0

Na Camp Nou Barca grala inaczej w obronie bardziej cofnieta a tutaj tylko sama sie prosila na kontry

0

Nie zalezy im oddali 3 pkt dla Pepa

0

Silva sobie wchodzi jak w maslo\

0

Pep mial racje ze ten mecz bedzie dla nich jak final

0

Pewnie sie z pepem dogadali bo Barca i tak awansuje

0

Co sie dzieje kur gdzie pomoc

0

Ale zje..l omg

0

Myslalem ze to Pique ten w rozowym xd

1

Sergio Roberto miszczu

0

Ufff wpadlo ^^

0

Ten sam co dzisiaj Lucas Alcaraz ekspercie

0

Z Barca autobus a z atletico otwarty mecz

1

Raczej zwyciestwo z Barcelona B doda im energii

0

Dostana bana na 2 okienka transfeorwe

2

Koles prowadzi zespol dopiero od 2 meczy a juz gada bzdety

1

Ale bydlo jeb.e z valencii wlasnie ogladalem powtorke z meczu bo nie moglem obejrzec meczu.

3

Barca nie bawi sie w takie gimbazowe zabawy

0

Na rewanz wroci pazdan i ronaldo znowu nie postrzela he

32

real puscil doping z glosnikow

0

krazek do kogo to bylo

0

Bedzie kara dla ronaldo? Powiedzial chyba "fuck off" do sedziego

3

jodlowiec odstaje od reszty

22

MSN zjada ten smieszny BBC

6

Ronaldo na srodku latwiej o karnego

1

HAhaha real haha

0

zaczyna sie

2

Magiera zapisuje na kartce. O tego kupie

0

ja pierd haha blisko

0

Bo w realu same pikniki

0

Znowu leo bedzie wkrecal graczy city w murawe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?