Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potężne Bodo wcześniej z city 3:1 teraz altletico na wyjeździe
0
Torres co za muł
0
Kurw muszą coś odjebax w tej obronie
4
Wreszcie bramka z wolnego
0
@kuz coś czuję że jak benfics to wygra to perez będzie chciał ściągnąć Mourinho spowrotem
0
To co araujo trzeba wpuścić bo za spokojnie się zrobiło xd
1
Z tą obrona nie ma szans na lm jak nam byle ogórki strzelają
0
Co za nieudacznicy czy oni nie mogą zagrać normalnego meczu w lm kurw
2
@D10SLEO nie widzi bo nie chce widziec jest na pasku lobbystow
5
niech jeszcze papieza zapytaja co o tym sadzi
0
Ale zajebol bramę
0
Co poklepali ale pajac z gwizdkiem musiał zepsuć
0
Fermin zapewne wejdzie i zrobi robote
3
Nie było faulu a tamtych tylko dotkniesz i faul
0
Ale to zjevali jprdle
0
Ale ten mecz to będzie parodia aktorska póki nic nie strzelimy
2
I zaczyna się popis madrycka z gwizdkiem
0
real wyciagnal swoje najciezsze dziala nie moga sobie pozwolic na sezon bez trofeum
0
@Hosh to tylko działa w białych koszulkach
0
@Katalończyk 99 zawieszone tak jak pandemia w czasie wojny
2
@Cygan BRC USA zawsze napadało kogo chciało nie tylko teraz
1
@gumaz andruty.
1
Gool atletico .!
3
@BORO_12 juro trzeba ładować ile wlezie
4
Ale ten vilareal słaby od każdego oklep w lm
0
perez wyciaga juz swoich zaufanych zolnieirzy bo nei moga skonczyc tego sezonu bez zadnego pucharu
1
@turhiay teraz jeszcze bardziej będą ich przepychać przy takiej przewadze pkt
1
Klątwa anoeta aktywowana
0
Co to za podania
0
To niezły martin