3

Riberyyy xDDD

3

Dziadek Ribery robi ich jak amatorów :D

1

@Kapitan hawk może listonosz zrobił robotę

1

Taka ciekawostka mi się przypomniała
Julio Iglesias ojciec Enrique Iglesiasa był przez jakiś czas bramkarzem Realu Madryt
Nie, to nie będzie kolejna seria ciekawostek xD

0

@Suzu Jeszcze nie grali w tym sezonie meczu na wyjeździe w LM xD

0

@Suzu 2:1 dla Interu

20

@TR3VOR Cieszmy się i radujmy, że jesteśmy liderem tej wyjątkowo słabej grupy a potem w fazie grupowej 3 x wpier... i szukanie wymówek.

0

@Grzesior667 oczywiście że starczają, trzeba tylko wiedzieć jak się ogolić xD

1

@czosnekfcb 1 razowa z biedronki, ale używam je po kilka razy

5

No jakiś kosmos ten 5 sezon Peaky Blinders, znowu nie zasnę :(

0

@Suzu Nie koniecznie, na konsolach się nie znam w ogóle, chcę popykać przez neta w FIFE czy z bratem w domu choćby, ostatnio w ultimate to grałem w fife 14 na laptopie więc troche dawno xD

0

@KamQiX No pograłbym w jakieś gierki właśnie, głównie FIFE i GTA a nie chcę wydawać zbyt dużo kasy na PC czy lapka, finansowo lepiej wyjdę na konsoli i to głównie chodzi.

0

Zastanawiam się nad kupnem ps4, ale nigdy nie miałem konsoli. Ogólnie polecacie dla kogoś kto zawsze PC/lapki. No wiem, że pytanie dosyć mało konkretne, ale mniejsza :D

0

@ronni37 mi tylko 2 rożnych w Monaco, ale już na luziku przyjmuję bo 20 raz to samo, także bez spiny :D

0

0

GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
87 minuta - 2:0
95 minuta - 2:3

0

@Pawlak1992 tak, a jak ustawisz triple to potrójnie xd
punkty ujemne niestety też liczone sa x2

1

@BigShaq 1 gol zaliczą Sensiemu. Od Alexisa pleców poszła, ale strzał był w światło bramki, tak mi się wydaję.

0

Sensi&Alexis i mamy 2-0 dla Interu

13

@SZYCHA0005 De Ligt to na ten moment gra jak ogórek w tym Juventusie xD

0

https://zapodaj.net/82e0790ca8fb5.png.html
staty z meczu Chelsea-Brighton, nieźle

0

Paderborn xDD Jaka bomba, niezły mecz

2

Lewy zwyczajny dzień w biurze xD No może poza tą setką

0

@marcin000019 Bramka jak bramka. On po prostu rozgrywa kolejny swietny mecz i chyba jest najlepszy na boisku.

0

Coutinho bramka. Odżył w Monachium.

0

To wszystko takie toporne, jakbym mecz w slow motion oglądał. Roberto wygląda jakby miał ciężarki 50-kilowe na nogach przyczepione

0

Lewy pustak xD

8

0

Lyon frajerzy xD Nantes liderem League 1 na ten moment

2

@Kapitan hawk co to było, poczytaj mi mamo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?