2

Nie daj wyprowadzić się z równowagi. Pamiętaj, że każda klęska jest nawozem sukcesu. Nie pozwól, żeby zawładnęły tobą drobiazgi. Kur** mać!!


1

@Colon Harry Potter
a tak na serio to Shawshank imo

3

to znaczy ja go zabiłem ale on żyje

0

Bez podjazdu nawet xD

0

Wszystko bronią, trzeba kombinować szalik Francji na finał już xD

2

Torino 2-1 i dobrze, bo na Milan nie da się patrzeć

0

Reina xD Niczym Pinto swego czasu

5

@David_VeB jeśli wygramy seta to będzie jeśli nie to nie

0

co oni z tymi kiwkami dzisiaj, przecież to cyrk jakiś

0

koszmar jakiś xD

4

cofać tą trójkę do heja wafla

0

Słowenia jak Słowenia ale my gramy jak parówy

0

w noge nas skasowali żeby tu to samo nie było

0

jadą po nas jak po burej suce

0

@Ratamahatta konferencji?

1

Komentarz usunięty

5

@BigShaq he is very long

1

@kkbarca pamiętam jak baze budowaliśmy na drzewie ze 3 dni a potem w pare minut nam ją straż miejska rozebrała, tak się skończyła moja przygoda z budowlanką xd
albo jak sprawdzaliśmy czy baza jest stabilna i tupnąłem nogą to 2 gałęzie niżej spadła hehe

12

@Colon tak, od strony matki

0

Co wsadził XDD

2

@DonAndresFCB Jak u nas grali Rafinha, Griezmann i Perez to też nie powalało na kolana xD

0

@damianex10 oglądałem to, 3 dni dochodziłem do siebie po tym odcinku

0

@DanielVeB nic, przeważnie sam piję wodę, ale lubię jakąś puchę przechylić co jakiś czas, no ale te wiśniowe to do zlewu wylałem

0

@Socjopata na wodzie ciągniesz? xd

0

@nitey no tamtą piłem wczoraj, była okej

11

wiśniowa pepsi to jest jakieś nieporozumienie, powinni to z obiegu wycofać

10

@Kajtek77 To jakaś zakamuflowana opcja PIS-owska. Przecież jak Kurski dopadnie ten filmik i puści to w TVP o 19:30 to Koalicja progu nie przekroczy xD

8

8

14

@swiergol2 Rocky Bilbao, świetny film

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?