BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 raczej tak jak zwykle z nim na zainteresowaniu sie skończy bo kasy mało i są inne priorytety. Była szansa gdy jeszcze grał w Brugge a teraz Lipsk za dużo będzie chciał
@krol211 raz że amortyzacja a dwa na co im on xd
3
Tym Nusa to już chyba 3 lata sie interesujemy i skautów wysyłamy. Ten LO mnie ciekawi bo przydałaby sie lepsza alternatywa dla Balde niż Martin, mieli też sie interesować Grimaldo który by kosztował tyle samo
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360
2
@blakkudium Bernal pewnie zmiana w przerwie odrazu zaplanowana jest to może ten Tommy szanse mógłby dostać a później Pedri za Casado. I Roony mógłby w końcu coś zagrać
0
@LukaszFan ty chyba nie wiesz ile sie wraca do pełnej sprawności (o ile wogóle) po zerwanym ACL a tam jeszcze problemy z łąkotka były. Od grudnia miał dopiero wiecej minut dostawać
2
@Faro tak poprostu zagubiony jest co jest normalne po takiej przerwie w takim wieku
6
Bernal pierwsza większa szansa po rocznej kontuzji co dopiero wchodził do pierwszego zespołu a tu już wyzywany xd. Cierpliwości trochę
0
Bardzo brakowało tego Raphinhi
0
@Gibbon_FCB Bernal napewno nie bo nie jest gotowy na cały mecz
0
@Gibbon_FCB tak jak na ławce go nawet nie ma
0
@xavi890 acha czyli on winny. A ty ślepy czy masz ból dupy?
1
@xavi890 absolutnie nie
0
@tbas było dawno coś pisane że Bernal ma dopiero od grudnia grac coś więcej z ostrożności. Profilowo jest idealny żeby grać z Pedrim w pomocy ale zobaczymy
11
Przydałoby sie żeby Bernal zaczął budować formę bo będzie potrzebny w dalszej części sezonu.
I w końcu Kounde ława kosztem Erica, ile można przy tak słabej dyspozycji
0
@addept to że grał mniej lat na wysokiej intensywności w lepszych drużynach przez co może grać dłużej, żadna teoria z dupy tylko tak jest. Nic nie wspominałem o prime bo raczej go nie osiągnął
0
@addept on wszedł na najwyższy poziom później, przy odpowiednim prowadzeniu się da radę tyle
6
@Czyhrynski to typowa ,,9" strzelająca gole czego nam potrzeba. Kane to raczej z Bayernem przedłuży a Alvarez sie nie nadaje na samotna ,,9"
3
@mr Barca tylko najpierw musi być chętny, wiele wskazuje że z Bayernem przedłuży
2
Będą go bronić bo wiedzą że po przedłużeniu kontraktu i podwyżce pensji nie ma jak sie go pozbyć przy jego obecnej dyspozycji. Trzeba wzmocnić obronę latem żeby była lepsza konkurencja
4
Fajna opcja w tych pieniądzach. Napastnik na te 5-6 lat spokojnie, później wszedł na ten najwyższy poziom to nie jest tak ,,zużyty". Jeśli Kane nie jest chętny to on powinien być celem (jeśli będzie kasa)
@ViscaelBarca2007 @blakkudium
1
@Eklerek bardziej o wygodne miejsce na trybunach
0
@Peciak Christensen odejdzie latem, Mats już pewnie zima. Jedynie Araujo zostanie bo nie ma jak sie go pozbyć w tym momencie
1
@626 ty chyba sobie żartujesz
2
@Kessie i co z tego? Fajnie by było mieć obu
2
@Eklerek i ty zaraz w to wierzysz xd
4
@kaamil1910 lepszy Guehi z takich opcji
1
@blakkudium to już Fofane bym wolał
0
Przydałoby sie takie 100mln i bierzemy Schlotterbecka, Guehiego, Grimaldo i jakiegoś Eyonga/Asllaniego
3
@4Fabregas4 no i z gorsza kadra wygrał w jeden sezon więcej niż Xavi w 2.5
0
@norbi77 poczekać do końca sezonu i wtedy zdecydować. I tak jesli go nie weźmiemy to musimy zrobic transfer do ataku wtedy
1
@norbi77 aż 30mln xd? Znajdz mi kogoś lepszego w tej cenie, teraz byle kasztan na tej pozycji kosztuje dziesiątki milionów. 5mln za takiego zawodnika to żart