Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra coś ty postawił?
0
Łatwo z nimi jadą, nie ma oporu
7
@SuperPatsonFCB przecież przez goalline od razu dostaje info do zegarka, nie trzeba sprawdzać, mniej czasu się traci
0
@Kosteq73 "W siatkówkę gra..." xD
34
Zaspana obrona i szybko wykonany rożny, flashbacki mam
0
@norbi77 nie no coś tam śpiewają chłopaki :D
4
@Bernard777 żebyś się nie zdziwił panie kolego xD
2
@Witekk10 No Sevilla ma teraz tego sabotażystę w ataku, tam by na pewno pograł
1
@`Sin "chociaż tutaj" ? tutaj nigdy nie ma spokoju, zawsze znajdzie się temat
0
@Kajtek77 biedny kraj, biedny naród
0
@Solimalhio Zgadzam się, ZSRR było priorytetowo nastawione wyłącznie na rozwój militarny, co jak połączymy z gospodarką centralnie planowaną nie miało praw bytu, nie mieli szans tego dźwignąć.
@barcelonaLM
Nie będzie miała i raczej się nie włączy, na tym konflikcie wszyscy jedynie stracą a zyskają Ci, którzy się nie właczą, takie jest moje zdanie
0
@Raiden po prostu wykorzysta to propagandowo
A do Pana wyżej "co może Rosja" no może sporo, bo potencjał militarny wciąż ma ogromny, choć gospodarczo odjeżdża z roku na rok
3
żadna się nie oprze, żadna
https://zapodaj.net/fcfcf475c51e1.png.html
4
@ShowMe aż się zagoi ziomuś :D
3
Hahaha, Polacy za granicą
0
Skurczybyk co ma krótki czas reakcji, chwila moment i już wie co się dzieje
0
Arkadiuszooooo i mamy kontakt
1
Zatęsknią za Carletto nim Lukaku 3 raz uderzy na bramkę
0
Insigne się w Suso bawi.
29
@Qlewer chyba że opozycję o 19:30
24
"Joju musiałby chyba w Japonii wylądować, by pokonać Kubackiego."
komentarz z ekstraklasa trolls, śmiechłem
3
no już teraz to chyba tylko ten kombinezon wchodzi w grę, inaczej Dawid tego nie przegra
3
Dobrze skoczył skurczybyk, ale nic nie odrobi po tej 1 serii
0
Łoooo, brawo Dawid, ale rakieta
4
Heh, a Kot to taki Milan skoków
11
Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy
2
Hahahaha, on to specjalnie robi
0
@bartekvisca kasa misiu, kasa :p
2
Buhahaha, kończcie ten mecz bo to paraolimpiada jakaś
2
to liczcie teraz ile ci wirtuozi z pomocy mu okazji stworzą xD do Wielkanocy bedzie czekał