Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Riberyyy xDDD
3
Dziadek Ribery robi ich jak amatorów :D
1
@Kapitan hawk może listonosz zrobił robotę
1
Taka ciekawostka mi się przypomniała
Julio Iglesias ojciec Enrique Iglesiasa był przez jakiś czas bramkarzem Realu Madryt
Nie, to nie będzie kolejna seria ciekawostek xD
0
@Suzu Jeszcze nie grali w tym sezonie meczu na wyjeździe w LM xD
0
@Suzu 2:1 dla Interu
20
@TR3VOR Cieszmy się i radujmy, że jesteśmy liderem tej wyjątkowo słabej grupy a potem w fazie grupowej 3 x wpier... i szukanie wymówek.
0
@Grzesior667 oczywiście że starczają, trzeba tylko wiedzieć jak się ogolić xD
1
@czosnekfcb 1 razowa z biedronki, ale używam je po kilka razy
5
No jakiś kosmos ten 5 sezon Peaky Blinders, znowu nie zasnę :(
0
@Suzu Nie koniecznie, na konsolach się nie znam w ogóle, chcę popykać przez neta w FIFE czy z bratem w domu choćby, ostatnio w ultimate to grałem w fife 14 na laptopie więc troche dawno xD
0
@KamQiX No pograłbym w jakieś gierki właśnie, głównie FIFE i GTA a nie chcę wydawać zbyt dużo kasy na PC czy lapka, finansowo lepiej wyjdę na konsoli i to głównie chodzi.
0
Zastanawiam się nad kupnem ps4, ale nigdy nie miałem konsoli. Ogólnie polecacie dla kogoś kto zawsze PC/lapki. No wiem, że pytanie dosyć mało konkretne, ale mniejsza :D
0
@ronni37 mi tylko 2 rożnych w Monaco, ale już na luziku przyjmuję bo 20 raz to samo, także bez spiny :D
0
@Pawlak1992 ta, tylko włosy inne
https://i.iplsc.com/danzel/0003VCK6BAHMOKTF-C122-F4.jpg
o takie
0
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
87 minuta - 2:0
95 minuta - 2:3
0
@Pawlak1992 tak, a jak ustawisz triple to potrójnie xd
punkty ujemne niestety też liczone sa x2
1
@BigShaq 1 gol zaliczą Sensiemu. Od Alexisa pleców poszła, ale strzał był w światło bramki, tak mi się wydaję.
0
Sensi&Alexis i mamy 2-0 dla Interu
13
@SZYCHA0005 De Ligt to na ten moment gra jak ogórek w tym Juventusie xD
0
https://zapodaj.net/82e0790ca8fb5.png.html
staty z meczu Chelsea-Brighton, nieźle
0
Paderborn xDD Jaka bomba, niezły mecz
2
Lewy zwyczajny dzień w biurze xD No może poza tą setką
0
@marcin000019 Bramka jak bramka. On po prostu rozgrywa kolejny swietny mecz i chyba jest najlepszy na boisku.
0
Coutinho bramka. Odżył w Monachium.
0
To wszystko takie toporne, jakbym mecz w slow motion oglądał. Roberto wygląda jakby miał ciężarki 50-kilowe na nogach przyczepione
0
Lewy pustak xD
8
https://zapodaj.net/77e15e967f793.jpg.html
ciągle aktualne
0
Lyon frajerzy xD Nantes liderem League 1 na ten moment
2
@Kapitan hawk co to było, poczytaj mi mamo?