Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn pewnie, a kto powiedział że jest inaczej
2
@Kompletny napisałem, że pomijam kwestie ideologiczne, żeby nikt z takim komentarzem nie wyskoczył, ale widzę dla niektórych to nie wystarczy :D
0
@Bykunn no kiedyś np. Cahilla widziałem jak w tym biegał, chłop jak dąb i tęcza na ramieniu, no taki wesoły misiu pysiu w bajkowym lesie
6
Śmiesznie to wygląda jak chłop 190 cm w tęczowej opasce śmiga xD już pomijając całe kwestie ideologiczne
5
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i czekamy na BTTS.
1
@Janiama żaden tir nawet nie zareagował?i w dodatku bez dźwięku, śmierdzi na kilometr fejkiem :D
0
@jacobFCB no niestety nie :( smaku tylko narobili i dupa
2
@jacobFCB
to jest piękne, przy awansie bys sie napił, nie ma awansu? też się napijesz :)
5
@4drian0 https://zapodaj.net/27a1a8a98ba99.png.html
2
@4drian0 https://zapodaj.net/768f9302b7b9e.png.html
3
@bixmix United przegrywają z ogórami, ale jak się spieli to postawili się Liverpoolowi, także ja ten mecz omijam szerokim łukiem jak Kajetanowicz
4
@Wilczeq jeśli tak to chyba Zbyszka Stonoge po wyborach tak kukle nie piekły jak jego po tej gali
10
@Grzesior667 Grzesiu, przecież często zapraszali jakieś inne repry, ostatnio Japońce grali np. ;D
1
@DoctorSleep
>zapros gdzies kolezanke
> napisz post na LR
wybierz jedno, wybierz mądrze, na 2 rzeczy nie starczy CI czasu
1
@damianex10 wiem, że barcainfo w Tobie nie znajdzie kibica
10
kolejny konflikt otwarty
atencjusze vs pogromy atencjuszy
przestańcie dzielić forum
2
@Kapitan hawk
uuuu
3
za rok wjeżdżamy na spotted we wszystkich miastach z tą złotą piłeczką, widzę wszystkie chwyty dozwolone, walka o 2 miejsce zacieta ;P
0
Żezusz co zawinął banana
0
@LeoMessi1994 odwagi i zdecydowania, myślę że Semedo dużo traci przez psychikę, jedzie pod pole karne przeciwnika i daje zwrotną piłkę, bo nie wie co dalej xd
1
@LeoMessi1994 Arnold jest szybki, dynamiczny, dobrze i celnie wrzuca, co z resztą widać po asystach, no i ma niezły strzał
Kimmich nie jest jakiś super szybkim zawodnikiem, ale za to dobrym w grze kombinacyjnej, przez co na spokojnie może grać w pomocy no i ostatnio właśnie tam gra, podejrzewam, że w Barcelonie bardziej sprawdziłby się ten 2
10
@Kengo I ta piłeczka total 90, co za czasy :D
3
@Gaucho loo z francuskiego pojechała, pozamiatane, takich ludzi potrzebuje polski parlamentaryzm
5
@tristan87 Ryczel? Chłop chyba cały rok w jaskini siedział i nagle telekamera
1
@DonMatteo901 przecież typo wklejał prace licencjacką na temat Szkolnej 17 - Kononowicz, Major Suchodolski i jeszcze o Mexicano pisał, więc z czym do ludzi xD
6
@Avada Kedavra wuefista to piłeczkę rzuca i idzie do kanciapy
0
@Chwytliwy też robie prawko, pozdro
1
@Kapitan hawk Ronaldy* xD
2
@BarcaInfo pijany? Xd
0
@Kengo on nie wie gdzie jest, taki naćpany