1

@IronSanHybrid Też nie mam pojęcia, ale polecam.

13

1

@4drian0 W życiu trzeba być rekinem, żeby nie zjadły cie inne rekiny. I ja jestem rekinem.

0

@Hiacynk Haha, no dlatego oddałem siostrze

5

Patrzę w zamówienie a chłop mi frytki za frajer dorzucił do bugerka.
Taka pierdoła a dzień piękniejszy :D

0

Kiedy są nagrody za lige weekendowa fut 20? Za rivals odebralem a tamtych dalej nie ma

2

@TheNekro94 wystarczy ze przewinalem kilka artykulow nizej jape Jerzego Zięby na stronie zobaczyłem. Dziękuje, dobranoc xD

0

@ArdoFCB "Kiedy jakiś śmieć w ogóle śmie śmieć" xD

2

@Pablopicasso27 tam nie takich napastników mieli i dupa blada ;P

3

@NaFazieHitman te 8 to już po dodaniu 3 pkt live za ten mecz, na flashscore pewnie sprawdzasz, tam zawsze tak jest

0

@NaFazieHitman przecież pkt mają więcej, po kiego tu na bilans patrzeć xd

1

@IronSanHybrid Byłoby "Eluwina, dokąd idziesz czerwony kapturku"

0

Dobrze, że te City ominąłem, widzę że nerwów sobie oszczędziłem xD

1

@kubix05 Dziwne, mógłbym przysiąc, że słyszałem w radiu, że zmarł jakiś czas temu. Wikipedia podaje, że zmarł wczoraj a tutaj jest napisane, że zmarł dziś. WTF.

1

Gra ktoś City na czysto dziś? Czy szerokim łukiem

1

@Avada Kedavra Nie, to nie ten film. Tytuł tamtego to "jędrek o historii" coś takiego

0

Apropos piwa to kiedyś oglądałem jakiś film o średniowieczu i podano tam ciekawe info
Otóż w średniowieczu jednym z głównych powodów picia piwa (a pito sporo) było to, że poprzez zawartość alkoholu nie było w nim bakterii i drobnoustrojów. Wtedy czerpano z płytkich studni i łatwo było się zatruć (do tego trupy po bitwach często wywalano do rzek i tak sobie krążyły) a piwo gwarantowało to, że będzie ono "strawne" więc piły nawet dzieci. Piwa średniowieczne w rzeczywistości alkoholu zawierały niewiele, bo koło 3%.

5

@koksik2700 U mnie z kolei była to miłość od pierwszego wejrzenia. Już za pierwszym razem wiedziałem, że to początek czegoś wielkiego.

0

@KoziBe serio? Tego to nie wiedzialem :o

0

@KoziBe z rok zanim wyjdzie i do tego drugie tyle zanim sensowne gry beda wypuszczac xd bez sensu

3

@NeroTFP Niech sprawdzi czy rzeżączki nie ma

0

@kewin "w tym dwumeczu" ?
stary, zobacz ostatnie 2 lata, tam to się działo :)

1

@Rewolucja123 najlepsza pogoda świata, kubeczek kawy, jakiś podcascik na yt, grzejniczek na maxa i tak do południa :D

0

@Rewolucja123 dla mnie 1. Marc 2. Dida

0

kiedy się odbiera nagrody za lige weekendową fifa 20? ? myślałem że paczki otworze a tu lipa xd

2

@deyna2018 ojej, dla samego soundtracku bym odpalił :D

0

@Hosh Buhahaha, nie to idzie za daleko.

3

La Rambla ostatnimi czasy niczym Belweder kononowicza na Szkolnej 17
afera Neymarowa (trwa od 2 lat)
afera twitterowa (złota piłka)
afera atencjuszowa
afera rzeżączkowa
a do końca roku jeszcze trochę czasu

0

@Douglasinho no, to druga sprawa :D

26

@Gaucho Ktoś z takim stanem konta nie może być prawiczkiem, to fizycznie niemożliwe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?