0

@barteq Nawet była symulka męczennika :D

3

@Values To wtedy ten turniej jest nieważny.

1

@Kapitan hawk Tam to nawet najlepszy psycholog by nie pomógł.

6

@Bastek1987 W prawdzie Inter skończył na 1 miejscu, jeżeli chodzi o tabele.

0

Więc Ronaldo z LN, a Leo z KMS :D

1

@Sysia11 Leo ma ważniejsze sprawy na głowie :D

0

@barcelonaLM Tej debaty nigdy nie powinno być. Leo już dawno piłkę skończył, wygrywając wszystko :)

0

@Popitek12 Taką obronę ma Leo w Miami :)

1

@Sulimo No tam nie masz typowego bractwa, jak było właśnie w 1 czy Brotherhood itd. Ale klimat starożytnej Grecji, gdzie masz Sprate, Ateny i inne różne wyspy robi mega klimat. Ogólnie fabuła też mi się bardzo podobała, nawet dokupiłem sobie dodatek do niej los Atlantydy :) Polecam Ci zagrać, nie pożałujesz :)

4

@TaughtMule 10 lat później, Osasuna dalej walczy xd

1

@Gaucho Gość dostał czerwoną kartkę, po faulu na gościu, który nie powinien grać w tym meczu :D

0

@626 Ja mimo, że lewicowy nie byłem. To jednak Adrian przekonał mnie do siebie ;)

0

@626 Jak co ma? Pokazuje, jakiej władzy chcą ludzie w Polsce czy w tym wypadku, ile dla niektórych znaczą takie wybory.

1

@alone49 Tego również nie rozumiem, że dalej chcą ludzie Po albo Pis.

0

@UriBoyka Ja również nie jestem. Ale oddawać głos dla beki, to chyba jest nie na miejscu.

0

Stanowski 1.3%, serio ktoś na niego głosował xd

0

@Zielony55 Trochę śmieszny i słaby to jest Twój komentarz :)

3

W Madrycie to pewnie dalej świętują nasze odpadnięcie z LM, jedyne co im zostało.

0

@Baroo66 Takie trochę Madryckie podejście.

0

Prawidłowa decyzja, to nie było przypadkowe uderzenie.

0

Mam nadzieję, że lepiej to będzie wyglądać w drugiej połowie.

0

Większa motywacja dla naszych :D

26

@Luciano99 To są Ci najwierniejsi kibice xd

0

@NeroTFP1 Mecz towarzyski :)

1

Po prostu sędzia się zlitował nad Realm, by nie dostali kolejnych 5 bramek od Barcy.

0

Mam nadzieję, że ten mecz nie przeszkodzi Realowi świętować naszego odpadnięcia z Interem. Vamos

2

Robił wszystko by Real tego nie przegrał... Atfuu

1

W tym meczu, to są jakieś nowe przepisy xd

0

Są jakieś nowe przepisy, że nie ma czerwonej kartki za faul gdy zawodnik wybiega sam na sam?

1

@SelloutCrowd Cóż:) my mamy Yamala :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?