Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@niepoprawniepoprawny o panie, nie mam pojęcia, raczej ciężko może być, ja to z gazety jakiejś miałem :(
0
@niepoprawniepoprawny a jak "Kotraaaaaa bedzie kontraaaaaaa"
4
I Real już wygrywa, hattrick José Antonio Reyesa, syna tego José Antonio Reyesa, tragicznie zmarłego.
1
@Colon uwielbiam tego typu filmy, gdzie jeden chłop 15 dywizji pancernych rozpieprza i to jednym magazynkiem czyt. Rambo
0
@Getek wczoraj kobitka grała, aż się zdziwiłem :D oczywiście cała publika za nią
1
@Colon od ch... atencjuszy
0
@Encore tak, ale teraz jeszcze 5 minut po golu gały na flaschscore żeby czasami VAR marzeń nie zniszczył :D
5
Rashford, królu złotyy, mój kupon :)
0
@Adamski69 Sead Kolasinac imo, ale szanuję czyjeś zdanie
0
@Encore pewnie wcisną, ale z nimi to nie wiadomo nigdy, z ogórkami potrafią wtopić :D
1
@Encore Tottki i +2.5 w meczu Leicester
0
O ta menda Mendy :D
0
https://zapodaj.net/132b9855df4f2.png.html
No elo co tam hahaha
0
Sernik na kapitanie, a jaaak xD
oo, druga szansa
7
Trzymajcie się w tym Manchesterze xD
0
@Kengo soł macz beter ale strzałów celnych całe 0
0
@DaPi jo, fortepian :D
0
Spokojnie, koguty na kuponie więc cofamy brameczkę ;)
1
@Transu96 za 3 zeta się nie wchodzi, za 3 zeta się "wjeżdża" :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Pablopicasso27 no potargało mi jelita
4
ryba + ości to nienajlepsze połączenie
ryba smaczna a ości odbierają smak radości
3
@Batys sygnaĺ uruchomienia wódki krótko mówiąc
0
"No i tak to właśnie jest"
8
Komentarze pod życzeniami od redakcji na yt
"Unban plis"
"Oddajcie mi konto"
cieszą równie jak same życzenia
0
@tristan87 "Łukasz Muszyński z portalu Filmweb stwierdził, że w wywiadzie dla radiowej Czwórki Łukasz Karwowski ujawnił, że zrobił „Kac Wawę” po to, by zobaczyć, jak się „cycki trzęsą w trzy de”"
1
@tristan87 Kac Wawa
1
@MarioVeB! Haha, no potem to już nikt się nie krył, ale chciałbym minę ludzi zobaczyć jak wchodzą na sale a na wejściu ich literek wódeczki wita xD
2
@MarioVeB! heh, moja super, schowałem litr wódki w rękawie w kurtce i jak poszedłem na sale to ta wypadła z rękawa i pokulała się na sam środek wejścia, humor gituwa
2
@Gaucho z moich okolic, przerażająca kwota, aż smutno jak niewiele człowiek może zrobić ;(