Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
https://m.fangol.pl/view/251166/gdyby-pilka-nozna-i?ekst
"Gdyby piłka nożna i golf zamieniły się komentatorami" Nie wiem czy było, ale niezłe :D
0
Szkoda mi tego Schmeichela na ławkę, za dobry bramkarz, żeby tylko w pucharach grał.
2
https://www.facebook.com/1886839994892037/videos/2082909208618447/
mistrzostwo xD
40
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36503308_931697530345713_7868633815759978496_n.png?_nc_cat=0&oh=2ef30fcf96165ed286a9a35464c222f7&oe=5BA2ED21
O nie xDD
6
Przegrali mecz, wygrałem kupon.
1
Ależ kontraaa, piękna.
1
Uffff... ależ mi dupę uratował Drzewiec, :*
1
Chyba tylko kitajce mogli taką bramkę wpuścić.
3
Jaka bramka, hahahaha
3
Dembele świetny sezon w Tottenhamie, Batshuayi potrafi się znaleźć pod bramką przeciwnika. Co z tego jak ta łysa pała chce wszystkim pokazać, że on wie najlepiej? xD
1
Tak, to jest ten Lukaku z United, zdecydowanie :D
2
Heh, a my ich rozgromiliśmy 1-0, to nieźle
0
Hahahah xDDDDDDDDDDDDD
1
Szkoda, że będą musieli z mundialu odpaść, żeby zobaczyć jakiego amatora mają na ławce selekcjonera :P
0
Nie ma szans na te 1.5 bramki Belgów, Żółtki za dobrze bronią xD Kolejna wtopa.
1
Zobacz kto jest ich selekcjonerem, ja przed nim już ostrzegałem nie raz.
1
Strejlau. Każdy ich myli, nie przejmuj się.
1
Kurdę, aż mnie telepie jak tego Carrasco widzę. Nie oceniam przeważnie gościa po zespole ani lidze w jakiej gra, ale on się niczym nie broni, jest fatalny od pierwszego dnia mistrzostw.
6
Janas to jest potężnie elokwentny xd
0
Miejmy nadzieję, bo postawiłem :D
0
Belgia +1,5 gola dziś? :D
14
Ludzie święci, padaczki dostał, w buzie mu coś włóżcie bo język przegryzie.
6
Odwrotnie niż De Gea xD
1
Potężne osłabienie w ćwierćfinale.
1
Bez przesady, całą akcję skręcił prawie :D
2
Teraz mam ogromną nadzieję, że Dania to wygra. Za te frajerstwo, niespotykane wręcz.
0
Po pierwsze nie wiem czemu on nie strzelił bramki
Po drugie nie wiem skąd ta żółta xd
3
Kiedyś to było
9
Jak już kasę przewaliłem to niech chociaż Dania przejdzie xD
1
Również.