2

@Bykunn pewnie, a kto powiedział że jest inaczej

2

@Kompletny napisałem, że pomijam kwestie ideologiczne, żeby nikt z takim komentarzem nie wyskoczył, ale widzę dla niektórych to nie wystarczy :D

0

@Bykunn no kiedyś np. Cahilla widziałem jak w tym biegał, chłop jak dąb i tęcza na ramieniu, no taki wesoły misiu pysiu w bajkowym lesie

6

Śmiesznie to wygląda jak chłop 190 cm w tęczowej opasce śmiga xD już pomijając całe kwestie ideologiczne

5

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i czekamy na BTTS.

1

@Janiama żaden tir nawet nie zareagował?i w dodatku bez dźwięku, śmierdzi na kilometr fejkiem :D

0

@jacobFCB no niestety nie :( smaku tylko narobili i dupa

2

@jacobFCB
to jest piękne, przy awansie bys sie napił, nie ma awansu? też się napijesz :)

3

@bixmix United przegrywają z ogórami, ale jak się spieli to postawili się Liverpoolowi, także ja ten mecz omijam szerokim łukiem jak Kajetanowicz

4

@Wilczeq jeśli tak to chyba Zbyszka Stonoge po wyborach tak kukle nie piekły jak jego po tej gali

10

@Grzesior667 Grzesiu, przecież często zapraszali jakieś inne repry, ostatnio Japońce grali np. ;D

1

@DoctorSleep
>zapros gdzies kolezanke
> napisz post na LR

wybierz jedno, wybierz mądrze, na 2 rzeczy nie starczy CI czasu

1

@damianex10 wiem, że barcainfo w Tobie nie znajdzie kibica

10

kolejny konflikt otwarty
atencjusze vs pogromy atencjuszy
przestańcie dzielić forum

2

3

za rok wjeżdżamy na spotted we wszystkich miastach z tą złotą piłeczką, widzę wszystkie chwyty dozwolone, walka o 2 miejsce zacieta ;P

0

Żezusz co zawinął banana

0

@LeoMessi1994 odwagi i zdecydowania, myślę że Semedo dużo traci przez psychikę, jedzie pod pole karne przeciwnika i daje zwrotną piłkę, bo nie wie co dalej xd

1

@LeoMessi1994 Arnold jest szybki, dynamiczny, dobrze i celnie wrzuca, co z resztą widać po asystach, no i ma niezły strzał
Kimmich nie jest jakiś super szybkim zawodnikiem, ale za to dobrym w grze kombinacyjnej, przez co na spokojnie może grać w pomocy no i ostatnio właśnie tam gra, podejrzewam, że w Barcelonie bardziej sprawdziłby się ten 2

10

@Kengo I ta piłeczka total 90, co za czasy :D

3

@Gaucho loo z francuskiego pojechała, pozamiatane, takich ludzi potrzebuje polski parlamentaryzm

5

@tristan87 Ryczel? Chłop chyba cały rok w jaskini siedział i nagle telekamera

1

@DonMatteo901 przecież typo wklejał prace licencjacką na temat Szkolnej 17 - Kononowicz, Major Suchodolski i jeszcze o Mexicano pisał, więc z czym do ludzi xD

6

@Avada Kedavra wuefista to piłeczkę rzuca i idzie do kanciapy

0

@Chwytliwy też robie prawko, pozdro

1

@Kapitan hawk Ronaldy* xD

2

@BarcaInfo pijany? Xd

0

@Kengo on nie wie gdzie jest, taki naćpany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?