1

Nie wiem co by powiedział, ale dopowiadanie z dupy wyjętych teorii spiskowych to chyba główne zajęcie niektórych osób. :D Nie ma udowodnionej winy to po co jechać po nim jak po burej suce? Bezsens. Według części komentujących skrzywdził Argentynę i pewnie to jest jeden z powodów.

3

- To jakiś absurd. Najważniejszą informacją jest to, że VAR akcję sprawdził, potwierdził mi na ucho, że nie była to sytuacja na ewidentny rzut karny i podtrzymuje moją decyzję z boiska. A to, co pisały później media, to kompletne głupoty - dodał.
- Nie wiem kto i w jakim celu rozpowszechnia absurdy, że niby czuję się mądrzejszy od VAR, że ignoruję system i chcę sędziować bez niego. To kłamstwo - zakończył.

Marciniak odnośnie tego, że rzekomo zignorował VAR. Każdy oczywiście dopowiedział swoją historię i wieszał na nim psy.

8

Forsberg? Przecież on jest na Mundialu jednym z najsłabszych piłkarzy Szwecji. Ostatnio tylko bramę strzelił :D

0

Nie sądzę, żeby obecny rząd w ogóle wprowadził w całości te zapisy w dyrektywie. Zrobią pewnie coś, żeby pozornie wyglądało to na zmiany w prawie, tak jak w przypadku innych nakazów Unii dotyczących SN itp. a tak naprawdę niewiele się zmieni. Nie strzelą sobie w kolano przed wyborami. :D

3

O, właśnie o takiego fachowca mi chodziło, dzięki.

0

Francja dziś wygra? Bo nie wiem czy wypłacać :D
#siatkówka

0

Tylko albo aż :D

0

Dobra chyba to nie ma sensu, bo model mojego telefonu również się tam zgadza a facebook twierdzi, że logowałem się z niego z Warszawy, Bydgoszczy, Torunia, Krakowa i jeszcze kij wie czego, także oni coś spieprzyli chyba

0

Teraz jeszcze patrzę, że to logowanie z nie mojego IP, dziwne xD

3

Tak z ciekawości. Teraz przeglądam swoje ustawienia na facebooku i miejsce, z którego się rzekomo loguje aktualnie to Toruń. W Toruniu to ja z 10 lat temu byłem ostatnio, ktoś wie o co chodzi? ;d

0

"przecież Rosell i Abidal nie zamordowali nikogo żeby uzyskać te wątrobę tylko po prostu kupili ją ze źródła uznawanego za nielegalne" Ludzie święci, co za stek bzdur, kto to łapkuje w ogóle.

6

Henderson z Liverpoolu, porażkę ma we krwi.

6

Dżesi przestrzeli, czuję to w powietrzu i ziemi xD

2

W Anglii, w pucharach chyba

4

Haha, czytają ustawy w Sejmie a ktoś z sali "przerwa na karne" xD

0

Hahahahaha, coooo?

0

"Jak w środek to wszystko moje" :D To wymyślił

9

Hahah ten chciał na koniu pojeździć chyba xD Kolumbijski Lucky Luke

2

Też tak mówiłem w meczu Szwecji, jak wstałem to nie było karnych tylko koniec meczu xD

0

Dokładnie, po co marnować czas.

2

Dżesi, co to za strzał? ;/ Taki potencjał..

2

A kto nie jest lepszy od Juskowiaka? xD
Ryszard Kalisz byłby lepszym ekspertem.

4

Jakby Maguire sie dobrze zastawił to Cuadrado by po drugiej stronie boiska wylądował xd

7

Dostali poważnego przeciwnika w końcu.

1

Nie ma takiej możliwości niestety ;D

2

Dobra idę jednak spać i wstanę na karne, bo tu i tak nic się nie dzieje xD

17

Ten Berg to jest nieporozumienie jakieś xD

0

No tak myślałem, że mogło się pojawić, wybacz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?