Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie defensywnie wyszedł Arsenal, to się nie mogło dobrze skończyć.
0
Lech na czysto jeszcze bym ryzykował, reszta nie wiem :D
11
Dziewczyny przychodzą i odchodzą, w Barcelonie tylko skład się zmienia, klub jest zawsze xD
0
Ja dałem Legia/X - raczej łatwo wejdzie, Ars-City +2.5 gola a na 2 kuponie btts, do tego tenis Stephens +1.5 seta :D
0
Klejnoty im pokasowali xD
0
Salah! Tak jest :D
0
s. 32, mam 369 lvl na ten moment xD
0
Ja na 32 gram, gildia za pare dni będzie top1, bo się rozpadli i do nas doszli, takze juz prosta droga do chwały :D
0
Według mnie początek słaby, reszta mi się podobała, ale racja że jego stać na dużo
0
Stand up ktoś ogląda? Co myślicie o BANG! a konkretnie wystąpieniu Lotka. Niedawno dodane na YT.
3
Często wracałem i zawsze mnie kasowali, już mnie to zaczęło irytować :D Teraz z takich gierek to Sfgame only
1
Fortuna żadnych listów nie wysyła, przynajmniej mi nie wysyłali.
@ a w totolotku nawet mnie nie zweryfikowali a już kupony mogłem obstawiać, więc nie wiem jak to działa xD
2
Czekaj, kulistym kiedyś dostaniesz to się nie będziesz tak zachwycała
2
Jak coś jest głupie, ale działa to nie jest głupie.
0
RIcharlisona w Fantasy!!!! Miałem kupić ale się rozmyśliłem xD
0
No i po kuponie praktycznie przez takiego ogóra :(
0
Forbet ma też niezłą ofertę i lepsze zakłady łączone od fortuny/sts, ciekawsze w każdym razie.
0
Co za bezmózg...
13
Ta, szczególnie Alba xD
0
Fajny kursik na Everton/remis dziś.
0
3-1 Real myślę
0
Jednak ma jeszcze szanse, żeby się wymigać, na Igrzyska Azjatyckie jedzie niedługo xD Może tym razem
1
O, Son jeszcze nie na poligonie? XD
0
Może i tak, ale nie wierzę, że BVB w ogóle siadałoby do rozmów za cenę poniżej 90 mln. To nierealne przy dzisiejszych cenach.
3
Alexis to gra dziś wybitne spotkanie.
2
28 dni i już cie przyskrzynili? xD
0
Ale mizeria te United ;D
0
Jones poza składem, Albrighton ława, tak się FPL zaczyna xDD
3
My? A co my do tego mamy. Widać klub stwierdził, że pomocników starczy a gracz który potrafi przesiedzieć pół sezonu u lekarzy nie jest niezbędny
0
Nie wiem jaka będzie skala tej burzy, ale ten alert SMS to jest coś nowego z RCB, więc podejrzewam że na wyrost chcą to przetestować więc jakiś tornad się nie spodziewam