Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem co by powiedział, ale dopowiadanie z dupy wyjętych teorii spiskowych to chyba główne zajęcie niektórych osób. :D Nie ma udowodnionej winy to po co jechać po nim jak po burej suce? Bezsens. Według części komentujących skrzywdził Argentynę i pewnie to jest jeden z powodów.
3
- To jakiś absurd. Najważniejszą informacją jest to, że VAR akcję sprawdził, potwierdził mi na ucho, że nie była to sytuacja na ewidentny rzut karny i podtrzymuje moją decyzję z boiska. A to, co pisały później media, to kompletne głupoty - dodał.
- Nie wiem kto i w jakim celu rozpowszechnia absurdy, że niby czuję się mądrzejszy od VAR, że ignoruję system i chcę sędziować bez niego. To kłamstwo - zakończył.
Marciniak odnośnie tego, że rzekomo zignorował VAR. Każdy oczywiście dopowiedział swoją historię i wieszał na nim psy.
8
Forsberg? Przecież on jest na Mundialu jednym z najsłabszych piłkarzy Szwecji. Ostatnio tylko bramę strzelił :D
0
Nie sądzę, żeby obecny rząd w ogóle wprowadził w całości te zapisy w dyrektywie. Zrobią pewnie coś, żeby pozornie wyglądało to na zmiany w prawie, tak jak w przypadku innych nakazów Unii dotyczących SN itp. a tak naprawdę niewiele się zmieni. Nie strzelą sobie w kolano przed wyborami. :D
3
O, właśnie o takiego fachowca mi chodziło, dzięki.
0
Francja dziś wygra? Bo nie wiem czy wypłacać :D
#siatkówka
0
Tylko albo aż :D
0
Dobra chyba to nie ma sensu, bo model mojego telefonu również się tam zgadza a facebook twierdzi, że logowałem się z niego z Warszawy, Bydgoszczy, Torunia, Krakowa i jeszcze kij wie czego, także oni coś spieprzyli chyba
0
Teraz jeszcze patrzę, że to logowanie z nie mojego IP, dziwne xD
3
Tak z ciekawości. Teraz przeglądam swoje ustawienia na facebooku i miejsce, z którego się rzekomo loguje aktualnie to Toruń. W Toruniu to ja z 10 lat temu byłem ostatnio, ktoś wie o co chodzi? ;d
0
"przecież Rosell i Abidal nie zamordowali nikogo żeby uzyskać te wątrobę tylko po prostu kupili ją ze źródła uznawanego za nielegalne" Ludzie święci, co za stek bzdur, kto to łapkuje w ogóle.
6
Henderson z Liverpoolu, porażkę ma we krwi.
6
Dżesi przestrzeli, czuję to w powietrzu i ziemi xD
2
W Anglii, w pucharach chyba
4
Haha, czytają ustawy w Sejmie a ktoś z sali "przerwa na karne" xD
0
Hahahahaha, coooo?
0
"Jak w środek to wszystko moje" :D To wymyślił
9
Hahah ten chciał na koniu pojeździć chyba xD Kolumbijski Lucky Luke
2
Też tak mówiłem w meczu Szwecji, jak wstałem to nie było karnych tylko koniec meczu xD
0
Dokładnie, po co marnować czas.
4
https://lh3.googleusercontent.com/-aDhWaim57oE/TXkXzZuwC9I/AAAAAAAAB3M/1OesYlXfVD8/s640/sergioramossmall.jpg
Zawsze xD
2
Dżesi, co to za strzał? ;/ Taki potencjał..
2
A kto nie jest lepszy od Juskowiaka? xD
Ryszard Kalisz byłby lepszym ekspertem.
4
Jakby Maguire sie dobrze zastawił to Cuadrado by po drugiej stronie boiska wylądował xd
7
Dostali poważnego przeciwnika w końcu.
10
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_u2IiqB38Hc7Uvhi70MIZTeI0aILNGjRH.jpg
1
Nie ma takiej możliwości niestety ;D
2
Dobra idę jednak spać i wstanę na karne, bo tu i tak nic się nie dzieje xD
17
Ten Berg to jest nieporozumienie jakieś xD
0
No tak myślałem, że mogło się pojawić, wybacz xD