7

@kerouac szoruję kabinę prysznicową podśpiewując
Xddd leże

58

"Pierwszym krajem, który wprowadził akcyzę od alkoholu była Rosja i od tego Rosjanie przestali pić i do dziś w ogóle kieliszka alkoholu do ust nie biorą, działa to znakomicie proszę państwa"
Uwielbiam poczucie humoru Pana Korwina xD

14

STS, LVbet, Forbet - zakłady na ZP wycofane, znamy więc zwycięzce, cieszmy się i radujmy.

25

serio, wpłaciłem hajs na forbet i w tym samym momencie wycofali zakłady na złotą piłkę? xDD

9

2

@4drian0 jak głupi ryj to nie szkoda, a babeczka możę inne rzeczy ogarnia tylko piłka jej nie siadła

4

@Odesseiron po wyborach, można zdjąć maski :D

0

@Chwytliwy kto ma wiedzieć ten już wie :d

11

@PatrykBarcelona może były zarezerwowane, no ludzie święci xd

37

@IronSanHybrid "moje kolano jest idealne" narcyz się znalazł xd

0

Mahrez czy Pepe ? Fut

0

@Kamiloza91 mejweni sie wypalili?

0

@deyna2018 na 40 calach grałem, wszystko działało tylko oczy bolały także chyba ok

6

@Kapitan hawk wyślij mu adres jakiejś pustej chałupy na wydupiu, pojedzie i mu się odechcę takich zabaw

2

Opłaca się robić tego Vardiego 86? Teraz mam Rashforda na ataku i się zastanawiam.
#fifa20

1

@krzychu1526 i ciekawe czy damianex z kolegami z krzaków wyszli xD

2

@Colon dla jednego dobry, dla jednego słaby, dla innego wybitny
mi wielokrotnie polecano serial 'dom z papieru' - kompletnie mi nie siadł, nawet w moim top 20 by sie nie znalazł, także to wszystko zależy od gustów :D

0

Tak gra zdobywca złotej piłki proszę państwa.

0

@Lola120 a kto umar nie nie zyje

1

Mają czelność o fartownych golach mówić xD

5

Widzę już 1-0 w derbach Realu, nieźle

4

To co robi Arsenal to już nawet śmieszne nie jest, co za porażka xD
No, ta ale jak się gra przeciwko takiemu super-snajperowi jak Danny Ings to trzeba się ugiąć, nie ma rady.

0


ijaijaijaije

1

@Hushovt Pavard raczej nie dotknął, gol pójdzie na konto Kimmicha

0

@Gomess 92 minuta i 1-3 w plecy, sam sobie odpowiedz

0

Rakieta luuz podanko

3

Alba by zgrał elegancko

0

Ten Wague to ma cyrkiel w nodze skubany

0

To co dziś się ogórki przełamią, w środę Dortmund? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?