Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@piotr_styk nie wydaje mnie się
3
@Filip_10
@kuz
@Chakalaka
jesteście niepoważni Panowie
4
@Socjopata w 2 minuty 59 razy powiedziałeś "kur**"
widać dobrze władasz językiem
3
@krzychu1526 śliczny głos, ASMR dla masochistów
0
@KxxvK scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają
0
@Xavinho54 a po co ma się z nim dogadać? Leo wychodzi na boisko i robi swoje xD
15
już nawet telegazeta jest na La Rambli
ja już nie muszę na inne strony wchodzić, wszystko tu jest
7
https://zapodaj.net/213a4fe381740.jpg.html
Otamendi chyba zarywa noce na Netflixie
4
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/11/NmtBVCgoTiBARSPz.jpg
od 50+ internet powinien być odłączany.
A, no i pysznej kawusi życzę :)
2
@Rewolucja123 Hahaha, dobre
6
@Rewolucja123 buty latać? to Turan by musiał zostać trenerem
1
@Hasszz tak, streszczając: jak czegoś nie odpier.... w meczu to spać nie może xD
0
@itmustbejoke jak włosy są ładne to nie musi być ich dużo
0
@badej60 to żyłem w błędzie :D
1
@badej60 a to nie jakiś trycholog się tym zajmuje? xd
0
@Misanthrope Nie, ale z chęcią obejrzę. :D
0
To będzie karny, tam będzie jakiś pogrom tysiąclecia.
0
W under za 2 stowy tam wjechalem, kur mać
0
@Deathwing112 obejrzane, zaraz obok rekinada czy zombie bobrów
0
Ktoś ogląda filmy typu ludzka stonoga, srpski film, bez litości itd, wzgórza mają oczy, piła itd? Szukam czegoś na podobe, ale coraz mniej tego zostało
0
Lewandowski prosto z Polski
5
@kubix05 27 lat... teraz po 3-4 latach "chemia" między trenerami a drużynami zanika a on przez tyle lat potrafił drużynę utrzymać na bądź co bądź topowym poziomie, fenomen.
9
@Chwytliwy a ja z dystrybucji i masturbacji, pozdro
1
Czyste konto z trudnym rywalem, brawo ekipa.
0
@codemat do poziomu zespołów dopasowali
6
Ciekawiej się Wasze komentarze czyta niż mecz ogląda xD
5
Śmiem twierdzić, że bez trenera gralibyśmy podobnie, bo ja tam nie widzę żadnych schematów w ofensywie, piłkarze nie wiedzą co mają robić, zero pomysłu na stworzenie okazji. W sumie jedyne zagrożenie tworzymy jak ktoś wymyśli coś spontanicznego pod bramką, najczęściej Messi.
2
Chłop ma głos jak ten typo z kabaretu neonówka, w sumie nie zdziwię się jak to on, gramy jak ogórki to i kabareciarza wzieli
0
@krzychu1526 Hehe pamiętam Grosso. Bramka z Niemcami w półfinale MŚ 2006 a potem wykorzystanie decydującego karnego z Francuzami.
0
@Colon Postać Gusa Fringa mi chyba najbardziej przypadłA