Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Haha, klasyk. "W siatkówkę gra kur**"
1
@Transu96 a dziś u mnie wątróbeczka z cebulką na obiad, mniam
0
@Commando wystarczy klawiatura i szczypta miłości
21
@koksik2700 dokładnie, istna komuna, ktoś generuje zyski w wysokości 10 zł, ktoś inny w wysokości 100 zł to cyyyk, dajem po równo :D kretyńskie myślenie
4
@ForcaMilosz coż, mało jest inteligentnych piłkarzy, wystarczy posłuchać wywiadów, tam nic odkrywczego nie ma xD tutaj żywy tego przykład
0
@tobiasson92 nawet nie europejskiej
0
za pianke frajerzy, cofać cofać
0
@kamilczak111 to nie jest jakiś wielki wyczyn w sumie
4
Jezus Chrystus i 1:0, brawo
1
@IronSanHybrid Ta melodia przy końcu odcinka wbiła mi się w głowę dożywotnio XD
20
@Forza_Juve A kiedyś tam było dobrze? Mafie, loże i szczęść Boże xd
7
@koksik2700 to się fachowo stalking nazywa.
żarcik oczywiście
15
@bartekmess popieprzona rodzinka xD
0
@KapiFCB po prostu nie wiedziałem jak to nazwać, bo nie chcę używać słowa "bajka"
nic obraźliwego, dragon ball sam oglądałem
0
Dużo osób starszych (powiedzmy 20+) ogląda anime? Czy są to przeważnie ludzie młodsi?
Zawsze mnie zastanawiało to zjawisko, bo jak przypominam sobie z przeszłości ludzi, którzy byli fanami anime i wgl tego wszytkiego co z tym związane to byli to ludzie "specyficzni" po 5 minutach rozmowy mogłem takiego kogoś rozpoznać. No ale może to stereotyp. Dużo tu fanów tego typu rozrywki?
1
Policja z Płocka zawinęła chłopa, bo nazbierał 27 kg trotylu i chciał 11-piętrowy blok wypier... w powietrze. Polska nie zasługuje na takich ludzi.
3
hehe Messi faularzu
1
@tadzik447 Grodzkie pije*
13
https://img.joemonster.org/i/e/02mistrz10.jpg
2011, still remember
4
@Encore pozdro mordo, pamiętaj koniec jest początkiem i nową nadzieją
1
15 minut zostało i pewnie te 3-kolorowe parówy nawet bramki nie strzelą.
U siebie... z Mołdawią, no ludzie święci
8
Litwa płaci rachunek.
6
@Socjopata ja +1.5 w pierwszej połowie, ale nie sądziłem że Mołdawia mi w tym pomoże
6
@Danny Gaucho nigdzie ich nie lubią to się tułają xD
https://pbs.twimg.com/media/Dzs02ZUXgAAoEds.jpg
10
@SHIBA baobaby i dwie baby hehe
4
@IAmBackCules Hahaha Jack Sparrow
"Nie rzucim statku skąd nasz ród"
1
@Socjopata co ty, jak ja silną psyche mam, ze 2-3 tygodnie lekko by postało w lodówce
7
dobrze, że nie palę szlugów, a alko to się w grudniu zrobi zapasy na cały rok, ja przedsiębiorczy jestem
aż mi się przypomniało coś xD
"Mnie podwyżki paliw w ogóle nie dotyczą, ja zawsze tankuję za 50 zł"
1
@Socjopata Leno Palenoooo
3
@messiiiiik dark