0

Fermin co strzela ostatnio

0

Bosh co to za stral

0

Frajerskie te gole tracimy

0

Hahaha ale mamy farta

0

Qrwa jedno podane i gol

1

Hahaha jak gwiżdżą na yamaal

0

I penalti for real madrid tradycyjnie

0

@JordiAlbion biały dym wybrali papieza

0

Już za parę godzin wjezdza penalti a favor del real madrid

0

madryciaki jada juz po bandzie nie moga przegrac kolejnego sezonu

1

Nic to nie da bo tak miało być . Nie udało się sędziemu przekręcic Barcy na pkt to chociaż trenera wyrzucił za byle pretekst.

0

Z realem grali fajnie ofensywnie ivbyly efekty tutaj defensywa i dostają 4:0

0

Pan ryż umie w te wolne

1

Chłop co w studiu płacze niech sobie włączy mecz realu tam co mecz padają jak rażeni piorunem

0

Chłop co odjeval elastico

0

Takimi meczami real wygrywał LM

0

Typowy karny pod real

0

No bez jaj grają w 10 a my nic nie gramy

0

Dobić ich tera grają w 10

0

Wchodzi almada i gol

2

Oto chodziło dla madryciaka szukał pretekstu

0

Nawet taki gość jak Flick nie wytrzymuje z tymi pajacami z gwizdkiem

0

Perez po tym laniu z atletico wziął sprawy w swoje ręce

4

Ebaniec grill manzano

4

Gdzie var hahahahhaha

0

@Konradowskyy właśnie teraz gramy jak za xaviego

0

Każda akcja to prawie gol tam każda drużyne można postawić za girone i będzie tak samo

0

Żenada ta linia obrony

0

W obronie bez zmian

2

Tradycyjnie mecz życia akurat przeciwko nam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?