Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ok. 1.4, ja gram dość duże stawki i to przynosi mi zyski, każdy gra takim systemem jaki uważa za dobry :) Gdybym był stratny to bym nie grał - proste.
0
Fajny dziś kurs na Inter x2, dałem do tego under -4.5 City, bo gruby pewnie przymuruje i Under w meczu NBA Oklahoma City, może się uda :D
0
Kolejny wyrzucony z pucharu a przeciwników mam z pierwszej 100k, ciekawe jakie by były na mnie kursy na fortunie, pewnie jak na Burnley dzisiaj xD
0
Chyba jednak chodzi o UE a nie Europę. Turan podejrzewam, że ma paszport ze względu na grę w Atleti, ale to przypuszczenia moje.
1
Co gość ma strzały zza pola karnego, masakra.
1
Już chyba nawet Mourinho nie wierzy, że w lidze da się coś jeszcze ugrać. To musi być upokarzające, przegrać ligę w grudniu. xD
41
Otwarte żabki, sprawdzałem bo zaraz idę po ten.... po cole xd
1
Moje też, jeszcze czyste konto i może coś z tego będzie
1
W ten boxing day tyle bramek zawsze, że masakra :D
9
Boże... jak Salah nic nie ustrzeli to usuwam konto w FPL, bo to głupota czysta
2
Możliwe, ale tym bardziej gratulacje dla Kane'a że potrafi w takim zespole strzelać tyle bramek, szacun :)
2
Zapomniałem dać go na kapitana xddd tak się frajerzy kolejke
0
Chodzi ci o komentarz na kanałach amerykańskich? Jeśli tak to bierz pod uwagę, że tam są puszczane te mecze w telewizji miastowej przykładowo i wtedy wiadomo, że komentator będzie za tamtejszą drużyną :D
8
"Mary Horomanski, 58-letnia mieszkanka Pensylwanii (USA), sprawdzając rachunek za prąd nie spodziewała się takiego widoku. Na wystawionej fakturze w internecie widniała kwota 284 mld dolarów, czyli niemal dokładnie biliona złotych - donosi portal "Go Erie"."
- Oczy prawie wyskoczyły mi z orbit - podkreśla kobieta. - Zastanawiałam się czy dobrze zamontowaliśmy lampki świąteczne, że tak dużo prądu zużyliśmy
//wp.pl
XDD
17
Ze swoich ziemniaków, te z KFC też śmierdzą xD
0
Hahaha, United... Liga angielska to jednak stan umysłu.
1
Fajnie jakby Leo zakończył rok z największa ilością goli, to nas obchodzi :)
0
Milan przegrywa już 2-0, ależ są w fenomenalnej formie.
3
Pewna konwersacja na fb przed 2 połową
-Bardzo równy mecz, ale jednak z lekkim wskazaniem na nas.
Udokumentujmy to chociaż jedną bramką i zgarniamy 3 pkt. Vamos!
- Vamos! Udokumentujemy
*30 minut później*
- To udokumentowaliśmy...
XDD
0
Messi przykryty póki co, jeśli taki był plan ZIdane'a to mu się udało
0
Ja nawet się z krzesła nie ruszam, mogę się nawet łańcuchami przykuć a na święta jeść suchy chleb, od lapka nie odejdę.
2
Hahahahha, synonim frajerów, jak ja ich kocham xDDDDDddd
0
Jak się ma takiego 'fachurę' na bramce to tak to wygląda xDDD
1
Tak jeeest! Miałem nosa z tym Salahem, oj miałem :D Może ogole następnego frajera w pucharze
0
Najlepsze było przed takimi turniejami
-to kto zagra na obronie
-ja napad
-ja napastnik
-ofensywny pomocnik
- ja też atak
elo xDDD
2
Salah parówka, a ja go kapitanem zrobiłem xD
3
Co ma Unia do obronności? Pogarszamy stosunki z Unią to i z Niemcami, bo Niemcy to Unia :) Prosta zależność.
0
Przeczytaj wypowiedzi Macierewicza, to na pewno nie jest "pójście w kierunku Rosji"
Ja mówię o poprawie stosunków z Federacją Rosyjską ze względu na nasze złe położenie geopolityczne. Jesteśmy w NATO, więc na pewno nie będziemy sojusznikami w najbliższym czasie, ale nie można prowadzić takiej polityki zagranicznej na 2 fronty, bo z Unią stosunki też są nienajlepsze.
1
Nie mówię o takich przypadkach, generałów szkolonych w ośrodkach GRU oczywiście powinno się odsunąć na bok, ale za Macierewicza to idzie za daleko, tak uważam.
11
Mam nadzieję, że Morawiecki na poważnie porozmawia z Prezesem o zastąpieniu Pana Macierewicza, bo on przekłada kwestie polityczne nad bezpieczeństwo Polski i sprawy związane z obronnością. Odchodzą najlepsi generałowi, uzdolnionym wojskowym nie przyznaje się nominacji generalskich ze względu na konflikt z Prezydentem a w dodatku pogarszamy stosunki z Rosją, słabo jeśli chodzi o ten resort.