Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sory za ten komentarz ale tak gdzie jest ja to potem pisz nie obwiniam
0
Ja obwiniam piłkarzy za przegraną ani Barcelonę taki jest futbol dumni po zwycięstwie i wierni po porażce my czasami aż zbyt dużo chcemy od piłkarzy Messi,Iniesta, Xavi i cała drużyna to tylko ludzie a nie Maszyny do strzelania bramek jak Joshep Gaurdiola powiedział to dzięki Messiemu doszliśmy tak daleko i przestańcie go obwiniać że to przez niego przegraliśmy jak sami zauważyliście to Messi ha ruje przez cały sezon wo gule Guardiola go nie ściąga to może być nawet zmęczony. Moje słowa są takie Barcelona się jeszcze podniesie i zobaczycie jeszcze co ten chłopczyk z Rosario potrafi Visca el Barca Vamos Messi
0
0
Jak mnie to denerwuje jeden mecz przegrała w tym sezonie na Camp Nou i już mówią że Barca wcale nie jest taka nie pokonana albo łatwo już upokorzyć na Camp Nou niech Real se przypomni tamte lata GD 6-2,5-0,3-1 i w końcu to 2-1 Visca el Barca i przestańcie wreszcie pisać że Barca już się pogorszyła bo przegrała ten mecz.
0
Guciofcb ty jesteś za Barceloną a stawiasz remis chcesz żeby Barca odpadła zastanów się następnym razem co napiszesz w komentarzu
Visca el Barca stawiam 3-0 dla naszych i jedziemy do Monachium
0
suszin zaraz ci dadzą minusa za taki komentarz
0
I po co to robicie?
0
Piechta1 masz wielkie racje myślą że dają minusy i są super
0
a nie jestem wkurzony na Barce jest to nasz najgroźniejszy rywal i możemy z nim czasami przegrać.My ich upokorzyliśmy ich na Santiago 3-1 a oni nas na Camp Nou 2-1.Wkurza mnie czasami takie coś jak Barca przegra to już mówią że mam jej dość przegrywa z takim głupim rywalem i ktoś wtedy zmienia klub do takich osób nie mam wo gule szacunku.Teraz musimy skupić się przed rewanżem we wtorek będzie na pewno trudno ale wierze że wygramy i spotkamy się z Realem w finale i się tam zrewanżujemy Visca el Barca dziękuje wszystkim którzy wspierali Abidala w powrocie do zdrowi i wracaj w końcu Villa na boisko brakuje mi cię strasznie.
0
Idźcie sobie na inne strony i się tam bawcie
0
Nudzi się wam?
0
O co wam chodzi
0
no jaki żal ma już minus 10 za fajny komentarz
0
zuzetka - masz racje ja już za fajny komentarz gdzie miałem +3 mam już -6
0
a co ja mam minus?
0
Co z debil na minósuje????
0
Ja nie jestem wkurzony na Barce jest to nasz najgroźniejszy rywal i możemy z nim czasami przegrać.My ich upokorzyliśmy ich na Santiago 3-1 a oni nas na Camp Nou 2-1.Wkurza mnie czasami takie coś jak Barca przegra to już mówią że mam jej dość przegrywa z takim głupim rywalem i ktoś wtedy zmienia klub do takich osób nie mam wo gule szacunku.Teraz musimy skupić się przed rewanżem we wtorek będzie na pewno trudno ale wierze że wygramy i spotkamy się z Realem w finale i się tam zrewanżujemy Visca el Barca dziękuje wszystkim którzy wspierali Abidala w powrocie do zdrowi i wracaj w końcu Villa na boisko brakuje mi cię strasznie.
0
Wszystkiego Najlepszego Carles Nigdy nie odchodź z tego klubu bodź tu jak najdłużej Vamos Puyol
0
Na razie aż tak się nie cieszmy bo jeszcze trochę do końca po meczu będziemy się cieszyć Vamos Barca Dajesz Atletik dasz radę
0
Pewnie Pele opowiada takie bzdury bo dobrze wie że Messi jest od niego lepszy i mówi to po to aby bronić swojego tyłka Vamos Barca
0
Piękny mecz szkoda że nie Manita ale i tak było wspaniale Messi dwa razy Sanchez i ten który wreszcie się przełamał Pedro mówię wam jeszcze zdobędziemy to mistrzostwo Real jutro gra z nawet trudnym rywalem a potem 21 kwietnia z nami o bój się casilas Messiego a real Barcelony Vamos Barca i Dobranoc.
0
hahaha o Neymarze nic nie mówią a Messi ciągle po bija rekordy ma 3 złote piłki i pewnie też zdobędzie czwartą a może i potem piątą , on albo się naćpał lub chciał powiedzieć że Neymar może być najlepszym piłkarzem jak będzie lepszy od Mesiego chociaż to i tak nie możliwe.Następnym razem pomyśl nim coś powiesz Pele a najbardziej takie bzdury . Dobranoc . Visca el Barca
0
I to jest właśnie najlepszy piłkarz świata ciągle słyszymy że Messi pobija wszystkie możliwe rekordy a Ronaldo nic a nic Visca el Barca
0
Jest Messi GOOOOOOOOOOOOOOOL kocham cie Messi Visca el Barca
0
Szczerze nie przepadam za Realem ale muszę mu podziękować że dodali otuchy Abidalowi Visca el Barca trzymaj się Abi dasz radę wierzę w to
0
Może będzie hat-trick
0
jest już tylko dwie już się bałem że nie trafi Visca el Barca
0
jak na razie Messi ma 29 bramek tarci 3 do Ronaldo Vamos Barca
0
jest remis aby tak do końca Vamos Barca
0
sory ale do tego jak na razie zapomniałem napisać 1-0