2

@Who_you_mam niech se wraca do p$g

4

Oni tam mają psychiatryk nie bez powodu grają w białych strojach

0

Jakim cudem te kasztany mają taką kasę ściągają pełno zawodników a w LM to ich już nie ma parę lat gdzie finansowe fair Play

2

@Peciak juz bym wolal zeby objal atletico

4

@kanver_ a Valverde już wcześniej za atak z pięści w rywala

0

@mkord i bardzo dobrze niektorym przydaloby sie obicie mordy

0

@Azi No i ciekawe jak teraz ceny na stacji zareagują bo już ropa tanieje spadło o 10%

2

@LAMC_10 teraz to już nawet demokraci zaczęli jego popierać

0

@BezglutenowyPedri ja to kibicuje klubom La Liga oprócz realu ak grają w europejskich pucharach

0

@buglikos na wyjazdach sa slabi

1

@ViscaelBarca2007 mam nadzieje ze pocisniemy ich w ewentualnym polfinale

0

Bokser wreszcie się doigrał

0

Ale zajeal bramę Molina

2

Wylew z realem i znowu ten bokser strzela

2

A dzisiaj karnego na yamalu nawet nie sprawdzali a tu od razu gwiżdże haha

0

Haha penality por real madrid

3

Atletico musisz !!

1

Ale ferran to tragedia

4

Nawet var tego nie sprawdził hah

3

Identyczna akcja jak gol dla newcastle

0

Co araujo ślepy że chłop bo z tylu objeżdża

1

7

lepiej zostawic szczesnego a w tym okienku skupic sie na wzmocnienie obrony

2

On zasługuje na przedłużenie nawet jakby miał wchodzić potem z ławki to dużo daje

1

Unzue miał rację że skończy jak Ronaldinho i skończył tylko że nawet ZP nie zdobył

1

@Azazel_Pazuzu zawsze może usiąść na varze

7

Przecież to była symulka elangi

1

Do arabów to na pewno nie pójdzie że względu na wojne

4

Atletico musisz !

4

ale chlop wybronil dla atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?