Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fermin co strzela ostatnio
0
Bosh co to za stral
0
Frajerskie te gole tracimy
0
Hahaha ale mamy farta
0
Qrwa jedno podane i gol
1
Hahaha jak gwiżdżą na yamaal
0
I penalti for real madrid tradycyjnie
0
@JordiAlbion biały dym wybrali papieza
0
Już za parę godzin wjezdza penalti a favor del real madrid
0
madryciaki jada juz po bandzie nie moga przegrac kolejnego sezonu
1
Nic to nie da bo tak miało być . Nie udało się sędziemu przekręcic Barcy na pkt to chociaż trenera wyrzucił za byle pretekst.
0
Z realem grali fajnie ofensywnie ivbyly efekty tutaj defensywa i dostają 4:0
0
Pan ryż umie w te wolne
1
Chłop co w studiu płacze niech sobie włączy mecz realu tam co mecz padają jak rażeni piorunem
0
Chłop co odjeval elastico
0
Takimi meczami real wygrywał LM
0
Typowy karny pod real
0
No bez jaj grają w 10 a my nic nie gramy
0
Dobić ich tera grają w 10
0
Wchodzi almada i gol
2
Oto chodziło dla madryciaka szukał pretekstu
0
Nawet taki gość jak Flick nie wytrzymuje z tymi pajacami z gwizdkiem
0
Perez po tym laniu z atletico wziął sprawy w swoje ręce
4
Ebaniec grill manzano
4
Gdzie var hahahahhaha
0
@Konradowskyy właśnie teraz gramy jak za xaviego
0
Każda akcja to prawie gol tam każda drużyne można postawić za girone i będzie tak samo
0
Żenada ta linia obrony
0
W obronie bez zmian
2
Tradycyjnie mecz życia akurat przeciwko nam