Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
oni tam wszedzie widza negreire tak im perez wypral mozgi to jakas sekta
0
@ShawnC wkoncu to klub Iniesty
0
@Sapos93 jakby tak grali cały czas to by nie byli gdzie sa
2
Kurw i podłączyli albacete ta strata gola
0
Oczywiście nie mogło być czystego konta
0
I teraz będą cisnąć
1
Jaki rashford to placek jak ma sam na sam to zawsze spierniczy
0
@ikar34 budowa stadionu pochlonela mnostwo kasy i dopiero krok po kroku jest otwierany wiec z czasem bedzie zarabiac
1
Jaki cyrkowiec hahahahaa
1
Oni dogrywkę grają czy jaki uj
0
Mógł więcej minut im dać gdyby zakoncyzlo się normalnie njuz byłoby po meczu
1
I wywalczyły kur.y hahahhaha
0
Haha jak się kładą w polu karnym
0
I znowu ta szczekaczka z 7 ma coś do powiedzenia
3
Ale spiernicxyk sam na sam omg
0
@LukaszFan na treningu to każdy po oknach wali
0
xG 5.71 hahaha jedymy
0
Jprdle hahahaha
0
@wyrek już, 5.02 hah
2
Zdejmuj tego torresa
0
Hahahaha co jest do uja
0
Kolejny hahaha jprdle
0
Olmo dobre piły zagrywA
2
Ferran co za patałach kurw zejdź clowieku
0
Ferran hahahahahaha
0
I zawsze to samo
0
Kolejny bez kartek
1
Za co on chce karnego haha
0
Olmo co za podanie jak z kopenhaga
1
Ale akcja ładna poszla