Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@kerouac szoruję kabinę prysznicową podśpiewując
Xddd leże
58
"Pierwszym krajem, który wprowadził akcyzę od alkoholu była Rosja i od tego Rosjanie przestali pić i do dziś w ogóle kieliszka alkoholu do ust nie biorą, działa to znakomicie proszę państwa"
Uwielbiam poczucie humoru Pana Korwina xD
14
STS, LVbet, Forbet - zakłady na ZP wycofane, znamy więc zwycięzce, cieszmy się i radujmy.
25
serio, wpłaciłem hajs na forbet i w tym samym momencie wycofali zakłady na złotą piłkę? xDD
9
https://zapodaj.net/5e09d4789ad83.jpg.html
co robisz?
2
@4drian0 jak głupi ryj to nie szkoda, a babeczka możę inne rzeczy ogarnia tylko piłka jej nie siadła
4
@Odesseiron po wyborach, można zdjąć maski :D
0
@Chwytliwy kto ma wiedzieć ten już wie :d
11
@PatrykBarcelona może były zarezerwowane, no ludzie święci xd
37
@IronSanHybrid "moje kolano jest idealne" narcyz się znalazł xd
0
Mahrez czy Pepe ? Fut
0
@Kamiloza91 mejweni sie wypalili?
0
@deyna2018 na 40 calach grałem, wszystko działało tylko oczy bolały także chyba ok
6
@Kapitan hawk wyślij mu adres jakiejś pustej chałupy na wydupiu, pojedzie i mu się odechcę takich zabaw
2
Opłaca się robić tego Vardiego 86? Teraz mam Rashforda na ataku i się zastanawiam.
#fifa20
1
@krzychu1526 i ciekawe czy damianex z kolegami z krzaków wyszli xD
2
@Colon dla jednego dobry, dla jednego słaby, dla innego wybitny
mi wielokrotnie polecano serial 'dom z papieru' - kompletnie mi nie siadł, nawet w moim top 20 by sie nie znalazł, także to wszystko zależy od gustów :D
0
Tak gra zdobywca złotej piłki proszę państwa.
0
@Lola120 a kto umar nie nie zyje
1
Mają czelność o fartownych golach mówić xD
0
@Lares ta, byłem ostatnio
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201104/1302295944_by_kathariina.jpg?1380092579
focia
5
Widzę już 1-0 w derbach Realu, nieźle
4
To co robi Arsenal to już nawet śmieszne nie jest, co za porażka xD
No, ta ale jak się gra przeciwko takiemu super-snajperowi jak Danny Ings to trzeba się ugiąć, nie ma rady.
0
ijaijaijaije
1
@Hushovt Pavard raczej nie dotknął, gol pójdzie na konto Kimmicha
0
@Gomess 92 minuta i 1-3 w plecy, sam sobie odpowiedz
0
Rakieta luuz podanko
3
Alba by zgrał elegancko
0
Ten Wague to ma cyrkiel w nodze skubany
0
To co dziś się ogórki przełamią, w środę Dortmund? xD