Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie wyraziłem nigdzie swojego zdania kim powinien być Minister ON. Nie ekscytuj się tak i zachowaj kulturę jak piszesz na forum, bo dzieci to czytają :)
11
Ale po co? Taki mamy system, partyjny i ludzie partii są obsadzani na ważnych stanowiskach, żadne zaskoczenie, tak było jest i będzie ;D
7
E tam, Napoleon też strasznie nie wyglądał :D
0
City 9 rożnych po 1 połowie, śliczny over xD
0
Aguero strzelił, KDB asysta
0
Ktoś w Fantasy PL trzyma się jeszcze w pucharze? :d
1
Ten Lukaku to sabotażysta :D
1
Prawdziwa miłość nie zna wieku, gościowi nie przeszkadza że babeczka jest tak stara że się kiedyś w węglu odcisnęła. xD
6
Gość stoi z małą karteczką, na której jest napisane że chciałby koszulkę od Hazarda. O dziwo Eden zobaczył kartkę i koszulkę dzieciakowi dał, nieźle :D
1
Też widziałem, ponoć babcia chciała mu dać kasę na prostytutkę, ale on wolał ją xDD
0
na zalukaj można obejrzeć ;d
52
Po tym wstępie myślałem ze zdecydowałeś się w kosmos lecieć albo przeprowadzić desant na Koreę Północną a tu serial xD
3
Dembele mega gwiazda? On może być mega gwiazdą, na razie to jest perspektywicznym graczem po prostu.
24
https://i.ytimg.com/vi/8TIo1eoueMs/maxresdefault.jpg
Damy radę.
4
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26730956_956493924503449_3512198874187473482_n.jpg?oh=a17be8ed14b8a67d3e7bc2a6fcb042d2&oe=5AEC5295
0
Tande xDDDDDDDDd
0
Bo to wygodniejsze niż bokserki czy inne majtki xD
0
Haha, no to nieźle :D
1
Korzysta ktoś z bukmacherów, którzy nie odciągają podatków? Zastanawia mnie to, bo niby nielegalne, niby karalne a jeszcze o przypadkach płacenia grzywny nie słyszałem. :D
0
Piękna bramka, chwila nieuwagi.
5
Do Pinto to mu jeszcze brak, tamten to z ławki potrafił czerwoną wyłapać xDDD
3
Mieli pretensje, bo to był faul taktyczny, zatrzymujący kontrę.
6
Może szałasu na zimę szuka ;D
0
Cześć, korzystał ktoś z bonusu 20zł na LVbet? Mam parę pytań :D
0
Z pierwszą częścią się zgadzam, może te klęski go czegoś nauczyły, z tym populizmem i rozdawnictwem to tak połowicznie, jest wiele rzeczy, dzięki którym mają takie poparcie.
2
Telewizja chyli się ku upadkowi pod względem finansowym. Kiedyś dotacje od państwa się skończą i to będzie główny powód.
9
Polityk genialny, rozgrywa ich jak chcę. Kwestia poglądów i samej osoby Prezesa to już inna sprawa, ale w ramy definicji słowa polityk wpisuje się jak mało kto.
0
Moim zdaniem dni Kurskiego są policzone, to jest kwestia czasu.
5
Tyle się ich urodziło, że zdarzają się powtórki po prostu. To tak jak masz np. dużo kart Dragon Balla, w końcu trafiają się te same xD
27
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26731085_834291243419676_2094977912066501228_n.jpg?oh=6eab9d4f4210a6d7e95cfbe24121c22c&oe=5AE70A57
//Ekstraklasatrolls xD