1

,,na ten moment ciężko przewidywać, czy Hansi Flick będzie potrzebował Polaka w kolejnym sezonie. Już w tym dużą rolę, jako dziewiątka, zaczął pełnić Ferran Torres, który, jak na razie, odpłaca się szkoleniowcowi zdobywaniem bramek"
Dobra czyli samym Ferranem grać będziemy xd, jak nie Lewy to potrzebny bedzie transfer kolejnego napastnika a na to nas nie stać bo są inne priorytety

1

@blakkudium to nic znajomego narazie

1

@cules100pro zabolało widzę

@Greenalley tylko dodaje bo dźwignia Realu została wspomniana a nasze nie. Napisałem też że przychody beda mniejsze co jest oczywista prawda bo sprzedaliśmy ich % a ty nie wiem w czym masz problem

1

Tylko dodajmy że Laporta wyprzedał praktycznie wszystkie aktywa co mógł przez co przychody będą mniejsze przez kolejne 30 lat. Ciekawe kiedy my sie rozejrzymy za inwestorem

1

@blakkudium wiadomo kto jest jego agentem xd? Bo zainteresowanie nim biorąc pod uwagę inne potrzeby jest poprostu dziwne

3

Dobry deal to był, jakby u nas został to by sie tak nie rozwinął. Albo wróci latem i będzie cennym uzupełnieniem ataku albo wpadnie kasa z praw do niego

3

@pacior95 xd, Laporta którego bronisz wygrał na Messim wybory i co potem zrobił? Przeczytaj tekst ze zrozumieniem, tu nie chodzi o jego powrót jako piłkarza

1

@ViscaelBarca2007 też to tak rozumiem

1

@Fake69 a Laporta wział jego plan i poległ xd, z betonem wyborczym zawsze będą takie zagrywki

2

Z tym Messim to głównie próbuje dostac się do betonu bo jakby leciał po swojemu to nikogo tam nie przekona bo nie jest politykiem, chociaż już dawno mówił że wykorzystanie Leo w kontekście marketingu i rozpoznawalności przyniosłoby ogromne zyski. Zdecydowanie jest najlepszym kandydatem z tego co jest ale szanse minimalne, wręcz zerowe

0

@BarcaFanSince2006 Laporta tak wygrał na Messim który i tak odszedł xd

6

Tak


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

5

@blakkudium normalna pensja dla tej klasy obrońcy

10

@Criss18Barca już sie podnieciłeś?

1

@Criss18Barca chciałbyś, w dalszych fazach PK i tak Garcia będzie bronił, w SP też

0

@juarez każdy wie że jest trójka i sportowo po kontuzji w niczym od Wojtka lepszy nie jest. Wojtek jest tylko 1,5 roku starszy a szlugi to i Buffon palił

0

@damian16161212 nie wiem jaki to ma sens tym bardziej że mecz opóźniony przez problemy z trybunami

0

@damian16161212 ciężko zrobic studio do meczu z trzecioligowcem

0

@juarez nic nie musi, jeszcze raz powtórzę: masz conajmniej kilka mocnych źródeł że są nim zainteresowane kluby. Gość nie powinien miec prawa wyjść na murawe.
Ta i napewno mecz z trzecioligowcem go wypromuje (:
To już trening lepszy pod tym względem, a w poważnych meczach broni Joan

0

@juarez no nie gadaj że chcesz go wypromować w meczu z trzecioligowcem co nawet celnego strzału może nie być xd. Miał tyle lat żeby wyrobić sobie marke i są kluby zainteresowane jego sprowadzenie tylko trzeba zmusić go do odejścia

2

Nawet Flick zakładnikiem Ter Stegena xd, jak Wojtek przychodził i miał przed sobą tylko Pene to czekał miesiące na szansę bo ,,nie było powodów do zmiany bramkarza" a gdy Mats wraca majac przed sobą Joana i Wojtka będąc jednocześnie na wylocie z klubu bardzo szybko dostaje szanse. Bardzo duży bład Flicka poprostu, każdy musi u niego mocno zasłużyć na szansę a Mats dostaje specjalne traktowanie, tym bardziej się cieszę że mamy Joana

0

@ali3gator że niby gra z trzecioligowcem ma pomóc w sprzedaży xd? Nawet celnego strzału może nie być

1

Ter Stegen xd, nie wiem co to ma być i czym się Flick kieruje.
Wystawienie Yamala też kompletnie niezrozumiałe ale z innych powodów

1

Wygląda jak typowy zabieg Laporty do zgaszenia potencjalnego transferu. Niedobrze

1

@blakkudium no to teraz inaczej, główne jego atuty na portalach to progresywne podania i dośrodkowania, jest częściej pod bramka niż Kounde a staty w obronie ma słabsze

3

Dla mnie to bardziej wahadłowy niż PO i niby ściągnięcie zawodnika o tym profilu ma sens to jest to niepewny zakup i są inne priorytety obecnie


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

0

@Wizz777 to chyba nie obowiązuje przy zawodnikach powyżej 35 lat

6

A tu plot twist i wychodzi Kochen (:

2

Finalnie pewnie zostanie bo na następce nas nie stac a Lewy jako zmiennik i weteran z niska pensja to dobra opcja

2

@FCB24 9 meczy i +0,23 powstrzymanych goli czyli wyjął to co powinien a trafił na trudny terminarz i to jest dla ciebie beznadziejne xd? Rozumiem średnio albo mógł dać wiecej ale beznadziejnie to napewno nie. A pomysłu wpuszczenia Matsa to nawet nie skomentuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?