie ale różnie to bywa

1

@ViscaelBarca2007 tylko potrzebny jest ten nowy PS albo wahadło. Ciekawe czy Roony da radę bo talent ma, jest też wrazie Nomoko. Diarra to raczej na sprzedaż pójdzie

0

Dwa ostatnie mecze świetne, w końcu wracamy do formy. I oczywiście przypadkiem De Jong w nich nie zagrał (:

2

Maszyna ruszyła

0

@KamilS689 co z tego jak gra dobrze i od 3 sezonów stale ponad 3k minut na sezon.
To że gra w PL nie robi go z automatu lepszym, Schlotterbeck na ten moment lepszy.
Z Onaną pod koniec sam pisalem żeby go nie brać

0

W końcu Roony.
Ciekawe czy Ferran utrzyma tą forme a nie jak zwykle gdy wywalczy już ten pierwszy skład.
Dobrze też że Flick nie forsuje Raphinhi od początku

0

@KamilS689 jest tyle warty, kompletnie nie doceniasz jego umiejętności widzę, pewnie nawet meczu nie obejrzałeś ale co tam. Gdyby nie kontrakt to by nas stac nie było. Van de Ven nie jest lepszy a już napewno nie profilem
https://zapodaj.net/plik-atdZrggluG
A Bastoni jest kompletnie poza zasięgiem finansowym tak jak Alvarez

11

Tego nie można zepsuć, rozbić jakoś 30-35mln + zmienne i brać. Gdyby nie rok kontraktu byłby wart więcej. Idealny LŚO dla nas

0

@partymaker nie jest lepszy i nie pasuje tak bardzo jak Schlotterbeck, idealny LŚO dla nas. Najlepiej wziac obu ale Schlotterbeck to absolutny priorytet

0

Przede wszystkim Schlotterbeck ale Guehi byłby świetnym dodatkiem. Wtedy mamy 4 nominalnych obrońców, dwóch LŚO (Schlotterbeck, Guehi) i dwóch PŚO (Cubarsi, Araujo). Moglibyśmy też korzystać z ustawienia z trójka obrońców wtedy ale te wahadło by sie przydało z prawej strony. Uprzedzam że Araujo nie da sie za bardzo pozbyć latem wiec dałem go w zestawieniu jako zmiennik Cubarsiego

1

@blakkudium i opcjonalnie Cortez z rezerw

3

@Messibestplayerintheworld to jest obowiązek, Flickowi sie ten transfer należy jak psu buda

2

Debilny news, Alvarez nie przyjdzie (i dobrze) ale dlatego że nas nie stać a nie bo jeden mecz. Eyong też prawdopodobnie nie bo mocno spadł z forma i nie notuje progresu. Rosną szanse na kolejny rok z Lewym i tyle narazie

0

@Jersi1 Estavo to największy talent Brazylii ostatnich lat. Chelsea to słaby przykład bo widac co oni robia z kadra co sezon

0

@Jersi1 tyle że to bardzo duży talent na pozycje gdzie potrzebowaliśmy wzmocnienia a Olmo nie był nam kompletnie potrzebny.
Nawet jeśli finalnie nie wypali to ze strategicznego punktu widzenia transfer Nusy miałby owiele większy sens a jego koszty to może 1/3 tego co Olmo

@blakkudium napewno dostaną, pewnie jeszcze rok go przetrzymają żeby więcej wyciągnąć

1

@blakkudium ciężko powiedzieć właśnie bo opcji praktycznie nie ma na zimę. Ale ja bym wolał obrońcę

6

Patałachy, był rok temu za 20-30mln to woleli wywalić 60mln na Olmo. Teraz po ptokach, może Fofaną sie zainteresują


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

1

@blakkudium absolutny priorytet latem, lepsza wersja Inigo i nowy lider obrony

1

@blakkudium napewno LS, może chce kogoś kto jest dobry w pojedynkach bo Rashford tego nie daje

0

@Kapitan9 spalił się, jak znowu nie odpali to nici z transferu do większego klubu

2

@blakkudium Schlotterbeck, Inacio albo Benedetti, jak ktos inny to będę zdziwiony

26

Typowy clicbait. A tak wogóle to sensu nie ma nawet, zima już wiemy że nic nie bedzie a latem trzeba ruszyć po Schlotterbecka

3

@blakkudium fajnie dawno nie było

9

Ty chyba sobie jaja robisz z tym Ter Stegenem

0

2

@pioz123 przy naszym systemie potrzebna jest typowa ,,9" a nie fałszywa, jeśli Lewy odejdzie to musi być zastępstwo

1

@Gall zależy od funduszów ale taki Schlotterbeck to byłby ratunek

1

@blakkudium za mało wiemy w tym temacie

1

@blakkudium teoretycznie to nasz najlepszy obrońca ale widzisz jak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?