1

Luooo goool Mateusz gotowka

1

Kapustka niech nie skacze bo znowu się połamie

0

Ale ten Kamiński ma dojebane wrzutki

2

Lewy to ma indywidualne krycie van dijka

0

Ale sytuacja tera eh

2

Ale wjebal jak z nami w półfinale lm

6

Skorpuski włączył tryb Garcii

0

Gramy u siebie Polacy gramy u siebie

1

Chłop co się obsral

0

@D10SLEO poznan miasto doznan

8

dla tebasa najwazniejszy jest real madryt reszta go gowno obchodzi

1

No wiadome że koszulki realu madryt przyjęli by z otwartymi rekami

0

Niech ter stegen obejrzy jak powinien grać bramkarz Barcy

0

@APTAPT spoko już możesz zmienić stronę

0

Bracia Garcia top dzis

1

I te kiksy olmo się mszczą

1

Od paru już sezonów ciężko się tu gra

0

Nikt go nie krył lol

0

Dobra olmo wypierniczaj

0

Spalony ale co za interwencja Garcii

2

Jprdle hahaha olmo

1

Ale wieś na trybunach

5

Oczywisty karny a ci placza jakby to był finał mistrzostw swiata

1

Karny jazda !!!!!

0

Ale chaos co się odwala

0

Ale te koszulki przypominają pamiętny sezon 14/15

1

Zabrakowalo potężnej stopy lewego

2

Ale się wydarł hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?