Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Czołem wielkiej Polsce xDDD
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37150887_2094722400851234_56085280679002112_n.jpg?_nc_cat=0&oh=71dd9f1af5f4366bf5dd767fecd72f0f&oe=5BDB0F7B
0
Ernest Hemingway, pisarz amerykański.
0
Możliwe, ja dziś z ciekawości sprawdziłem na TVP Sport, lekkie zdziwienie, myślałem że w końcu przejrzeli na oczy, ale nic bardziej mylnego.
1
Nie wiem czy już ktoś ogłaszał, ale finał skomentuje Szpak.
Smutna wiadomość :(
14
O nim to przede wszystkim selekcjoner zapomniał
29
Duet obrońców Real-Barca
vs
Duet pomocników Real-Barca
ciekawe starcie xD
21
Przecież Francuzi nic wielkiego nie grają, bez przesady.
3
Na kuponie chyba ich miał xD
2
Genialny rożny, powinno się to pokazywać juniorom na treningach.
6
Przed meczem mogłeś napisać to bym obstawił
0
Sterling... to on gra jeszcze?
30
Kropka i wykrzyknik, co to za remix xd
12
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/08/ladne-kraglosci_2017-08-12_18-11-00.jpg
1
Rakitić, strzały - tryb off
2
Na filmie krzyczał "chwała wielkiej Ukrainie"czy jakoś tak to go Ruscy wyjaśniają xD
17
Jak, jak? xD
0
Rakitić jaki zaspany, w Fortnite chyba grali
0
Chorwatom może nie wystarczyć sił po tych 2 dogrywkach, ale zobaczymy, to waleczny naród.
0
Byłem za Belgią, ale to co pokazali w tym meczu to się nadaje na puchar wójta a nie półfinał mistrzostw świata. Gratulacje dla Francuzów.
4
Odpadłaby z Urugwajem xd
3
Mogli tego Romka z rodziny zastępczej puścić, gorzej by nie zagrał
4
De Bruyne kompromitacja, tego się inaczej nie da nazwać.
3
Jeszcze 3 takie akcje i nawet Ty go nie obronisz xD
0
Ładnie Chadli parę sekund ukradł :D
0
Dobry dzik xd
10
Jak na "przedwczesny finał" to trochę średnio.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_JMioFW0EwzKqsZ8KfEa1WxMjA9RpCwYD.jpg
1
Nie sądzę, żeby to oznaczało początek dominacji Barcelony, bo Real bez Ronaldo radził sobie świetnie (w przeciwieństwie do Barcelony bez Messiego, tak na marginesie).
3
W zarządzie nikogo poważnego nie ma dlatego nikt poważny nie musi tego potwierdzić, żeby podejrzewać, że to prawda. :D
0
To nie ulega wątpliwości, karny powinien być odgwizdany.
0
A gdzie ja napisałem, że VARu nie olał? Napisałem, że nie ma na to dowodów, więc nie mam na ten temat zdania i nie dopisuj mi czegoś, czego nie powiedziałem. Został odesłany, bo pewnie są lepsi od niego, co jest prawdą, Marciniak najlepszym arbitrem na Mundialu na pewno nie był.