Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oj Kubo, było trzeba pójść śladami Fatiego. Tylko, ze ty wolałeś projekt Realu, przy którym wylądowałeś w Mallorce a Fati w pierwszym składzie Barcy .
0
Czyli rozumiem, ze sprawiedliwe przegraliście, ale nie zasłużenie straciliście bramki :D Kolejny zapomniał, ze mecz trwa 90 min...
4
Ahhh ten Dembele ma niewyparzony język :D wielu piłkarzy obraża matki sędziów, a ten powiedział, ze jest "bardzo zły " hehhh:D
0
@nadachu Być może ;) mimo to, te kartki to jakiś absurd.
3
@BigShaq Najlepiej zapytać o to Lahoza :D
12
Moim zdaniem, klub powinien sie odwołać do obu kartek.
7
@MartiNJ11 A i tak,za nim nie nadążają.
0
@MichalZZZ Oj tak i tylko słyszę od dziewczyny, wystraszyłeś mnie :D
0
Oby to było przełamanie Suareza! VeB!
0
Tak z innej beczki. Klopp out :D
0
Typowy Suarez :D
1
Hahahha :D Troszkę mocniej trzeba Luis
0
Valverde : Aby nie było wyciągnę na chwilę rękę z kieszeni :D
9
Valverde ręce w kieszeni, do pełni szczęścia brakuje jego kucania.
0
@dawo17 Kontuzjowany :)
0
@Klaudix https://verystream.com/stream/JkJnZLMDvoB
0
Teraz albo nigdy
1
@MaTt_BarcaFan Valverde maczał w tym paluchy :D
1
Chciałem początkowo napisać, ze dobrze, ze nikt nie ucierpiał. Ale po chwili doczytałem Fati :D
0
@AmigoBlancos No tak, z główki :)
0
Jak Sevilla nic nie grała z Realem, tak teraz Osasuna :)
0
Wiadomo co z Messim?
0
Ohohoho Valdek kuca, czyli wiedz, ze coś sie dzieje.
0
@marcin000019 http://strims.world/BarcelonaVillarreal.php
2
Był Marcelo, Ramos, Modrić ale gdzie Benzema? :D
0
Ci z Realu to za co? :D
1
Sevilla taką grą nie zasłużyła nawet na remis, a co dopiero na zwycięstwo.
32
Po kompromitacji z Roma i Live go nie zwolnili, to nie ma co sie łudzić, ze teraz to zrobią :)
2
1 strzał celny z Borussia a teraz z Granda.. Mamy czym straszyć, ale najwidoczniej Pan trener nie ma pojęcia jak z tego skorzystać.
3
Tyle już egzaminów oblał , a ten dalej swoje ...