3

@IronSanHybrid Haha, klasyk. "W siatkówkę gra kur**"

1

@Transu96 a dziś u mnie wątróbeczka z cebulką na obiad, mniam

0

@Commando wystarczy klawiatura i szczypta miłości

21

@koksik2700 dokładnie, istna komuna, ktoś generuje zyski w wysokości 10 zł, ktoś inny w wysokości 100 zł to cyyyk, dajem po równo :D kretyńskie myślenie

4

@ForcaMilosz coż, mało jest inteligentnych piłkarzy, wystarczy posłuchać wywiadów, tam nic odkrywczego nie ma xD tutaj żywy tego przykład

0

@tobiasson92 nawet nie europejskiej

0

za pianke frajerzy, cofać cofać

0

@kamilczak111 to nie jest jakiś wielki wyczyn w sumie

4

Jezus Chrystus i 1:0, brawo

1

@IronSanHybrid Ta melodia przy końcu odcinka wbiła mi się w głowę dożywotnio XD

20

@Forza_Juve A kiedyś tam było dobrze? Mafie, loże i szczęść Boże xd

7

@koksik2700 to się fachowo stalking nazywa.
żarcik oczywiście

15

@bartekmess popieprzona rodzinka xD

0

@KapiFCB po prostu nie wiedziałem jak to nazwać, bo nie chcę używać słowa "bajka"
nic obraźliwego, dragon ball sam oglądałem

0

Dużo osób starszych (powiedzmy 20+) ogląda anime? Czy są to przeważnie ludzie młodsi?
Zawsze mnie zastanawiało to zjawisko, bo jak przypominam sobie z przeszłości ludzi, którzy byli fanami anime i wgl tego wszytkiego co z tym związane to byli to ludzie "specyficzni" po 5 minutach rozmowy mogłem takiego kogoś rozpoznać. No ale może to stereotyp. Dużo tu fanów tego typu rozrywki?

1

Policja z Płocka zawinęła chłopa, bo nazbierał 27 kg trotylu i chciał 11-piętrowy blok wypier... w powietrze. Polska nie zasługuje na takich ludzi.

3

hehe Messi faularzu

1

@tadzik447 Grodzkie pije*

13

4

@Encore pozdro mordo, pamiętaj koniec jest początkiem i nową nadzieją

1

15 minut zostało i pewnie te 3-kolorowe parówy nawet bramki nie strzelą.
U siebie... z Mołdawią, no ludzie święci

8

Litwa płaci rachunek.

6

@Socjopata ja +1.5 w pierwszej połowie, ale nie sądziłem że Mołdawia mi w tym pomoże

6

@Danny Gaucho nigdzie ich nie lubią to się tułają xD

https://pbs.twimg.com/media/Dzs02ZUXgAAoEds.jpg

10

@SHIBA baobaby i dwie baby hehe

4

@IAmBackCules Hahaha Jack Sparrow
"Nie rzucim statku skąd nasz ród"

1

@Socjopata co ty, jak ja silną psyche mam, ze 2-3 tygodnie lekko by postało w lodówce

7

dobrze, że nie palę szlugów, a alko to się w grudniu zrobi zapasy na cały rok, ja przedsiębiorczy jestem
aż mi się przypomniało coś xD
"Mnie podwyżki paliw w ogóle nie dotyczą, ja zawsze tankuję za 50 zł"

1

@Socjopata Leno Palenoooo

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?