1

@lucca87 Alvarez to koszt ponad 100mln i to fałszywa ,,9" a nie typowa. Moim zdaniem wykupimy Rashforda i ewentualnie przedłużymy Lewego na niższych warunkach bo zwyczajnie nie będzie nas stać na zastępstwo

0

Widzę że wszyscy się łapią na to xd

1

@VeB 1899 nie, poprostu media zaczynają sobie zdawać sprawę że Christensen może nie odejść wiec zaczynają się gówno plotki o ,,ulubieńcu" kibiców bo wiadomo że będzie się klikać mimo że nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością

1

@VeB 1899 i wierzycie w takie fejki xd, łykacie wszystko jak pelikany zamiast chwilę pomyśleć a potem taki hejt się sypie

6

4mln + 50% praw to nie byłby zły deal skoro Flick wolał Dro. Ale wolałbym go wypożyczyć dopóki nie ogarniemy takiego Varelli żeby mieć wrazie jakieś zabezpieczenie

1

@blakkudium już szczerze wolałbym żeby poszedł za free niż dostał podwyżkę i siedział tu dalej. Nikt w jego miejsce nie byłby potrzebny bo mamy kim tam grać to by się zwolniło miejsce w FFP na inne pozycje

4

@blakkudium mogliby się go pozbyć w końcu

1

@Rifek Szczęsny może ale Rashforda chyba ta zasada nie obowiązuje bo nie jest to transfer definitywny tylko roczne wypożyczenie bez obowiązku wykupu, nie wiem jakby mieli ta zasadę tu zastosować.
https://www.fcbarca.com/125873-nowe-zasady-finansowego-fair-play-zlagodzone-aby-inne-kluby-nie-cierpialy-tak-jak-barca.html
Czytam to chyba nawet Joana możemy tak zarejestrować

0

@Gary a to zwracam honor

0

@ViscaelBarca2007 no nie mówię teraz ale gdzieś w połowie już trzeba podjąć decyzję

0

@ViscaelBarca2007 no i super, jeszcze kontrakt przedłużyć by się przydało

0

@Gary jest tak gdzieś napisane w przepisach?

0

@Ramon_Villaverde jego bilans wyszedł na zero w dwumeczu, ani nie uratował ani nie zawalił

2

@blakkudium wynik testu im się tylko zapodział

0

@normasubiektywna tak czy tak musimy mieć 1:1 żeby zarejestrować wszystkich więc chodzi mi o to żeby Garcia nie był tym który zostanie wrazie zarejestrowany w miejsce Mats. Możemy zarejestrować tylko jednego zawodnika w jego miejsce z tego co mi wiadomo i raczej będzie to Rashford bo z Wojtkiem się nie opłaca bo mało zarabia

18

Garcia powinien być priorytetowo zarejestrowany osobno a nie w miejsce Matsa bo to o niego tutaj chodzi. Jak gra Joana nie będzie uzależniona od Matsa to będziemy w dużo lepszej pozycji przy ewentualnym rozwiązaniu umowy

0

@Nightraider niestety, gdyby Bernal się nie połamał wtedy to sytuacja wyglądałaby inaczej

0

@Nightraider to nadal za dużo, zarobki większe od Raphinhi czy Pedriego w jego przypadku to żart i potem będą problemy przy przedłużeniach jak reszta spojrzy na taką drabinkę. Ja bym się nie zastanawiał tylko się go pozbył

0

@Nightraider tyle że ma dostać podwyżkę. Dro zagra na kilku pozycjach wrazie co wiec też byłby opcja w takim przypadku

0

@Nightraider za Fermina mogą zaraz wejść Guille, Toni, Dro czy Juan a niżej tylko Baba który może być rozpatrywany jako wzmocnienie obrony. De Jong gra na jak najlepszy kontrakt, prędzej czy później przedłuży bo nikt poza Arabia nie jest taki głupi żeby dać mu tyle co my

0

@Nightraider no zobaczymy, jeśli ma już ktoś odejść z pomocy to mam nadzieję że jednak Fermin a nie Gavi czy Casado bo ofensywnych pomocników mamy duży nadmiar

0

@Nightraider o tym że blokuje to już pisałem wcześniej bo dla niego oddanie Christensena bez zastępstwa to ryzyko. Fort nie ma nic do tego bo i tak jest trzecim wyborem zarówno na PO i LO a zaraz może go jeszcze prześcignąć Torrents o ile już tego nie zrobił a później Farre. Powinien odejść przynajmniej na wypożyczenie bo i tak nie będzie grał

0

@ZwyklyKibicBarcy04 @ProMILs @Lanosss już sprecyzowałem że Deco tak powiedział

0

@Lanosss nie no ale co ma Fort do Christensena xd. Eric tak czy tak będzie pierwszym zmiennikiem Kounde

2

@Karol145 Deco to powiedział

2

Czyli pewnie tych dwóch co ma odejść to Christensen i Fort, na ich pozycjach mamy nadmiar to by się zgadzało


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

1

@blakkudium Laporcie zaraz szwagrów zabraknie

1

Powinni go wypożyczyć albo sprzedać z mocnym % bo on nie pogra, ani na LO ani PO nie ma dla niego miejsca

1

@Rifek no tak najpewniej będzie ale nadzieję można mieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?