30

Flick za nic 2 mecze zawieszenia + Lewy 3 mecze za podrapanie się po nosie xdd Mbappe za faul z premedytacją, który mógł spokojnie zakończyć sezon zawodnikowi Deportivo 1 mecz. Można się rozejść.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kinginiesta Dokładnie, nogi nie urwało to w czym problem :)

0

@Swistus172 Napewno piłkarze odczuwają ten maraton, który rozegrali po meczach reprezentacji.

0

@626 Gdzie niby przepycha?

2

@Awtameok_Klana Dlaczego uważasz, że z dobrym trenerem by nas pokonali?

4

@Piotr,1985 O punkty tu będzie ciężko :D

0

@fracek13 Jak na razie nie zapowiada się abyśmy przegrali :D Więc niech Real się martwi o punkty :), które jeszcze pewnie zgubią do klasyku z nami :)

0

@fracek13 Podłączony by był, jakby wygrali swoje spotkanie xd

1

@Bykunn Nie nazwałbym tego słabym meczem, ciągle było natarcie na bramkę Betisu, i nie wiele brakło by wygrać ten mecz. Największym przekrętem można nazwać doliczenie 4 min.

0

@Tarnowitz Raczej duży niedosyt, niż remis sprawiedliwy.

0

I równo przy 4 min skończył, sam bramkarz Betisu lekko kilka min skradł podczas meczu, ale dobra mamy punkt więcej. Kolejna drużyna, która się muruje. Niesamowicie to psuje mecz.

4

4 min, tu przynajmniej powinno być 8 xdd

1

Czy Atletico zagra kiedyś z nami otwartą piłkę? Nawet u siebie się murują, wstyd jak dla mnie...

4

@PIWOSZ89 strzela* :D

0

@Kamiloza91 Co najwyżej porażek z Barcą :D

1

@Cule1234 Bardzo dobra wiadomość :)

1

@Rifek Nazwał go głupkiem, co patrząc na przebieg spotkania, jak najbardziej mu się należało :)

1

@Pingwinek Jak dla mnie nie masz zupełnie racji , co do tej sytuacji. Myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu :)

0

@Pingwinek Nie rób że mnie głupka.. Chodziło mi ,że przed strzałem nie było żadnego spalonego... Bo piłka była zgrana przez zawodniczki Realu

2

@Pingwinek Przy jakim strzale był spalony? Przecież tam zagrały piłkę, piłkarki Realu.

0

@Pingwinek Od kiedy jest spalony, gdy piłkę podaje drużyna przeciwna?

0

@Szmulek W historii damskich pojedynków.

0

@Pingwinek Wyślij mi w takim razie powtórkę jeżeli tam widzisz spalony :)

4

Sędziowie w Hiszpanii, chcą pięknym wałkiem dać pierwsza wygrana Realowi nad Barca :D

2

@siara10 A coś z Wojtkiem nie tak jest?

3

@norbi77 Spokojnie, Ferran zamknął już definitywnie mecz bez rykoszetu :D

0

@D10SLEO Gdzie podpisać?

1

Jak to mawiają, zemsta bywa słodka :D

0

Visca el Barca ♥️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?