1

Eh i znowu rok temu ter stegen i bernal teraz kolejny

3

co by nie mowic szacun dla niego zrobil swoje bez gadania teraz tez nie robi zadnego kwasu tylko odchodzi

0

@BulaKG to jest ta La Liga impulso yebasa

1

@blakkudium jjakis crystal palace stac wywalic 50 mln euro a w la lidze kluby maja problemy z rejestracja hah liga mem tebasa

2

Ale się wje.al czulameni i nic hah tak samo jak z jego ręka z nami drugi casemiro

0

Gooooooooooool !!!

1

Kolejny umar po potężnym sttrzale

1

Ci co farta mają lol

1

Chłop z Levante dostał odłamkowym

4

Kolejny co leży jak z Majorki

0

Jazdaaaa hah !.

0

Ale brama pedriiiii luooo

0

Ale łatwo sobie dochodzą do sytuacji

0

@Filipem on najlepiej wygląda jak wchodzi z ławki niż jak zaczyna w 1 składzie

4

Ciężki to będzie sezon nie pozwolą nam obronić mistrza

8

15% posiadania piłki buhhah i 2:0

0

@Maoao teraz tym bardziej bo prowadzą 2:0 mogą już stać w swojej bramce

1

Oni to teraz staną całym zespołem w bramce

1

Co grają mecz życia to ich kolejny gówno klub z autobusem

0

Nie powinno być karnego za takie coś to niech gwiżdżą każda rękę

0

Dla pały madryciekiej to przyjemność gwizdnąć karnego

2

Chował rękę przecież

0

Za ewidentne ręki nie dawali karnego a takie cos

1

Już widziałem to w bramce

0

Umarł chłop ....

0

Aj aszkoda ładnie pograli

1

@PatrychoO yebas wszystko zrobi żeby nam uprzykrzać

0

Ale siata poszła brawo rash

0

@Who_you_mam real madryt

1

potezny norweg strzela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?