0

Potężne Bodo wcześniej z city 3:1 teraz altletico na wyjeździe

0

Torres co za muł

0

Kurw muszą coś odjebax w tej obronie

4

Wreszcie bramka z wolnego

0

@kuz coś czuję że jak benfics to wygra to perez będzie chciał ściągnąć Mourinho spowrotem

0

To co araujo trzeba wpuścić bo za spokojnie się zrobiło xd

1

Z tą obrona nie ma szans na lm jak nam byle ogórki strzelają

0

Co za nieudacznicy czy oni nie mogą zagrać normalnego meczu w lm kurw

2

@D10SLEO nie widzi bo nie chce widziec jest na pasku lobbystow

5

niech jeszcze papieza zapytaja co o tym sadzi

0

Ale zajebol bramę

0

Co poklepali ale pajac z gwizdkiem musiał zepsuć

0

Fermin zapewne wejdzie i zrobi robote

3

Nie było faulu a tamtych tylko dotkniesz i faul

0

Ale to zjevali jprdle

0

Ale ten mecz to będzie parodia aktorska póki nic nie strzelimy

2

I zaczyna się popis madrycka z gwizdkiem

0

real wyciagnal swoje najciezsze dziala nie moga sobie pozwolic na sezon bez trofeum

0

@Hosh to tylko działa w białych koszulkach

0

@Katalończyk 99 zawieszone tak jak pandemia w czasie wojny

2

@Cygan BRC USA zawsze napadało kogo chciało nie tylko teraz

1

@gumaz andruty.

1

Gool atletico .!

3

@BORO_12 juro trzeba ładować ile wlezie

4

Ale ten vilareal słaby od każdego oklep w lm

0

perez wyciaga juz swoich zaufanych zolnieirzy bo nei moga skonczyc tego sezonu bez zadnego pucharu

1

@turhiay teraz jeszcze bardziej będą ich przepychać przy takiej przewadze pkt

1

Klątwa anoeta aktywowana

0

Co to za podania

0

To niezły martin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?