Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Symulanci
2
Pique na atak Suarez do obrony
0
Kur.aa bedzie teraz granie na czas
0
Pique 2 bramy
3
i by bylo 3-3 kur.. sztejgen
8
I dlatego Bravo bronil w La Liga
0
Byla szansa na punkt chciaz dziekujemy stegen
1
Babol roku hhaha lawka dla mlodego "nojera"
0
Co ter stegen odje.al !!!!!!!!!!!!
0
Wtf gomes
0
Suarez nie trafia w bramke to zly znak
0
Jak mozna rotowac skladem w takim meczu na wyjezdzie
0
Jaka symulka polozyl sie jak zobaczyl ze nie ma szans dojsc do pilki
0
Na Camp Nou Barca znow zrobi im manite
0
Powtorka z tamtego sezonu
1
Jaki wstyd !
0
Ja pierd... jeden gosc osmieszyl cala obrone
1
W tym roku skupiaja sie na PK
0
4 min
1
Zmarnowal sie w realu
0
Tak
5
Ronaldo: Morata musisz bardziej na glowke leciec
2
Wrzutka nr 154642165
0
Haha eibar co gra miazga
1
Ciekawe co musi sie dziac w szatni norwich ;s
3
Co sie odwalilo w meczu newcastle z norwich. Newcastle przegrywalo 2:3 do 94 min i strzelili w 2 min na 4:3.
5
Ale Neymar denerwujacy w tym meczu
0
Aj Busi mogl strzelac
1
Heh e Lucho :)
0
Najgorsze to ze wszyscy slabo