Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Flick może i ma dobrą koncepcje gry ale do tego trzeba odpowiednich piłkarzy bez normalnych transferów nic się nie zrobi
0
@KrwawiaceoczyVEB no właśnie był plackiem a tu nagle gra szefa
1
Ale odjeżdża nam premier league brawo yebas
1
Z łokcia wyjebał i bez kartki
0
Czemu ten cały cucurela tak nie gral w Barcelonie
3
Mecz się zakończył wraaz z czerwem araujo
0
Te czelsioki biegają jak na dopalaczach
0
Teraz dawać na cucurele już ma zoltko
0
Jak padają symulanci z czelsi
0
@Pawel13sz nie ma czego szukać w LM
0
Araujo się nie nadaje do systemu Flicka albo łamie linie spalonego albo nie nadąża i potem wjeżdża w rywala na pelnej
1
Araujo powinien mieć zakaz gry w LM
0
Araujo odjebalnznowu w LM
0
Ładnie Balde teraz wkrecil
0
Ruszac się tam a nie stoją i się patrzą
1
@blakkudium hah nogę zostawil
0
Znowu sędziowe nas dymają w lm
0
Hahahaha nic nie ma na yamalu co to za kiep sedziuje
0
Przecież każdy mecz to samo gdy rywal nas spresuje to już obrsane majty
3
Jak tam kurw nie było spalonego
0
Cucurela na spalonym
0
Gol dla czelsi wisi w powietrzu brawo tak oddać inicjatywe
0
Całe szczęście to zjeal
0
@MOLESTA tylko że to dług spowodowany w większości z budowy stadionu odklejony szwab
0
Przecież ta rzekomo wojenka to zasłona dymna za kulisami pewnie klepią się po plecach
0
Gooool elche !!
0
@Faro cieniasy czy nie kazdy nam ostatnio strzelal wiec jest progres
1
Dobrze tw gra wygląda oby utrzymali forme
0
Ferran XDDd hah
0
Ale nakręceni dziś elegsncko