0

Dziwnie to wygląda, jakby Chorwacja od 60 minuty grała na dogrywkę i karne. Zero zaangażowania.

2

Z tej ekipy to i tak Tomaszewski najlepszy grajek, tylko odwrotnie musisz stawiać. ;D Jak mówi Chorwacja to Dania pewniak.

4

Ile Thiago zagra meczów w sezonie? Jaka gwarancja, że w ważnym momencie nie wypadnie na miesiąc? Skoro on opuścił więcej meczów od Vermy w przeciągu jakiegoś okresu czasu to o czymś świadczy.

33

Też odbija cudze żony? XDD

1

Do tunelu za 20 minut

1

Kawy nie zdążyłem zaparzyć xDD

0

Chorwację na czysto, wiem że jeszcze sporo czasu ale inaczej to miało wyglądać xD

1

Murowanie stulecia nas czeka, idźcie kawę zaparzyć.

1

Ludzie święci, moje 100 złotych

8

Mam nadzieję, że Modrić i Rakitić pokażą dziś co to znaczy mieć najlepszych pomocników, którzy mogą rozmontować obronę a nie klepać w szerz przez 120 minut,

1

Brawo Rosja, ta Hiszpania to jedno wielkie nieporozumienie. :)

2

I co Koke, do przodu ciężej kopnąć? XDDDDDDDDDD

12

No jak De Gea chce się odkuć za te poprzednie wtopy to chyba nie ma lepszej okazji.

0

głaszcze to sie psa xDDDD

3

Czekanie na var - najciekawszy moment spotkania.

7

I niewypały w Polsce jeszcze mógł dodać.

1

Cionek więcej podań do przodu wykonał niż Koke.

23

Tomaszewski powiedział, że niemożliwe, żeby były karne.
Czyli idę więcej żarcia, bo ba pewno będą karne.

16

http://www.legia.net/foto/konkursy/jaga_serpentyny_.jpg
a tu macie kupony z dzisiejszego meczu

6

Symulka Alby, żadna nowość. Wcześniej natomiast był spalony, więc jest na czysto.
chyba, że mu Ramos pomógł, to też możliwe

1

Przecież to nie od dziś wiadomo, to czołowy fan Messiego :D

0

Dla dobra kibiców powinni pominąć dogrywkę i od razu przejść do karnych.

0

Ta

1

Złote lata Taty Martino się przypominają :D W sumie złoty rok.

1

Nie wiem czy akurat Roberto by coś tutaj zdziałał xD No ale okej

7

Jak te ogórki sobie klepały między sobą, obrońcy do pomocników i tak 250 razy to co miał zrobić? xd

7

Przy takiej grze Hiszpanii to nawet gra Rosji wygląda atrakcyjnie, więc wiesz..

6

On chyba myślał, że na dyskotece jest...

0

No wypisz wymaluj nasz mecz z Japonią, właściwie ostatnie jego 10 minut. Dramat xD

2

Hiszpania praktycznie akcji nie zrobiła, nie licząc stałego fragmentu. Więcej się spodziewałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?