Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Nawet była symulka męczennika :D
3
@Values To wtedy ten turniej jest nieważny.
1
@Kapitan hawk Tam to nawet najlepszy psycholog by nie pomógł.
6
@Bastek1987 W prawdzie Inter skończył na 1 miejscu, jeżeli chodzi o tabele.
0
Więc Ronaldo z LN, a Leo z KMS :D
1
@Sysia11 Leo ma ważniejsze sprawy na głowie :D
0
@barcelonaLM Tej debaty nigdy nie powinno być. Leo już dawno piłkę skończył, wygrywając wszystko :)
0
@Popitek12 Taką obronę ma Leo w Miami :)
1
@Sulimo No tam nie masz typowego bractwa, jak było właśnie w 1 czy Brotherhood itd. Ale klimat starożytnej Grecji, gdzie masz Sprate, Ateny i inne różne wyspy robi mega klimat. Ogólnie fabuła też mi się bardzo podobała, nawet dokupiłem sobie dodatek do niej los Atlantydy :) Polecam Ci zagrać, nie pożałujesz :)
4
@TaughtMule 10 lat później, Osasuna dalej walczy xd
1
@Gaucho Gość dostał czerwoną kartkę, po faulu na gościu, który nie powinien grać w tym meczu :D
0
@626 Ja mimo, że lewicowy nie byłem. To jednak Adrian przekonał mnie do siebie ;)
0
@626 Jak co ma? Pokazuje, jakiej władzy chcą ludzie w Polsce czy w tym wypadku, ile dla niektórych znaczą takie wybory.
1
@alone49 Tego również nie rozumiem, że dalej chcą ludzie Po albo Pis.
0
@UriBoyka Ja również nie jestem. Ale oddawać głos dla beki, to chyba jest nie na miejscu.
0
Stanowski 1.3%, serio ktoś na niego głosował xd
0
@Zielony55 Trochę śmieszny i słaby to jest Twój komentarz :)
3
W Madrycie to pewnie dalej świętują nasze odpadnięcie z LM, jedyne co im zostało.
0
@Baroo66 Takie trochę Madryckie podejście.
0
Prawidłowa decyzja, to nie było przypadkowe uderzenie.
0
Mam nadzieję, że lepiej to będzie wyglądać w drugiej połowie.
0
Większa motywacja dla naszych :D
26
@Luciano99 To są Ci najwierniejsi kibice xd
0
@NeroTFP1 Mecz towarzyski :)
1
Po prostu sędzia się zlitował nad Realm, by nie dostali kolejnych 5 bramek od Barcy.
0
Mam nadzieję, że ten mecz nie przeszkodzi Realowi świętować naszego odpadnięcia z Interem. Vamos
2
Robił wszystko by Real tego nie przegrał... Atfuu
1
W tym meczu, to są jakieś nowe przepisy xd
0
Są jakieś nowe przepisy, że nie ma czerwonej kartki za faul gdy zawodnik wybiega sam na sam?
1
@SelloutCrowd Cóż:) my mamy Yamala :)