Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Gra taka sobie wierzę w to że damy radę Vamos Barca
0
Powiem ile już Messi pobił tych rekordów ile już o nim mówią czy widzicie jak on się stara pomóc drużynie , ucieszyć kibiców i to nie znaczy że jak nie strzela bramek albo robi błędy to już nie ma formy to tylko człowiek jak my fakt że utalentowany.Niektórzy mówią że przez ten talent jest niesamowity a Ronaldo wypracował sobie talent.To nie oznacza to że Messi z tym talentem mógł już przechodzić od dziecka cały Real też musiał wyćwiczyć ten talent to jest tak samo jak masz kod na nieśmiertelność do gry albo na coś innego ale po co ci on jak i tak nie umiesz grać w tą grę a więc najpierw musisz się nauczyć grać w tą grę.Visca el Barca wierzę że wygramy i dla mnie to Messi powinien dostać złotą piłkę za to jakim jest wielkim człowiekiem i co robi dla drużyny,rodziny i kibiców Vamos Messi
0
sweet focia , chciałbym być na miejscu tego ochroniarza Vamos Barca
0
panowie wiem że są nerwy ale pamiętajcie to są tylko ludzie ale mamy jeszcze szanse więżę to gramy Vamos Barca
0
Ja jestem ciekaw czy to nie speszy piłkarzy Peru przychodzą liczni kibice piłkarze i trener Peru zmaga się o doping a oni krzyczą Ronaldo ale Messi i tak nie ma się co przejmować bo to nie jest jego rywal on z nim nie rywalizuje tylko gra dal siebie, dla nas , dla rodziny,i drużyny. Peru powinno wstydzić się za swoich kibiców po zamiast dopingować swoją drużynę to śpiewają coś innego ale spk Visca el Barca
0
Szkoda że tej nagrody nie dostał :Leo Messi ale Iniesta słusznie na to zasłużył Visca el Barca
0
pro_Villa_78, masz racje no cholerę Tito tak kombinuje wpuszczając rezerwę nie mógł wejść wtedy Fabs albo Villa to może inaczej by to wyglądało chociaż ci Młodzi też się dobrze spisywali np.Montoya tylko szkoda że nie trafił Visca el Barca
0
Coś czuje że przy tym golu na 2-1 powiedział do siebie ucieszę swoich fanów i podniosę Dumę Kataloni do góry i podniosłeś tym strzałem szkoda że przegraliśmy ale byłem z cb dumny Messi jak i z całej drużyny Visca el Barcelona VISca el Messi.
0
Chociaż mam 15 lat to miałem łzy w oczach jak Barca przegrała ona dla mnie rodziną nauczyłem się dużo od niej nigdy ją nie opuszczę jak się to mówi dumni po zwycięstwie wierni po porażce Visca el Barca Piękny gol Messiego najlepszy w tym meczu
0
I za to kocham i wielbię Messiego i Barcę że się nie poddają np.Real-Barca Ronaldo trafia to i tak nie załamuje bo od razu szybka odp. i Gol tak jak i dzisiaj przegrywamy 1-0 75 minuta myślimy że to już koniec a tu nasza kochana Barca rozwesela na dobre i chwile później jeszcze raz i mamy 3 punkty bo ciężkiej ale opłacalnej walce i dlatego wiemy że nie warto lekceważyć rywala jeżeli nawet jest na końcu tabeli dzisiaj właśnie była taka lekcja obyśmy zawsze pod wodzą Tito Villanovy grali tak do końca jak dzisiaj i wierzę że podniesiemy to trofeum na Santiago Bernebu że tym Madryckim kibicom opadną szczęki Visca el Barca .
0
David dzięki już się bałem Visca el Barca Visca el David powodzenia w tym sezonie ja i całą Barca jesteśmy za tobą.
0
Przepraszam że tak się wyrażę ale to wkurwia Albiol powinien już wylecieć Xavi byłby sam na sam z bramkarzem.Xavi Alonso brutalny wślizg na Sergio i nic fakt że Barca był a przy piłce ale bez przesady on mógł mu połamać nogi a Mascherano fauluje od razu żółta.PS.I tam powinien być karny w powtórce widać jak Ramos dotyka kolanem nogi Alexisa ale spk.Visca el Barca wierzę w to będzie dobrze wygramy.
0
http://sportltv.com/mecze-na-zywo.html na tym linku jest mecz Barcelony dzisiejszy Visca el Barca
0
100 lat Messi jestem zaszczycony że mam 3 dni po tobie urodziny życzę ci zdrowego dziecka , spełnienia marzeń i w końcu wygrania mundialu z reprezentacją Visca el Leo Messi
0
100 lat Messi jestem zaszczycony że mam 3 dni po tobie urodziny życzę ci zdrowego dziecka , spełnienia marzeń i w końcu wygrania mundialu z reprezentacją Visca el Messi
0
przepraszam za to co napisałem ale mnie to strasznie wkurzyło że wywalili kogoś kto chwalił Pepa jeśli kogoś to uraziło to sory Visca el Barca
0
co pieprzony Real wywala kogoś z pracy za to bo chwali ktoś Pepa Guardiole może jeszcze wyrzucą Murinho jak gadał o Guardioli że był dobrym trenerem Vamos Barca to już jest chore co ten Real wyprawia
0
Cenie Ramosa dobrym piłkarzem jest ale przez Murinho czasami gorszy jest od Pepe Visca el Barca
0
a co ja jeszcze mogę o nim powiedzieć wyrozumiały,szczery,mistrz nigdy nie umiał bym być przeciwko nie mu nauczył mnie wszystkiego co chciałem wiedzieć o piłce nożnej .Zawsze uwielbiam patrzyć na jego grę i pomyśleć taki mały chłopczyk z Rosario stał się najlepszym piłkarzem w historii i stworzył własną erę ERĘ MESSIEGO. Vamos Messi Visca el Barca
0
On nie jest człowiekiem on jest z innej planety,on jest niesamowity to zdanie najbardziej mi się podobało Visa el Barca
0
a kurde Bayern ma jedno oczko w zapasie
0
o nie karne Trzymaj się Bayernl ale bardzo się boję Vamos Barca
0
dogrywka dajesz Bayern pokaż Realowi że nie jest najlepszy bo myśli że pokonał Barcę i już najlepszy Visca el Barca
0
Szkoda gdyby Messi trafił tego karnego aż miałem łzy po mecz uklęknąłem i załapałem się za głowę Vamos Barca będę zawsze wam wierny i wierzę że lige mistrzów zdobędzie 2 razy pod rząd
0
Jak wy tacy cwani i umiecie krytykować Messiego że nie strzelił gola z karnego to sami wejdźcie na boiska tak w ważnym meczu i sami strzelcie zobaczycie jakiego będziecie mieli stresa i zobaczycie co w tedy Leo czuje Vamos
Barca
0
Coś mi się wydaj że będzie potrzebna nowa taktyka Vamos Barca
0
Ale szczerze co Barca mogła zrobić jak co chwile stawiali autobus to nie jest gra tylko porażka Visca el Barca
0
Czemu tak wile osób wini Messiego to nie robot on też może się pomylić Visca el Barca
0
czemu dostałem minus?