Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 A z Benfika? Gdzie wygraliśmy u nich 0:1... + Gdyby do Nas nie przyszedł, ciekawe czy byśmy mieli taki sezon z Pena w bramce.
2
Ja widzę, że ludzie szybko zapomnieli jak nam Szczena w tamtym sezonie dupę ratował. Więc pisanie, że już po punktach w LM itd jest nie na miejscu, szczególnie gdy mówimy o Wojtku :)
2
@AmigoBlancos Klich wiedział jak zmotywować Leo :D
6
@Lionel_Messi10 Takie łatwe to się wszystko wydaje, jak Leo to robi :D
20
Jak to Klich powiedział, Messi rządzi Miami z Ojcem, i wygląda na to, że wyszło im to na dobre :D
0
Interesuje się ktoś na tyle Miami by powiedzieć, czy to jest prawda czy bzdura ?
1
@Andi18 Dla nich to pewnie jak ich niszczyliśmy 4-0 czy 5-2 to strzelaliśmy bramki z niczego xd
0
No i pięknie. Już możecie iść spać i przestać narzekać xd
0
@derus Wygrany to i tyle w temacie.
0
@MeAndSwan Problemem La ligi i Ligi Mistrzów jest, że powstał taki klub jak Real Madryt.
0
@APTAPT Błędnie napisane, lepiej to popraw. Chciałeś napisać wygrana Barcy mniej niż 4 bramkami, będzie niespodzianka.
2
@APTAPT Juz możesz wrócić na notatnik.
0
Z niecierpliwością czekam, kiedy będziemy mogli na luzie działać na rynku jak inne wielkie kluby.
1
@July_6_BcN Jak sami teściowie zaproponują to czemu nie. Oczywiście wiele zależy jak się ma relację z nimi :)
0
Mecz do zapomnienia... Nic się dzis nie kleiło. Oby Flick jak najszybciej to ogarnął.
6
Bym zrozumiał gdyby jeszcze nie było kontaktu i Yamal symulował. Ale w tej sytuacji widać, że obrońca Rayo udrza w kolano Yamala.
4
@tomek8756 Jak pytam mojego prawie 3 letniego syna, Messi czy Ronaldo albo Barca czy Real to odpowiada Messi i Barca. Mogę być dumny :D
4
@Pawlusek W tamtym sezonie też mieli zdominować ligę takim składem jaki mieli :)
1
@Pomimo27 Dobry pomysł na like :D
0
@aarroo76 To nie był fart, to była po prostu Barca :D
1
Co sędzia zabrał, rywal oddał :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze żenująca symulka gracza Levante
0
@pafcioxxx Na takiej murawie, to ciężko grać nasza piłkę.
0
@Cule1234 Ale co tu pisali niektórzy, że słuszny karny xd
0
Co za kur.... W tamtym sezonie nam nie dał karnego. Frajer jeden
0
@Cules69 I kto za niego :D
0
Ta obrona to jest jakiś żart...
0
@APTAPT Chłop co dostał przepustkę z psychiatryka.
0
@Kapitan hawk Niestety wylądował w Miami.