0

@JanuszKorwinMikke nie odpowiedziałeś na pytanie tylko dałeś przykłady z dupy pod tezę gdzie kluby kupili ludzie nastawieni pod zarobek a nie inwestowanie w klub. Czekam na odpowiedź dalej

0

@Luk_1988 no i coraz bardziej niech sie zwiększa dystans do PL, kiedyś to będzie konieczne

2

@Katalończyk 99 tak samo było z Nusa, u nas to czesta praktyka bo deale z agentami biora górę i gracze spoza ich agencji idą w odstawkę

2

@Katalończyk 99 po transferze było kilka informacji że skauci wielokrotnie wysyłali pozytywne raporty o Doue ale dyrekcja zignorowała temat

3

@Katalończyk 99 ale my nawet nie próbujemy ich ściągnąć xd. Dam przykład, kiedy kupowaliśmy Olmo pisałem kilka razy że taniej mamy Doue który zapełniłby lukę na LS gdzie bardzo potrzebowaliśmy wzmocnienia, zagrałby też w pomocy, za napastnikiem i wrazie co na PS i co zrobiliśmy? Kompletnie nic i z perspektywy czasu byłby to złoty interes

3

@Arkon bo są nastawieni na zarobek. Kupią, wypromuja i sprzedają z zyskiem i za to kupują kolejnych pod inwestycje. Bayern ma i bedzie miał dalej monopol na ligę

3

Tego Lipskowi zazdroszczę że potrafią tak działać na rynku, znaleźli baranów na Olmo i w tej cenie maja Nuse i jego
https://x.com/IbrahimAktan/status/1999901679345659978
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

0

Nie, jedynie ze względu na pensje bo przecież tak dobrze opłacany zawodnik nie usiądzie na ławce xd. Eric daje dużo więcej, tak samo dużo więcej dawał Casado w poprzednim sezonie i nie wiem dlaczego Flick go odstawił i przez brak rytmu mocno spadła jego forma potem. Pedri też może dzieki temu wiecej pokazać bo nie musi bronić za dwóch

4

@blakkudium prędzej czy później czas na to przyjdzie

0

@Em_DzeJ jakoś taki Bayern super funkcjonuje w tej formule

@JanuszKorwinMikke napewno masz lepszy pomysł w takim razie żeby utrzymać klub w dłuższej perspektywie nie dając odjechać PL jeszcze bardziej? Prawda?

2

@blakkudium szwagry nie odpuszcza bo beton im stołki zapewnia. Prędzej czy później trzeba te 49% sprzedać

10

I pomyśleć że szwagry go chcieli oddac za 8mln xd


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

5

Ciekawe czy to fejk, wrazie i tak pewnie odrzuca ale fajnie by było jakby coś sie zaczęło dziać w tym temacie bo to prędzej czy później bedzie potrzebne bo nie da sie już normalnie rywalizować z PL.
Oczywiście nie chce sprzedaży całości klubu bo te 10mld to za całość ale model 51/49 byłby bardzo dobry. Real i Atletico już sie rozglądają za inwestorem


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

0

@tbas ale oferta może być przecież, sama oferta nie znaczy że zaraz bedzie przyjęta ale fajnie by było. Zachować aby 51% i git

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Czajka90 Ter Stegen po tym co robi nie powinien dostać ani minuty

1

Yamal MVP co w top3 nawet nie powinien być xd

4

@macio_944 duża kontrola tylko nieskuteczność dzisiaj

0

1,68xG i dalej nic, brak skuteczności dzisiaj

0

@beter2 jak zawsze

0

@beter2 poczytaj konferencje Flicka, to nie rotacja

11

Eric posadził De Jonga xd, pewnie i tak zaraz wróci bo przecież z taką pensja nie będzie grzał ławy ale i tak bawi (:

4

@palel95 @Guillegavira ale przydałoby sie go ograć na lepsze zespoły

21

Szkoda że Roony na ławce znowu

0

@Darek_Maruszczak to trochę średnio ale i tak w najgorszym przypadku wpadnie z 15-20mln z praw

0

@ViscaelBarca2007 mnie to nie dziwi bo on bywa i to rzadko w strefach napastnika a nie jest, absolutnie nie powinno dojść do jego transferu bo nie ma dla niego u nas pozycji a kosztowałby krocie a mamy dużo innych potrzeb w kontekście wzmocnień

0

Ciekawi mnie czy Virgill do nas wróci, sprzedaż go tam to był dobry ruch bo u nas w rezerwach by sie tak nie rozwinął i w pierwszym zespole by nie pograł. Mamy chyba opcje odkupu ok 20mln a on mówił że chciałby wrócić

0

@ViscaelBarca2007 Eyong ma prawie takie same liczby w lidze grając w ostatniej drużynie w tabeli

1

https://tenor.com/pl/view/dexter-gif-1878760417600646737
Mam nadzieję że zagra Kochen w wrazie co

2

@Kazragore Flick powinien postawić na swoim, bez niego ten pierdolnik upadnie i powinien chociaż raz dostać to czego chce a Schlotterbeck byłby nieocenionym wznowieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?