1

@ViscaelBarca2007 raczej tak jak zwykle z nim na zainteresowaniu sie skończy bo kasy mało i są inne priorytety. Była szansa gdy jeszcze grał w Brugge a teraz Lipsk za dużo będzie chciał

@krol211 raz że amortyzacja a dwa na co im on xd

3

Tym Nusa to już chyba 3 lata sie interesujemy i skautów wysyłamy. Ten LO mnie ciekawi bo przydałaby sie lepsza alternatywa dla Balde niż Martin, mieli też sie interesować Grimaldo który by kosztował tyle samo



@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

2

@blakkudium Bernal pewnie zmiana w przerwie odrazu zaplanowana jest to może ten Tommy szanse mógłby dostać a później Pedri za Casado. I Roony mógłby w końcu coś zagrać

0

@LukaszFan ty chyba nie wiesz ile sie wraca do pełnej sprawności (o ile wogóle) po zerwanym ACL a tam jeszcze problemy z łąkotka były. Od grudnia miał dopiero wiecej minut dostawać

2

@Faro tak poprostu zagubiony jest co jest normalne po takiej przerwie w takim wieku

6

Bernal pierwsza większa szansa po rocznej kontuzji co dopiero wchodził do pierwszego zespołu a tu już wyzywany xd. Cierpliwości trochę

0

Bardzo brakowało tego Raphinhi

0

@Gibbon_FCB Bernal napewno nie bo nie jest gotowy na cały mecz

0

@Gibbon_FCB tak jak na ławce go nawet nie ma

0

@xavi890 acha czyli on winny. A ty ślepy czy masz ból dupy?

1

@xavi890 absolutnie nie

0

@tbas było dawno coś pisane że Bernal ma dopiero od grudnia grac coś więcej z ostrożności. Profilowo jest idealny żeby grać z Pedrim w pomocy ale zobaczymy

11

Przydałoby sie żeby Bernal zaczął budować formę bo będzie potrzebny w dalszej części sezonu.
I w końcu Kounde ława kosztem Erica, ile można przy tak słabej dyspozycji

0

@addept to że grał mniej lat na wysokiej intensywności w lepszych drużynach przez co może grać dłużej, żadna teoria z dupy tylko tak jest. Nic nie wspominałem o prime bo raczej go nie osiągnął

0

@addept on wszedł na najwyższy poziom później, przy odpowiednim prowadzeniu się da radę tyle

6

@Czyhrynski to typowa ,,9" strzelająca gole czego nam potrzeba. Kane to raczej z Bayernem przedłuży a Alvarez sie nie nadaje na samotna ,,9"

3

@mr Barca tylko najpierw musi być chętny, wiele wskazuje że z Bayernem przedłuży

2

Będą go bronić bo wiedzą że po przedłużeniu kontraktu i podwyżce pensji nie ma jak sie go pozbyć przy jego obecnej dyspozycji. Trzeba wzmocnić obronę latem żeby była lepsza konkurencja

4

Fajna opcja w tych pieniądzach. Napastnik na te 5-6 lat spokojnie, później wszedł na ten najwyższy poziom to nie jest tak ,,zużyty". Jeśli Kane nie jest chętny to on powinien być celem (jeśli będzie kasa)
@ViscaelBarca2007 @blakkudium

1

@Eklerek bardziej o wygodne miejsce na trybunach

0

@Peciak Christensen odejdzie latem, Mats już pewnie zima. Jedynie Araujo zostanie bo nie ma jak sie go pozbyć w tym momencie

1

@626 ty chyba sobie żartujesz

2

@Kessie i co z tego? Fajnie by było mieć obu

2

@Eklerek i ty zaraz w to wierzysz xd

4

@kaamil1910 lepszy Guehi z takich opcji

1

@blakkudium to już Fofane bym wolał

0

Przydałoby sie takie 100mln i bierzemy Schlotterbecka, Guehiego, Grimaldo i jakiegoś Eyonga/Asllaniego

3

@4Fabregas4 no i z gorsza kadra wygrał w jeden sezon więcej niż Xavi w 2.5

0

@norbi77 poczekać do końca sezonu i wtedy zdecydować. I tak jesli go nie weźmiemy to musimy zrobic transfer do ataku wtedy

1

@norbi77 aż 30mln xd? Znajdz mi kogoś lepszego w tej cenie, teraz byle kasztan na tej pozycji kosztuje dziesiątki milionów. 5mln za takiego zawodnika to żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?