0

Ernest Hemingway, pisarz amerykański.

0

Możliwe, ja dziś z ciekawości sprawdziłem na TVP Sport, lekkie zdziwienie, myślałem że w końcu przejrzeli na oczy, ale nic bardziej mylnego.

1

Nie wiem czy już ktoś ogłaszał, ale finał skomentuje Szpak.
Smutna wiadomość :(

14

O nim to przede wszystkim selekcjoner zapomniał

29

Duet obrońców Real-Barca
vs
Duet pomocników Real-Barca
ciekawe starcie xD

21

Przecież Francuzi nic wielkiego nie grają, bez przesady.

3

Na kuponie chyba ich miał xD

2

Genialny rożny, powinno się to pokazywać juniorom na treningach.

6

Przed meczem mogłeś napisać to bym obstawił

0

Sterling... to on gra jeszcze?

30

Kropka i wykrzyknik, co to za remix xd

1

Rakitić, strzały - tryb off

2

Na filmie krzyczał "chwała wielkiej Ukrainie"czy jakoś tak to go Ruscy wyjaśniają xD

17

Jak, jak? xD

0

Rakitić jaki zaspany, w Fortnite chyba grali

0

Chorwatom może nie wystarczyć sił po tych 2 dogrywkach, ale zobaczymy, to waleczny naród.

0

Byłem za Belgią, ale to co pokazali w tym meczu to się nadaje na puchar wójta a nie półfinał mistrzostw świata. Gratulacje dla Francuzów.

4

Odpadłaby z Urugwajem xd

3

Mogli tego Romka z rodziny zastępczej puścić, gorzej by nie zagrał

4

De Bruyne kompromitacja, tego się inaczej nie da nazwać.

3

Jeszcze 3 takie akcje i nawet Ty go nie obronisz xD

0

Ładnie Chadli parę sekund ukradł :D

0

Dobry dzik xd

10

Jak na "przedwczesny finał" to trochę średnio.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_JMioFW0EwzKqsZ8KfEa1WxMjA9RpCwYD.jpg

1

Nie sądzę, żeby to oznaczało początek dominacji Barcelony, bo Real bez Ronaldo radził sobie świetnie (w przeciwieństwie do Barcelony bez Messiego, tak na marginesie).

3

W zarządzie nikogo poważnego nie ma dlatego nikt poważny nie musi tego potwierdzić, żeby podejrzewać, że to prawda. :D

0

To nie ulega wątpliwości, karny powinien być odgwizdany.

0

A gdzie ja napisałem, że VARu nie olał? Napisałem, że nie ma na to dowodów, więc nie mam na ten temat zdania i nie dopisuj mi czegoś, czego nie powiedziałem. Został odesłany, bo pewnie są lepsi od niego, co jest prawdą, Marciniak najlepszym arbitrem na Mundialu na pewno nie był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?