0

ja nie rozumiem czemu Valdesa nie ma bronił bardzo dobrze obie bramki to nie jego wina pierwsza ze spalonego to co miał zrobił a w drugiej był rykoszet

0

messiniestaxawi97-jak dobrze pamiętam to grają na TVP1

0

Alves rozumie ale gdzie Iniesta,Messi,Xavi,nawet Valdes który popisał się paradami gdzie wybronił strarzł Ibry nie wiem kto to wymyślił ale pozdro dla niego Visca el Barca

0

Ibra jest a Messiego nie am mógłby na pewno strzelić więcej goli z PSG tylko dostał kontuzji nie czaje ich

0

Brawo gendrale i brawa w końcu dla sędziów

0

jak dla mnie to Ibra czerwona kartka

0

Scorpion222, przypatrz się uważnie w swój monitor że był dokładny faul na Adriano nie mówię tego dlatego że jestem za Barca . Obejrzyj sobie jeszcze raz to zdarzenie i zobaczysz że było perfidne zetknięcie nogi Ramosa i Adriano ale szacunek dla cb Vamos Barca

0

co my się tu kłócimy o ten krany mogliśmy nie dopuścić to tych dwóch bramek to inaczej to by wyglądało jestem za Barcą już 3 lata i nigdy jej tak słabej nie widziałem nie wiem czemu tak jest czy przez Tito że go nie mam czy piłkarze są już zmęczeni mnie wkurza to najbardziej co z tego że utrzymujemy się przy piłce cały mecz jak żadnych bramek przez to nie mamy przy tym golu na 1-1 gdzie Messi strzelił to już daliśmy sobie spokój i już graliśmy tak jak byśmy chcieli ten mecz zakończyć tylko z remisem.Gdzie jest ta Barca gdzie przegrywała z Sevillą 2-0 i dała radę wygrać gdzie jest ta Barca co wygrała z Realem 5-0,3-1,3-2 itp.
a teraz to nasze mecze wyglądają tak przegrana z Milanem 2-0,później mierna wygrana u siebie z Sevillą,później wtopa z Madrytem podkreślam u siebie 3-1 upokorzenie wielkie później u nich 2-1 to jest po prostu kpina co my gramy dobrze że była duża przewaga nad Madrytem bo nie wiem ja to by się teraz skończyło ja już tego nie rozumiem po prostu grają oni swoim podstawową 11 wygrywają z nami 3-1,grają rezerwą do 60 min wchodzą piłkarze z podstawowego składu przegrywamy 2-1 wracaj jak najszybciej Tito puki nie jest za późno najbardziej boję się o ten rewanż z Milanem jak nie zagramy czegoś nowego to przegramy.Nie wiem czy ze mną się zgadzacie ale cóż Barca słabnie ale mam nadzieje że to tylko na razie jest wypadek przy pracy i w końcu wygramy jakiś ważny mecz np.z Milanem. Visca el Barca

0

Tito wracaj jak najszybciej bo od kiedy jest Rura to wszystko przegrywamy mam to Roury szacunek a to jest po prostu kpina gdzie niby ta zmiana taktyki obawiam się że taką grą Milan pokona nas Camp Nou

0

jaka to miała być zmiana taktyki bo ja nie wiem

0

ja nie wiem co się dzieje z tą Barceloną nie wiem czy to ze względu Tito że go nie ma na Camp Nou nas upokorzyli i co jeszcze na Bernabeu i tą rezerwą

0

i co jest z wami ja was nie rozumie ja jestem za Messim nawet gdy nie strzela albo słabo gra a wy jak Messi nie strzela i gra słabo to już od razu nie ma formy złota piłka już nie dla niego a gdy strzela to oczywiście jest najlepszy najpierw pomyślcie za nim coś napiszcie Visca el Barca

0

Wkurzacie mnie już gdy Barca wygrywa to wszyscy za nią gdy przegrywa to wszystkich chcecie sprzedac to nie znaczy gdy Messi lub Iniesta i inni słabo grają to już bez formy nie da ciągle się grać na najwyższym po ziomie. Wierze w nasza kochaną Barce i w naszych piłkarzy ze wygramy ten mecz i rewanż z Realem i Milanem Visca el Barca

0

jestem kibicem Barcelony od 4 lat kocham ich grę ale jedno mnie wkurza,fajnie ze klepią ale co my z tego mamy 500 podań na mecz nawet więcej i 0 bramek to ja już wolę aby Barca wymieniała 200 podań albo mniej ale strzelała bramki może rewanż jest na Camp Nou ale będzie bardzo trudno bo musimy przynajmniej odrobić 2 bramki no trudno przegraliśmy pierwsza bramka jak dla mnie nie powinna być uznana bo ręka była no ale trudno 2 bramka blad obrony Visa el Barca dobranoc wszystkim zycze ale wierze ze damy radę na Camp Nou i przestańcie wreszcie pisać ze na ten moment Real i inne zespoły wygrały z nami co wy myślicie ze jedziemy na Bernabeu lub San Siro i wygrywamy od razu 3 lub 5 zero pomyślcie to sa tylko ludzie i wszystkiego niestety nie da się wygrać

0

ja nie rozumiem tego ze nie pokonamy Realu bo grali rezerwowym składem . nie było tylko Pepe,Ramosa,Marcelo i Di Mari to nie jest wcale taka rezerwa no i Casilasa ale z kąt wiecie czy Pedro nie miał by więcej szęścia jak by bronił Casilas albo gdy Alba strzelał a więc to nie jest wcale aż taki rezerwowy skład. grał Ronaldo , Benzema,Özil , Alonsa i tak Barca zagrała piękny mecz na Bernabeu a to wcale nie jest łatwy stadion nawet jeżeli Real gra małą rezerwa. w rewanżu napewno będziemy lepsi i wygramy ja w to wierze.Gdy wygraliśmy z nimi 5-0 to my i oni mieli pełny skład a więc nie można mówić ze Real nas niby pokona bo gral w tedy rezerwą.Niech tylko Madryt przyjdzie na Camp Nou to po zna prawdziwą siłę naszej Dumy Kataloni. Visca el Barca:-)

0

0

zidane 1998 dziękuje ci za twoje miłe słowa choć jestes kibicem Realu i życzę ci tego samego.

0

WxbitnyMessi czym ty się tak chwalisz bo masz wuja z policji.ja ci mogę powiedzieć że mam wujka prezydenta a więc nie wiem czym ty się tak ci chwalisz. szacun dla cb ale następnym razem pomyśl nim coś napiszesz.

0

ja już nie wytrzymam kolejny kibic Madryt czego tu szukasz nie pomyliłeś strony :-)

0

0

Jest w końcu Villa bardzo się cieszę chcę go bardzo zobaczyć w akcjach z Messim Visca el Barca

0

sto lat Xavi ty nasz generale Visca el Xavi :-)

0

mnie już to wkurza czemu oni nie wpuszczają Villi na co oni czekają chciałbym zobaczyć Messiego i Ville na ataku razem ale póki co to niestety nie zobaczę :-(

0

gdzie jest ta valencia która zatrzymała real na początku sezonu , valencia nic nie gra ,niech już ta valecia się nie kompromituje.

0

powiem tak to sa tylko ludzie no trudno przegrali ale to nie koniec sezony wciąż mamy 18 punktów przewagi. Valencia tak latwo nie odda meczu realowi i się nie zdziwcie jak też w topi. gra toczy się dalej.DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE I WIERNI PO PORAŻCE . ja też trochę bylem wkurzony nawet miałem łzy w oczach ale to Jest moja ukochana drużyna ona jest dla mnie jak rodzina wierze ze z malaga już już nie będzie takiej wpadki to jeszcze nie koniec do boju Barco. Visca el Barca :-)

0

Messi już prezentował złotą piłkę?

0

stelbs 23

chyba zapomnialeś o Messim bo on też jest powołany

0

0

co wy gadacie że real się rozpędza jak nasza Barcelona się rozpędzi na czele z Messim,Iniestą i Xavim to się jeszcze przekonacie.

0

a niech sobie ronaldo postrzela, jutro będziemy patrzyć na naszą Barcelonę a więc nie patrzcie na to ile on bramek strzeli.Vamos Barca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?