Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alez interwencja
0
Oj Grzegorz Grzegorz ... xd
0
Lucho rozrysuje i wygramy
0
Raczej banda "Simeone"
0
Gol z wolnego i dziekuje dobranoc
0
Zolta jeszcze buhahah
0
Juz dawno bylo by pozamiatane jakbysmy grali w 11-tu z Suarezem.
1
Rzadki widok widzac tak broniaca sie Barce
1
Jakie aktorstwo buhah
1
I wlasnie w takich momentach potrzeba nam dobrego zmiennika za Suareza
13
Drukowanie pod seville. Krol hiszpanii nie moglby zniesc tego ze Katalonia by siegnela po tytul drugi raz z rzedu.
0
Tyle fauli i 0 kartek dla sevilli kpina jakas.
0
Jak nam strzela to po meczu juz
1
Ten mecz to koszmar jakis
0
Qrwa niee Suarez
0
I co faul Messiego? buhahah
0
Szkoda ze Rakitic akurat dobrze gral ale musial ktos zejsc
0
Jak chce to potrafi grac sevilla na wyjezdzie
1
Kur...a mac !!!
0
Na sile chca wejsc z pilka do bramki
0
Ale zaryl twarza xd
1
W drugiej polowie sevilla spuchnie tym pressingiem
0
Sevilla sciagnela taktyke z Atletico
0
Pilka sama bedzie sie poruszac od nogi do nogi
0
I co w tym dziwnego ze kibice popieraja swoich pilkarzy ktorzy zle sie wypowiadaja o najwiekszym rywalu
3
I tak ma byc najlepszy klub swiata ma miec najlepsza oferte
0
30 mln za jakiegos no name niezle sie tam bawia
0
Niech rezerwy leca
3
Chce tam byc moge stac przy grillu xD
0
Bedzie wielki melanz !!