0

@Avada Kedavra coś ty postawił?

0

Łatwo z nimi jadą, nie ma oporu

7

@SuperPatsonFCB przecież przez goalline od razu dostaje info do zegarka, nie trzeba sprawdzać, mniej czasu się traci

0

@Kosteq73 "W siatkówkę gra..." xD

34

Zaspana obrona i szybko wykonany rożny, flashbacki mam

0

@norbi77 nie no coś tam śpiewają chłopaki :D

4

@Bernard777 żebyś się nie zdziwił panie kolego xD

2

@Witekk10 No Sevilla ma teraz tego sabotażystę w ataku, tam by na pewno pograł

1

@`Sin "chociaż tutaj" ? tutaj nigdy nie ma spokoju, zawsze znajdzie się temat

0

@Kajtek77 biedny kraj, biedny naród

0

@Solimalhio Zgadzam się, ZSRR było priorytetowo nastawione wyłącznie na rozwój militarny, co jak połączymy z gospodarką centralnie planowaną nie miało praw bytu, nie mieli szans tego dźwignąć.
@barcelonaLM
Nie będzie miała i raczej się nie włączy, na tym konflikcie wszyscy jedynie stracą a zyskają Ci, którzy się nie właczą, takie jest moje zdanie


0

@Raiden po prostu wykorzysta to propagandowo
A do Pana wyżej "co może Rosja" no może sporo, bo potencjał militarny wciąż ma ogromny, choć gospodarczo odjeżdża z roku na rok

3

żadna się nie oprze, żadna

https://zapodaj.net/fcfcf475c51e1.png.html

4

@ShowMe aż się zagoi ziomuś :D

3

Hahaha, Polacy za granicą

0

Skurczybyk co ma krótki czas reakcji, chwila moment i już wie co się dzieje

0

Arkadiuszooooo i mamy kontakt

1

Zatęsknią za Carletto nim Lukaku 3 raz uderzy na bramkę

0

Insigne się w Suso bawi.

29

@Qlewer chyba że opozycję o 19:30

24

"Joju musiałby chyba w Japonii wylądować, by pokonać Kubackiego."
komentarz z ekstraklasa trolls, śmiechłem

3

no już teraz to chyba tylko ten kombinezon wchodzi w grę, inaczej Dawid tego nie przegra

3

Dobrze skoczył skurczybyk, ale nic nie odrobi po tej 1 serii

0

Łoooo, brawo Dawid, ale rakieta

4

Heh, a Kot to taki Milan skoków

11

Wspaniały to był mecz, nie zapomnę go nigdy

2

Hahahaha, on to specjalnie robi

0

@bartekvisca kasa misiu, kasa :p

2

Buhahaha, kończcie ten mecz bo to paraolimpiada jakaś

2

to liczcie teraz ile ci wirtuozi z pomocy mu okazji stworzą xD do Wielkanocy bedzie czekał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?