1

Będzie jako samobójcza, wrócił nasz wyborowy strzelec

1

W ataku też każdy gra swój mecz, w fife mieliby połączenia na czerwono

1

Luisisto wizjoner światła purpurowy

2

Haha, takie akcje są naszej ekstraklasie, biegną z przewagą i bramki nie strzelają xD

0

Alba klasycznie - cwaniaczek xD

0

@HansLanda Co to znaczy znać się na obstawianiu? Raz ma się farta a raz pecha, tam mało jest skilla, raczej pewne prawdopodobieństwo, że kupon wejdzie :D

3

I jak tam bukmacherskie świry? Ja już na fortunie kleję drugi kupon xD

3

@Danny Gaucho Ja wiedziałem po co tam wchodzę, wszystko z troski o zdrowie ludzi i zwierzęta

1

@JohnA dałem tam +2.5, ciąg na bramę jest z dwóch stron, ale mało konkretów i to mnie martwi, stawiam 50/50 szanse

1

@SevBlaugrana znasz te powiedzenie, hehe

1



"Witam wszystkich"

0

Co liga angielska, hiszpańska, polska, włoska, niemiecka, francuska, NBA, NHL, MBL, PHL zabrały Liga Mistrzów oddała, karma wraca. :D

15

"Kto mówi, że burzę trzeba przeczekać, ten chyba nigdy nie miał burzy w jelitach"
co te spece od reklamy w stoperanie wymyślili, szanuję xD

3

Co oni gadają tam xdd

0

Klikać tam, pytania łatwe w sumie xd

0

śmierdzi tu jakimś kolejnym 0:0

3

Obok Liverpoolu i Manchesteru City, zdecydowanie.

1

Buffon co za interwencja w ostatniej akcji meczu, masakra :D

0

@4drian0 Kurs był fajny, patrząc na tabelę tym bardziej i dlatego coś mi tu śmierdziało. Oczywiście olałem to i postawiłem jak rasowy frajerzyna.

4

Odriozola czerwo

3

Przed chwilą fatalne podanie Goretzki, przez które bramki nie strzelili, teraz Augsburg wyrówuje w 92 minucie. Frajerstwo

0

Karny dla Lazio, 92 minuta

0

Lazio 2 bramki, ale zadyma

42

@NeroTFP "Śmiali się jak jadłem marcepan i gorzką czekoladę, ja się śmiałem jak pisali kartkówkę" xD

1

Tottki idą na dno, z Watfordem, serio?

0

A Robert swoje :D To jest gość

0

To może być koniec sezonu dla Sule, oby nie
@chodzi sam, może nie być tak źle

3

Bajaaa 29 sekunda, hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?