Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie daj wyprowadzić się z równowagi. Pamiętaj, że każda klęska jest nawozem sukcesu. Nie pozwól, żeby zawładnęły tobą drobiazgi. Kur** mać!!
1
@Colon Harry Potter
a tak na serio to Shawshank imo
3
to znaczy ja go zabiłem ale on żyje
0
Bez podjazdu nawet xD
0
Wszystko bronią, trzeba kombinować szalik Francji na finał już xD
2
Torino 2-1 i dobrze, bo na Milan nie da się patrzeć
0
Reina xD Niczym Pinto swego czasu
5
@David_VeB jeśli wygramy seta to będzie jeśli nie to nie
0
co oni z tymi kiwkami dzisiaj, przecież to cyrk jakiś
0
koszmar jakiś xD
4
cofać tą trójkę do heja wafla
0
Słowenia jak Słowenia ale my gramy jak parówy
0
w noge nas skasowali żeby tu to samo nie było
0
jadą po nas jak po burej suce
0
@Ratamahatta konferencji?
1
Komentarz usunięty
5
@BigShaq he is very long
1
@kkbarca pamiętam jak baze budowaliśmy na drzewie ze 3 dni a potem w pare minut nam ją straż miejska rozebrała, tak się skończyła moja przygoda z budowlanką xd
albo jak sprawdzaliśmy czy baza jest stabilna i tupnąłem nogą to 2 gałęzie niżej spadła hehe
12
@Colon tak, od strony matki
0
Co wsadził XDD
2
@DonAndresFCB Jak u nas grali Rafinha, Griezmann i Perez to też nie powalało na kolana xD
0
@damianex10 oglądałem to, 3 dni dochodziłem do siebie po tym odcinku
0
@DanielVeB nic, przeważnie sam piję wodę, ale lubię jakąś puchę przechylić co jakiś czas, no ale te wiśniowe to do zlewu wylałem
0
@Socjopata na wodzie ciągniesz? xd
0
@nitey no tamtą piłem wczoraj, była okej
11
wiśniowa pepsi to jest jakieś nieporozumienie, powinni to z obiegu wycofać
10
@Kajtek77 To jakaś zakamuflowana opcja PIS-owska. Przecież jak Kurski dopadnie ten filmik i puści to w TVP o 19:30 to Koalicja progu nie przekroczy xD
8
https://zapodaj.net/42b4aa32b8286.jpg.html
biedna, mała Greta :(
8
https://zapodaj.net/8a48cc177e957.jpg.html
Haha, pomagamy ludzie
14
@swiergol2 Rocky Bilbao, świetny film