6

Juventus bez strzału celnego.

0

Może takiego Sterlinga do Barcy :D

0

@DanielOOL A co mamy ciągle użalać się i płakać? Depresji można jeszcze dostać. :D

0

W rewanżu Napoli się otworzy, więc liczę, ze to Barca wykorzysta. VeB

0

@Borry Jak będzie mieć kolegów do tego .

0

Jeszcze tego brakowało....

0

@rado_Barca Zaczynając od Zarządu.

0

@Terabajt Chodzi mi o całokształt , nie tylko ten mecz.

5

Boli to , ze tak naprawdę nie mamy kim straszyć w ataku nie licząc Leo i Griza...

1

@ShawnC A gra Realu dupę urywa...

1

@FC1899Barca Na szczęście w Fifie pozostaną :D

1

Powrót Króla VeB *_*

1

@sporting3 O Realu to samo można powiedzieć :)

1

@Marko121 Kto według Ciebie na ten moment mógłby go zastąpić? Akurat meczu z Live on błyszczał jako jedyny.

17

Cóż za kreatywność Rakitica...

1

Coś dobry ten Messi 3x asysta :D

2

Nieskuteczność nas zniszczyła.. Potrzeba w tej drużynie świeżości, choćby miała ona pochłonąć 2/3 składu. Przykre, ze Dembele i Suarez jeszcze nam sie wykruszyli.

0

To już nawet nie jest śmieszne....

0

Japier.... Tu już powinno być 3-0

4

@Cwaniak4 Na pewno mamy większe szanse na Puchar Hiszpanii niz Real .

0

@nadachu Doczekał sie, pierwszej bramki w nowych barwach :D

0

@junior1905 Sory, w zły sposób odebrałem Twój komentarz. Mój błąd.

0

@junior1905 To proponuje Ci zacząć kibicować innej drużynie.

1

@Artsss Zamienił go na podania :)

0

Jednak jest pożytek z Rakiticia :D

29

Zwykły dzień dla Leo: 2 bramki i 1 asysta :D

0

@jacek905 Zgadzam się z Tobą.

0

@Lucassito może to piłkarze nie wyciągnęli.

4

@jacek905 Akurat Neymar bardzo sie rozwinął przy Leo i stworzyli zabójczy duet.

0

Za Valverde było narzekanie , a teraz zaczyna sie za Setiena..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?