Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
W sumie to wiara była mocno wpisana w naszą historię, stąd często łączy się te 2 rzeczy, dla mnie to np. całkiem inne kwestie i uważam, że można być patriotą i nie wierzyć.
4
'życzę dobranoc' tego jeszcze nie słyszałem xD
0
To wbił mu szpile jak to się potocznie mówi.
2
No tak średnio bym powiedział. Póki co cała Hiszpania dość przeciętnie, ale Denis też niczym się nie wyróżnia.
77
Posprzątane to zostanie Monaco w tym okienku xD
30
Nie bardziej niż nadepnięcie na klocek lego.
11
Lima, Lima a Verattiego ni ma.
0
"My biegamy jakbyśmy mieli dwa wozy węgla na plecach"
0
Jadą po nas jak po burej suce.
0
Szczerze mówiąc to nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, ale on mi się kojarzy już TYLKO z jednym, z tą gołą d..., która była podsumowaniem gry tamtej kadry, ale to moje odczucia xD
3
Następna gwiazda zachodu, liga będzie ciekawsza chociaż
1
Słowacja 1
Anglia 1
'Lepiej' być nie może
0
I siedzi BTTS, elo xD
27
Pozdrowienia ze streamu meczu Niemcy-Chile xd
0
Sanchez i 1:0, brawo :)
1
Mamy pierwszy pierwszy komentarz do rzekomego transferu
https://i.ytimg.com/vi/PRlBni_wUtE/hqdefault.jpg
I ja mam podobną minę, oby to była jakaś pomyłka
0
Polecam serię filmów "Łowca smoków" Witolda Gadowskiego, jeśli ktoś lubi tego typu filmy i ma chwilę czasu :P Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
0
To, że u nas gra średniawo to nie znaczy, że po przejściu do Realu wskoczy na taki poziom, zluzujcie trochę...
@ Z resztą, w Valencii również nie prezentował jakiegoś genialnego poziomu, więc nie 'jednym z najlepszych', na pewno nie.
0
W Realu jednym z najlepszych? Zestawianie go na ten moment obok Kroosa, Modricia czy Isco to gruby nietakt.
3
Sam sobie załatwił taki los podpisując ostatni kontrakt, teraz to już nic od niego nie zależy, bo jak się uprą to go nie puszczą i tyle.
14
Mam wrażenie, że te wszystkie portale, gazety srety, specjalnie wypuszczają newsy o rzekomych transferach, żeby gównoburze na La Rambli zrobić i komentarze czytać xD
2
Link do filmu został zamieszczony obok logo YT z lewej strony na górze.
25
Youtube wypuścił film o uchodźcach, oczywiście mający pokazać ich w dobrym świetle. Nie spodziewano się jednak takiej fali hejtu, z tego co widzę Yotube kasuje komentarze pod tym filmem dosłownie co chwile. Dobrze, że ludzie nie dali się tak łatwo zmanipulować i nie łykają wszystkiego jak pelikany.
72
Reprezentanci Włoch u-21 odwiedzili dziś Auschwitz-Birkenau.
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19225844_1595886773776211_5279469744286141484_n.jpg?oh=95ee28c9d2a4fd1623b598310a05a63f&oe=59DFC249
//Łączy nas piłka
9
Sądziłem, że stać nas na wyjście z grupy i wcale tego nie ukrywałem, podobnie jak wiele osób, bo składu wcale nie mamy najgorszego.
4
Bo to nasi? o.O
1
daj daj daj, nie odmawiaj daaaaj
1
Z przodu to jeszcze coś gramy, ale defensywa jest żałosna.
0
Sibik, hahahaha
0
Ładna akcja Kownasia :D