Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
uuu kontakt z bazą się urwał
0
Oczywiście kibicuję dziś Getafe, ale swoją grą to każde widowisko potrafią spieprzyć
1
@Rewolucja123 piwerko pewnie, tylko do sklepu muszę zejść
2
2 miejsce, nie jest źle
aa no i najważniejsze że Japoniec nie wygrał
2
skubany, 21 lat, nawygrywa się w karierze jak nic nie odwali
3
A Dawid swoje, brawoo
1
Ajsenbiśla też bez formy
1
@BarcaInfo rubin wiecznie żywy
1
@MarioVeB! ochrona wizerunku kraju a większość poważnych państw ma nas za frajerów
3
@4drian0 szanuję znawcę, czyli wyprzedzili serial :)
0
@Kamilos84 wiem tylko że podobno "The Bewitcher XXX" się nazywa
0
@Kuczek nie wiem, musiałbym kolegi spytać :)
1
Wypuszczają już filmy pornograficzne o Wiedźminie. Dobrze to świadczy o serii?
4
@Colon no dawaj, 9 minut czekam i doczekać się nie mogę xD
20
@sebasek99 Zupełnie jak mecze Barcelony w tym sezonie. :D
2
@Colon dobrze ją spacyfikował
7
@AmigoBlancos myślałem, że to mi się przesłyszało, a jednak xD
3
Ech.. przydałby się taki Robcio Mateja jeszcze na parę lat, co by pozjeżdżał po skoczniach znowu
0
No tak średnio Kamil, tak średnio
0
@Chaoss ta, zapomniałem że potem same "ogórki" prawie :D
0
@MesQueUnClub96 ta, 133.5, może się udać w sumie
1
Lindvik co odpalił, Pioter adios :(
0
No i tak to było w tym 2019, jak tam u was?
1
@sebasek99 super, odpale o 22 to o północy dowiem się jaka jest top 1 gra wszech czasów
13
@GirlfcbPL widzisz jak to jest, pytasz o światło w kotłowni a dowiadujesz się, że każda kobieta jest bi i jak pójdziesz to dostaniesz "nagrodę" xD
0
@sonek van Gerwen bez konkurencji xD
0
@Triv44 chyba star czipsów nie jadłeś
5
Komentarz usunięty
0
Miał ktoś taki problem z telefonem w PLAY, że jak mam włączone LTE to nikt się nie może do mnie dodzwonić? Odrzuca poczta sama, jak zmienię na wifi albo 3g to już normalnie działa
0
@SeeleyBooth