4

oni tam wszedzie widza negreire tak im perez wypral mozgi to jakas sekta

0

@ShawnC wkoncu to klub Iniesty

0

@Sapos93 jakby tak grali cały czas to by nie byli gdzie sa

2

Kurw i podłączyli albacete ta strata gola

0

Oczywiście nie mogło być czystego konta

0

I teraz będą cisnąć

1

Jaki rashford to placek jak ma sam na sam to zawsze spierniczy

0

@ikar34 budowa stadionu pochlonela mnostwo kasy i dopiero krok po kroku jest otwierany wiec z czasem bedzie zarabiac

1

Jaki cyrkowiec hahahahaa

1

Oni dogrywkę grają czy jaki uj

0

Mógł więcej minut im dać gdyby zakoncyzlo się normalnie njuz byłoby po meczu

1

I wywalczyły kur.y hahahhaha

0

Haha jak się kładą w polu karnym

0

I znowu ta szczekaczka z 7 ma coś do powiedzenia

3

Ale spiernicxyk sam na sam omg

0

@LukaszFan na treningu to każdy po oknach wali

0

xG 5.71 hahaha jedymy

0

Jprdle hahahaha

0

@wyrek już, 5.02 hah

2

Zdejmuj tego torresa

0

Hahahaha co jest do uja

0

Kolejny hahaha jprdle

0

Olmo dobre piły zagrywA

2

Ferran co za patałach kurw zejdź clowieku


0

Ferran hahahahahaha

0

I zawsze to samo

0

Kolejny bez kartek

1

Za co on chce karnego haha

0

Olmo co za podanie jak z kopenhaga

1

Ale akcja ładna poszla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?