1

uuu kontakt z bazą się urwał

0

Oczywiście kibicuję dziś Getafe, ale swoją grą to każde widowisko potrafią spieprzyć

1

@Rewolucja123 piwerko pewnie, tylko do sklepu muszę zejść

2

2 miejsce, nie jest źle
aa no i najważniejsze że Japoniec nie wygrał

2

skubany, 21 lat, nawygrywa się w karierze jak nic nie odwali

3

A Dawid swoje, brawoo

1

Ajsenbiśla też bez formy

1

@BarcaInfo rubin wiecznie żywy

1

@MarioVeB! ochrona wizerunku kraju a większość poważnych państw ma nas za frajerów

3

@4drian0 szanuję znawcę, czyli wyprzedzili serial :)

0

@Kamilos84 wiem tylko że podobno "The Bewitcher XXX" się nazywa

0

@Kuczek nie wiem, musiałbym kolegi spytać :)

1

Wypuszczają już filmy pornograficzne o Wiedźminie. Dobrze to świadczy o serii?

4

@Colon no dawaj, 9 minut czekam i doczekać się nie mogę xD

20

@sebasek99 Zupełnie jak mecze Barcelony w tym sezonie. :D

2

@Colon dobrze ją spacyfikował

7

@AmigoBlancos myślałem, że to mi się przesłyszało, a jednak xD

3

Ech.. przydałby się taki Robcio Mateja jeszcze na parę lat, co by pozjeżdżał po skoczniach znowu

0

No tak średnio Kamil, tak średnio

0

@Chaoss ta, zapomniałem że potem same "ogórki" prawie :D

0

@MesQueUnClub96 ta, 133.5, może się udać w sumie

1

Lindvik co odpalił, Pioter adios :(

0

No i tak to było w tym 2019, jak tam u was?

1

@sebasek99 super, odpale o 22 to o północy dowiem się jaka jest top 1 gra wszech czasów

13

@GirlfcbPL widzisz jak to jest, pytasz o światło w kotłowni a dowiadujesz się, że każda kobieta jest bi i jak pójdziesz to dostaniesz "nagrodę" xD

0

@sonek van Gerwen bez konkurencji xD

0

@Triv44 chyba star czipsów nie jadłeś

5

Komentarz usunięty

0

Miał ktoś taki problem z telefonem w PLAY, że jak mam włączone LTE to nikt się nie może do mnie dodzwonić? Odrzuca poczta sama, jak zmienię na wifi albo 3g to już normalnie działa

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?