1

4-2, oby :D

6

Te Lazio to chyba jakiś żart, niby wygrywają ale to przecież widać od razu że nie wejdzie czysta 2 xDDD

0

Wiem, to półżartem przecież :D Pogba to dobry piłkarz, ale na ten moment uznawanie go za najlepszego pomocnika to przesada :P

2

Kevinowi De Bruyne może sznurówki od buta czyścić :D

8

Pusta bramka to nie jest dla niego wystarczający argument, żeby strzelić bramkę.

1

Brawo Pogba, od dziś mam nowego wroga.

0

No to o over tam może być ciężko z tego co oglądam, chyba że zaraz coś strzelą i Derby nie będzie miało czego bronić

0

Ty postawiłeś United? To już zabranie resztek nadziei xDD

6

Inter z podpórką bardzo fajny kurs, ale co z tego jak te czerwone parówy u siebie z Derby nie wygrają xD

0

No i będą chcieli się odkuć za ostatnią porażkę, mam dziś nadzieję na dobry mecz po prostu :D

1

Ktoś czeka na Houston-GSW ? :D

0

Jeszcze nie podali nowego terminu, ciężko powiedzieć ;D A co kupon pewnie?

0

Ze względu na śnieżyce, które szaleją w mieście.

0

Dramat, niemalże setka :/

8

Chytrze przechytrzyć :D Dobre combo

1

Pique co robił to chyba tylko on sam wie... komu on machał, kolegą na trybunach zobaczył?

27

Piłka odbita trafia pod nogi Paulinho.
Z innych informacji- trawa jest zielona xD

10

Arbeloa to był fenomen. Grał w reprezentacji w latach świetności tylko dlatego, że nikogo dobrego nie mieli.

19

Babiarz to jest wizjoner zrobił Kota liderem a ten z Kasai przegrał

2

Nie, to nie jest remix Otherside


Macie, jakoś znalazłem.

0

nieaktualne, znalazłem

0

Już nawet o tą policjantkę mi nie chodzi, chociaż to dramat, ale te ich "świętowanie" to bardziej przypominało zamieszki xD

1

Kolejny Sylwester a we Francji dalej swoje z tego co widzę, ładnie się bawią.

13

Klepnie to niech się w czoło autor tego obrazka xD

21

Nawet Modrić świętuje :D

0

Ja nie widzę logiki w tym, że miałby przyjść w styczniu. Wciąż uważam, że jeśli przyjdzie to w lato, ale zobaczymy.

21

0

1.2 xD

3

h2h van Gerwena, ten jeden przegrał bo nie brał udziału

https://iv.pl/images/71735258308518543071.png
XDDDDDDDDDDDDd

50

Haha, może żonie powiedział że do kumpla idzie, niezły cwaniak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?