Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Camp Nou Barca grala inaczej w obronie bardziej cofnieta a tutaj tylko sama sie prosila na kontry
0
Nie zalezy im oddali 3 pkt dla Pepa
0
Silva sobie wchodzi jak w maslo\
0
Pep mial racje ze ten mecz bedzie dla nich jak final
0
Pewnie sie z pepem dogadali bo Barca i tak awansuje
0
Co sie dzieje kur gdzie pomoc
0
Ale zje..l omg
0
Myslalem ze to Pique ten w rozowym xd
1
Sergio Roberto miszczu
0
Ufff wpadlo ^^
0
Ten sam co dzisiaj Lucas Alcaraz ekspercie
0
Z Barca autobus a z atletico otwarty mecz
1
Raczej zwyciestwo z Barcelona B doda im energii
0
Dostana bana na 2 okienka transfeorwe
2
Koles prowadzi zespol dopiero od 2 meczy a juz gada bzdety
1
Ale bydlo jeb.e z valencii wlasnie ogladalem powtorke z meczu bo nie moglem obejrzec meczu.
3
Barca nie bawi sie w takie gimbazowe zabawy
0
Na rewanz wroci pazdan i ronaldo znowu nie postrzela he
32
real puscil doping z glosnikow
0
krazek do kogo to bylo
0
Bedzie kara dla ronaldo? Powiedzial chyba "fuck off" do sedziego
3
jodlowiec odstaje od reszty
22
MSN zjada ten smieszny BBC
6
Ronaldo na srodku latwiej o karnego
1
HAhaha real haha
0
zaczyna sie
2
Magiera zapisuje na kartce. O tego kupie
0
ja pierd haha blisko
0
Bo w realu same pikniki
0
Znowu leo bedzie wkrecal graczy city w murawe