0

@BorzyKrzys idealnie by pasowal do realu

1

@TR3YWAY ale padolino hahah

6

Ale będą sędziowie dymac innych żeby real madryt zdobył mistrza

1

Jprdle jaki nur haha oczywiście penality por real madrid

0

Żadna remontada nie jest możliwa już poszedl przekaz z góry kto ma awansować do finału

1

Co niektórzy chcieli atletico w dwumeczu to macie lepiej byłoby zagrać z nimi w finale z pełnym składem i na neutralnym terenie a nie tym kartoflisku

0

Luis Enrique by się przydał

0

@FanBarcy22 pewnie będą cisnąć żeby strzelić z 1 bramę i już zamknąc mecz

0

Altletico miażdży w PK betis teraz barcs

1

Ten młody Simone to niezły cyrkowiec

2

Kounde dwie bramy nam wyciągnął dzis

0

Z tą murawa jest coś nie tak co raz ktoś się wywraca

0

Teraz UJ sprawdza na varze czerwo a na balde nic hahhas

0

Ten kiep pewnie doliczy 3 min

0

@Xxxbarca4ever tak wygląda nabór że musisz zaśpiewać hymn realu

0

@Marcelinho132 Rayo na pewnoepiej będzie grać w obronie niż my

0

Jeszcze olmo zaraz się polamie

1

To niezła reka haha

2

Flick się gotuje

1

Real ma z tego karnego

0

Jeszcze potężny Norweg na dobicie Barcy

1

@viscaelbarca1998_ jak zagorzali kibice mają zakaz to jaks ma być atmosfera

3

I oni wymyślają jakiegos negreiere jak sędziowie od lat nas dymają

0

Czemu na balde czerwo tak nie sprawdzali

0

Sędziowie jadą już po bandzie do końca sezonu

1

Photoshop się zawiesił na varze

0

I dolicza 3 min

0

Sędziowie zesrani bo Barca jeszcze to odrobi

0

Gdzie tam niby spalony że szukają cod

0

Jak sprawdzają teraz a czerwona to mieli gdzieś sprawdzic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?