7

Niepokonani dalej :>

3

Ale wkurzaja mnie juz te laleczki ze sloweni

0

Po co ten zwod

0

Kazde dotkniecie i leza jakby noge im urwalo

0

Pojdzie tam gdzie mu najwiecej zaplaca

0

Ta slowenia wogole nic nie gra gol z du.y i tyle ich widziano

1

Zabral swoj kapusciany leb

0

Rzadki widok przegrywamy he

0

pffffffffffff

0

To skrot od ,, ru..am kozy"

67

Pewnie pilkarze biora do siebie jego rady

1

W poniedzialek ze Slowenia 20:45

1

I towarzyski w poniedzialek ze Slowenia

0

Jeszcze Krychowiak z forma z Sevilli i mamy mega zespol

1

Uciszyli rumunow sportowo haha mocarze

2

Super doping naszych !!

0

Wspolczuje tam Fabianskiemu stac za plecami bydlo

0

Rumuni wyszli bo poszli po korsarze

0

I po to wlasnie jest 2-gi napastnik zeby zrobic miejsce dla Lewego

1

oo ofensywnie 2 napastnikow Nawalka mnie zaskoczyl

3

Na euro slabo gral ale teraz gra coraz lepiej

0

Linetty do zmiany

0

To by chyba pol stadionu wybieglo na murawe

0

Zdrowie najwazniejsze koncz ten mecz czlowieku

0

Walkower i wyje..c ta dzicz z rozgrywek

0

Kur...y pierd...ne !!!!!!!!!!!!!

1

Ja bym wlaczyl kartki dla sedziego

0

Nie z Czarnogora tylko Czarnodziura

0

Polacy ladnie dzis graja widac zaangazowanie

0

Kur..a dzicz jeba..a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?