0

Strasznie defensywnie wyszedł Arsenal, to się nie mogło dobrze skończyć.

0

Lech na czysto jeszcze bym ryzykował, reszta nie wiem :D

11

Dziewczyny przychodzą i odchodzą, w Barcelonie tylko skład się zmienia, klub jest zawsze xD

0

Ja dałem Legia/X - raczej łatwo wejdzie, Ars-City +2.5 gola a na 2 kuponie btts, do tego tenis Stephens +1.5 seta :D

0

Klejnoty im pokasowali xD

0

Salah! Tak jest :D

0

s. 32, mam 369 lvl na ten moment xD

0

Ja na 32 gram, gildia za pare dni będzie top1, bo się rozpadli i do nas doszli, takze juz prosta droga do chwały :D

0

Według mnie początek słaby, reszta mi się podobała, ale racja że jego stać na dużo

0

Stand up ktoś ogląda? Co myślicie o BANG! a konkretnie wystąpieniu Lotka. Niedawno dodane na YT.

3

Często wracałem i zawsze mnie kasowali, już mnie to zaczęło irytować :D Teraz z takich gierek to Sfgame only

1

Fortuna żadnych listów nie wysyła, przynajmniej mi nie wysyłali.
@ a w totolotku nawet mnie nie zweryfikowali a już kupony mogłem obstawiać, więc nie wiem jak to działa xD

2

Czekaj, kulistym kiedyś dostaniesz to się nie będziesz tak zachwycała

2

Jak coś jest głupie, ale działa to nie jest głupie.

0

RIcharlisona w Fantasy!!!! Miałem kupić ale się rozmyśliłem xD

0

No i po kuponie praktycznie przez takiego ogóra :(

0

Forbet ma też niezłą ofertę i lepsze zakłady łączone od fortuny/sts, ciekawsze w każdym razie.

0

Co za bezmózg...

13

Ta, szczególnie Alba xD

0

Fajny kursik na Everton/remis dziś.

0

3-1 Real myślę

0

Jednak ma jeszcze szanse, żeby się wymigać, na Igrzyska Azjatyckie jedzie niedługo xD Może tym razem

1

O, Son jeszcze nie na poligonie? XD

0

Może i tak, ale nie wierzę, że BVB w ogóle siadałoby do rozmów za cenę poniżej 90 mln. To nierealne przy dzisiejszych cenach.

3

Alexis to gra dziś wybitne spotkanie.

2

28 dni i już cie przyskrzynili? xD

0

Ale mizeria te United ;D

0

Jones poza składem, Albrighton ława, tak się FPL zaczyna xDD

3

My? A co my do tego mamy. Widać klub stwierdził, że pomocników starczy a gracz który potrafi przesiedzieć pół sezonu u lekarzy nie jest niezbędny

0

Nie wiem jaka będzie skala tej burzy, ale ten alert SMS to jest coś nowego z RCB, więc podejrzewam że na wyrost chcą to przetestować więc jakiś tornad się nie spodziewam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?