0

Jeszcze mają aspasa na ławce który na pewno coś strzeli

0

@diego2021 wkurza mnie to że jest takim betonem

0

4 mecze bez golai akurat nam ładuje

0

@bari_94 dokładnie każdy umie już grać bo każdy mecz wygląda tak samo obojętnie jaki rywal

0

Znowu kurw to samo uj z ta taktyka jak każdy już umie grać

0

Każda drużyna gra to samo przeciwko nam

1

przeciez my mamy jeszcze stadion w budowie ktory nie generuje przychodow w porownaniu do realu ktory budowe ma za soba

0

Oby znowu nie połamali de jonga

0

@D10SLEO iago aspas z golem pewniak

0

@Kibol_83 co w tym dziwnego jak stadion jest w budowie wrócą na stadion i zacznie zarabiać

2

I to prawda mogło to działac przez jeden sezon ale teraz ewidentnie widać że rywale wiedza jak już grać

0

Z tym Brugge to i raków zremisował a potężny baja mynsza ładuje im 4 bramy watyd

0

@Hubertusk przecież gdyby Szczęsny nogi nie zabrał to mógłby mu polamac

1

Olmo podsumował formę

1

@partymaker i to jest smutne że nie ma drużyny to wygląda jak za czasów Messiego gdzie on ciągną ten wózek

2

@Veysel każdy mecz wygląda tak samo my gramy a rywal strzela i tak

0

Zobaczcie jak jest rozjeżdżona linia spalonego dramat w tym sezonie zawsze ktoś się wyłamie

0

No yamal kozak jedyny co coś proboje

1

Chłop sam kopie balde i się położył haha

3

Hahahahhaha karny za to

1

Z chłopa robią jakiegoś Pele a tam wystarczy każdy inny kasztan z szybkością i strzela to samo

0

Ładna akcja poszła

0

@Filipem na Hansim się powoli zawodze bo widzi że ta taktyka nie funkcjonuje to dalej w to brnie wygląda jakby nie miał planu b

0

@SelloutCrowd ale tam już był problem gwiazd zobacz jak zbudowal psg posciągał zawodników którzy chcą grać a u nas już były same syte koty

1

Ale się marzy luczo spowrrotem do Barcy. Poukładał by to posciągał by jakiś nolnejmow i stworzzyl drużynę jak z psg

0

@mate92 jego wspaniałe ffp blokujące drużyny hiszpańskie gdzie taka Anglia odjeżdża finansowo

2

Hiszpańskie drużyny dramat w pucharach brawo yebas

1

@karolup co tu da obronca jak przyczyna jest taktyka niech wyżej jeszcze staną

0

W tamtym sezonie funkcjonowała pułapka ofsajdowa i dlatego to działało ten sezon to dramat

1

Każda dowolną drużynę postawić przeciwko Barcelonie i strzelisz gola wystarczy wysoki pressing kontra i gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?