Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro no ale w 10
0
@Sulimo ostatnio za Enrique wygralismy LM a dzis z psg robi zespol
1
Luis Enrique w Barcy spowrotem marzenie
1
Przegrać z atletico u siebie co gra piach na wyjazdach aha
5
Lewy by to strzelił z główki
3
wchodzi czewony nico
3
wywalili nas z PK teraz to samo w LM
1
zeby cos ugrac w lm trzeba miec obrone
0
i sorloth z nami jak zawsze hahh
1
gdzie kartka dla alvareza
2
zaraz ten baena wyleci
0
baena zastapil koke i juz zolta xd
0
Gavi jakie poswiecenie
0
czemu zaczynamy grac dopiero po stracie bramki
0
i te atletico co gra pazdzierz na wyjezdzie to nagle z nami maja dzien
1
to sie popisali w pierwszej polowie jprdle
0
atletico gralo w 10 u siebie teraz my
0
ten eszcze brame zajebal z wolnego to lepiej juz bylo puscic tego simeone a tak gol stracony i kartka
0
kolejny leb po araujo
0
symulka byla ledwo dotknal a ten padl razony piorunem
7
my musimy stracic bramke zeby zaczac grac
0
Jprdle yamal co za podania
5
Hahha reklamę dali co za frajerstwo
0
Nawet George Floyd na trybunach
0
@Kgorecki2500 nie ma bata że to się utrzyma 2 tyg izrael ciągle będzie czymś prowokował
1
@tomek8756 męczennik on chce tylko grać w piłkę
1
@TR3YWAY comon pipol
1
@macio_944 czyli maja jesszcze wiecej hajsu rzucic na sedziow
3
wylew obroncy ale na szczescie partaczy
0
szczekaczka sie uruchomila