Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będzie jako samobójcza, wrócił nasz wyborowy strzelec
1
W ataku też każdy gra swój mecz, w fife mieliby połączenia na czerwono
0
https://icdn.caughtoffside.com/wp-content/uploads/2018/02/busquets-suarez-barcelona.jpg
jadą, jadą
1
Luisisto wizjoner światła purpurowy
2
Haha, takie akcje są naszej ekstraklasie, biegną z przewagą i bramki nie strzelają xD
0
Alba klasycznie - cwaniaczek xD
0
@HansLanda Co to znaczy znać się na obstawianiu? Raz ma się farta a raz pecha, tam mało jest skilla, raczej pewne prawdopodobieństwo, że kupon wejdzie :D
3
I jak tam bukmacherskie świry? Ja już na fortunie kleję drugi kupon xD
3
@Danny Gaucho Ja wiedziałem po co tam wchodzę, wszystko z troski o zdrowie ludzi i zwierzęta
1
@JohnA dałem tam +2.5, ciąg na bramę jest z dwóch stron, ale mało konkretów i to mnie martwi, stawiam 50/50 szanse
1
@SevBlaugrana znasz te powiedzenie, hehe
1
"Witam wszystkich"
0
Co liga angielska, hiszpańska, polska, włoska, niemiecka, francuska, NBA, NHL, MBL, PHL zabrały Liga Mistrzów oddała, karma wraca. :D
15
"Kto mówi, że burzę trzeba przeczekać, ten chyba nigdy nie miał burzy w jelitach"
co te spece od reklamy w stoperanie wymyślili, szanuję xD
3
Co oni gadają tam xdd
0
Klikać tam, pytania łatwe w sumie xd
0
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72654116_1389151414577000_474519630518419456_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQmFLztHOdBtjIQ2ieidWpjO-jdWZrWyWq6rVuDT1xCa3bXJvM_FpgvuXNbvm6dOoLk&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=70426bc90c0278c5ae231c3ba53f0b24&oe=5E24B0A0
Wyszedł, ale nie na długo xD
//Z.Stonoga
0
śmierdzi tu jakimś kolejnym 0:0
3
Obok Liverpoolu i Manchesteru City, zdecydowanie.
1
Buffon co za interwencja w ostatniej akcji meczu, masakra :D
0
@4drian0 Kurs był fajny, patrząc na tabelę tym bardziej i dlatego coś mi tu śmierdziało. Oczywiście olałem to i postawiłem jak rasowy frajerzyna.
4
Odriozola czerwo
3
Przed chwilą fatalne podanie Goretzki, przez które bramki nie strzelili, teraz Augsburg wyrówuje w 92 minucie. Frajerstwo
0
Karny dla Lazio, 92 minuta
0
Lazio 2 bramki, ale zadyma
42
@NeroTFP "Śmiali się jak jadłem marcepan i gorzką czekoladę, ja się śmiałem jak pisali kartkówkę" xD
1
Tottki idą na dno, z Watfordem, serio?
0
A Robert swoje :D To jest gość
0
To może być koniec sezonu dla Sule, oby nie
@chodzi sam, może nie być tak źle
3
Bajaaa 29 sekunda, hahaha