5

@Aragorn33 faktycznie wciaganie Polski w wojne to swietny deal

2

@vangoor z etgo co widac wczesniej graly rezerwy teraz pierwszy sklad

0

goool bilboa./ .

2

@Nazio_87 jak widac zydom wszystko wolno

0

@mordini123 rakow musisz z tymi zbrodniarzami !!

13

Liga mistrzów: to potrzymajcie mi piwo

6

Ładnie poklepali

0

Bilbao z Liverpoolem gra dziś dwa razy o 18 i 21 ? Bo tak jest na flashscore

0

Ale to zjebał eh

0

Rashford z Yamalem jeszcze nie grali że sobą ciekawe jakby to wyglądało

3

Polska !!! Brawo !!!

0

Ale demolka hah

0

Semen top !!!!!

0

@FcPortoFan1999 ale ty nie jesteś premierem

0

Sasak wymiata !!

0

@JohnKennedy youtube tez to robi narazie w USA

1

@Andi18 co ty gadasz przecież planeta płonie

0

@BorzyKrzys no wiadomo że Messi tam rządzi

3

napewno przedluzy skoro przyszedl tam jego ochroniarz

0

ale pieknie poklepali

2

Dziwne że rashford z takim wzrostem nie jest w polu karnym

3

Japońce zmiażdżeni

0

Christensen !!!!

0

Ten skład lepiej chodzi niż 1-wszy

0

@Kgorecki2500 jakiej ich ziemi ich już całkiem poje.lo

0

Znowu musi wejść 2-gi skład i pozamiatać

0

Jprdle nawet takie kasztany nam strzelają ciekawy sezon się zapowiada

0

Araujo klasycznie

1

1,7 mln osób ogląda na YouTube xd

1

Madrycki ASs czego się spodziewać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?