1

@Comentateiro no ale w 10

0

@Sulimo ostatnio za Enrique wygralismy LM a dzis z psg robi zespol

1

Luis Enrique w Barcy spowrotem marzenie

1

Przegrać z atletico u siebie co gra piach na wyjazdach aha

5

Lewy by to strzelił z główki

3

wchodzi czewony nico

3

wywalili nas z PK teraz to samo w LM

1

zeby cos ugrac w lm trzeba miec obrone

0

i sorloth z nami jak zawsze hahh

1

gdzie kartka dla alvareza

2

zaraz ten baena wyleci

0

baena zastapil koke i juz zolta xd

0

Gavi jakie poswiecenie

0

czemu zaczynamy grac dopiero po stracie bramki

0

i te atletico co gra pazdzierz na wyjezdzie to nagle z nami maja dzien

1

to sie popisali w pierwszej polowie jprdle

0

atletico gralo w 10 u siebie teraz my

0

ten eszcze brame zajebal z wolnego to lepiej juz bylo puscic tego simeone a tak gol stracony i kartka

0

kolejny leb po araujo

0

symulka byla ledwo dotknal a ten padl razony piorunem

7

my musimy stracic bramke zeby zaczac grac

0

Jprdle yamal co za podania

5

Hahha reklamę dali co za frajerstwo

0

Nawet George Floyd na trybunach

0

@Kgorecki2500 nie ma bata że to się utrzyma 2 tyg izrael ciągle będzie czymś prowokował

1

@tomek8756 męczennik on chce tylko grać w piłkę

1

@TR3YWAY comon pipol

1

@macio_944 czyli maja jesszcze wiecej hajsu rzucic na sedziow

3

wylew obroncy ale na szczescie partaczy

0

szczekaczka sie uruchomila

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?