10

W sumie to wiara była mocno wpisana w naszą historię, stąd często łączy się te 2 rzeczy, dla mnie to np. całkiem inne kwestie i uważam, że można być patriotą i nie wierzyć.

4

'życzę dobranoc' tego jeszcze nie słyszałem xD

0

To wbił mu szpile jak to się potocznie mówi.

2

No tak średnio bym powiedział. Póki co cała Hiszpania dość przeciętnie, ale Denis też niczym się nie wyróżnia.

77

Posprzątane to zostanie Monaco w tym okienku xD

30

Nie bardziej niż nadepnięcie na klocek lego.

11

Lima, Lima a Verattiego ni ma.

0

"My biegamy jakbyśmy mieli dwa wozy węgla na plecach"

0

Jadą po nas jak po burej suce.

0

Szczerze mówiąc to nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, ale on mi się kojarzy już TYLKO z jednym, z tą gołą d..., która była podsumowaniem gry tamtej kadry, ale to moje odczucia xD

3

Następna gwiazda zachodu, liga będzie ciekawsza chociaż

1

Słowacja 1
Anglia 1
'Lepiej' być nie może

0

I siedzi BTTS, elo xD

27

Pozdrowienia ze streamu meczu Niemcy-Chile xd

0

Sanchez i 1:0, brawo :)

1

Mamy pierwszy pierwszy komentarz do rzekomego transferu
https://i.ytimg.com/vi/PRlBni_wUtE/hqdefault.jpg

I ja mam podobną minę, oby to była jakaś pomyłka

0

Polecam serię filmów "Łowca smoków" Witolda Gadowskiego, jeśli ktoś lubi tego typu filmy i ma chwilę czasu :P Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

0

To, że u nas gra średniawo to nie znaczy, że po przejściu do Realu wskoczy na taki poziom, zluzujcie trochę...
@ Z resztą, w Valencii również nie prezentował jakiegoś genialnego poziomu, więc nie 'jednym z najlepszych', na pewno nie.

0

W Realu jednym z najlepszych? Zestawianie go na ten moment obok Kroosa, Modricia czy Isco to gruby nietakt.

3

Sam sobie załatwił taki los podpisując ostatni kontrakt, teraz to już nic od niego nie zależy, bo jak się uprą to go nie puszczą i tyle.

14

Mam wrażenie, że te wszystkie portale, gazety srety, specjalnie wypuszczają newsy o rzekomych transferach, żeby gównoburze na La Rambli zrobić i komentarze czytać xD

2


Link do filmu został zamieszczony obok logo YT z lewej strony na górze.

25

Youtube wypuścił film o uchodźcach, oczywiście mający pokazać ich w dobrym świetle. Nie spodziewano się jednak takiej fali hejtu, z tego co widzę Yotube kasuje komentarze pod tym filmem dosłownie co chwile. Dobrze, że ludzie nie dali się tak łatwo zmanipulować i nie łykają wszystkiego jak pelikany.

72

9

Sądziłem, że stać nas na wyjście z grupy i wcale tego nie ukrywałem, podobnie jak wiele osób, bo składu wcale nie mamy najgorszego.

4

Bo to nasi? o.O

1

daj daj daj, nie odmawiaj daaaaj

1

Z przodu to jeszcze coś gramy, ale defensywa jest żałosna.

0

Sibik, hahahaha

0

Ładna akcja Kownasia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?