Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
4-2, oby :D
6
Te Lazio to chyba jakiś żart, niby wygrywają ale to przecież widać od razu że nie wejdzie czysta 2 xDDD
0
Wiem, to półżartem przecież :D Pogba to dobry piłkarz, ale na ten moment uznawanie go za najlepszego pomocnika to przesada :P
2
Kevinowi De Bruyne może sznurówki od buta czyścić :D
8
Pusta bramka to nie jest dla niego wystarczający argument, żeby strzelić bramkę.
1
Brawo Pogba, od dziś mam nowego wroga.
0
No to o over tam może być ciężko z tego co oglądam, chyba że zaraz coś strzelą i Derby nie będzie miało czego bronić
0
Ty postawiłeś United? To już zabranie resztek nadziei xDD
6
Inter z podpórką bardzo fajny kurs, ale co z tego jak te czerwone parówy u siebie z Derby nie wygrają xD
0
No i będą chcieli się odkuć za ostatnią porażkę, mam dziś nadzieję na dobry mecz po prostu :D
1
Ktoś czeka na Houston-GSW ? :D
0
Jeszcze nie podali nowego terminu, ciężko powiedzieć ;D A co kupon pewnie?
0
Ze względu na śnieżyce, które szaleją w mieście.
0
Dramat, niemalże setka :/
8
Chytrze przechytrzyć :D Dobre combo
1
Pique co robił to chyba tylko on sam wie... komu on machał, kolegą na trybunach zobaczył?
27
Piłka odbita trafia pod nogi Paulinho.
Z innych informacji- trawa jest zielona xD
10
Arbeloa to był fenomen. Grał w reprezentacji w latach świetności tylko dlatego, że nikogo dobrego nie mieli.
19
Babiarz to jest wizjoner zrobił Kota liderem a ten z Kasai przegrał
2
Nie, to nie jest remix Otherside
Macie, jakoś znalazłem.
0
nieaktualne, znalazłem
0
Już nawet o tą policjantkę mi nie chodzi, chociaż to dramat, ale te ich "świętowanie" to bardziej przypominało zamieszki xD
1
Kolejny Sylwester a we Francji dalej swoje z tego co widzę, ładnie się bawią.
13
Klepnie to niech się w czoło autor tego obrazka xD
21
Nawet Modrić świętuje :D
0
Ja nie widzę logiki w tym, że miałby przyjść w styczniu. Wciąż uważam, że jeśli przyjdzie to w lato, ale zobaczymy.
21
https://iv.pl/images/71399670634138527059.jpg
Ja już gotowy, a Wy?
0
1.2 xD
3
h2h van Gerwena, ten jeden przegrał bo nie brał udziału
https://iv.pl/images/71735258308518543071.png
XDDDDDDDDDDDDd
50
Haha, może żonie powiedział że do kumpla idzie, niezły cwaniak.