Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słowacja gol, kurs był ponad 1,5, miałem wyczucie :D
1
"przyjaciółami" Dariusz Sz. 2k17
0
Nie sądzę, żeby Bayern chciał się go pozbyć.
0
Kupn na szczęście nie mój, podałem źródło - strona 'Ty, jeden mecz mi nie wszedł' na FB. :D
18
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19225235_1372104356177493_5339714347247736162_n.jpg?oh=1dd4eed0e78ce35da6d7f524a00b6d10&oe=59E2EA2B
Tzw. sektor niebo
//TJMMNW
2
Messi trzymał formę a Ronaldo puchary ;// zapomnijmy o tym sezonie, bo był 3/10 xd
0
Nie trzeba grać pięknie, żeby wygrywać mecze i trofea, wystarczy wyczekać na swoje momenty :D Kolejny tego przykład.
1
Kucharczyk by tego lepiej nie wykończył.
1
Meksyk jeszcze słabszy, klepią w środku i nic kompletnie z tego nie wynika.
1
O co chodzi? tak w skrócie, bo jak zwykle o niczym nie wiem xD
@ dobra, już wiem wszystko, idę po popcorn ;D
1
Niby nie moje pieniądze, ale i tak uważam że to gruba przesada, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę że to Messi.
18
"20 strzałów na bramkę Barcelony" oj Czesio xD To, że oni tak pięknie grają to nie znaczy, że sa Barceloną
3
Dużo rozczarowanie Denisem dziś, bardzo zachowawcze podania a jak już zagra coś do przodu to często kończy się stratą
0
Jeśli chodzi o piłkarzy na boisku to jest zdecydowanie najlepszy :D
0
Nie zdziwię się jak w przyszłości powalczy, na przykład z Dembele :D
1
Tak, jeden z najładniejszych na świecie.
0
Siądzie dziś Hiszpania z handi -1? Skład mają mocny chyba ;d
0
Linetty taka patelnia xDDD Nie no to jest dramat
21
Słowacja to takie kozaki U21? Czy raczej my gramy jak za złotych lat Fornalika i Smudy xd
0
Komentujemy i oglądamy na La Rambli :D
1
Lipski, ten od Siary
0
Goool :D jazda, jazda
3
Również jestem tego zdania, obaj dostaną podwyżki i raczej na tym się zakończy. Oczywiście jeśli Veratti przyjdzie to będę zadowolony, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam.
0
Myślę że chodzi o dysk, użycie cały czas mam 100procent, nawet jak nie mam uruchomionych żadnych programów :/ postawie system na nowo może coś pomoże
0
Właśnie lapek przy włączaniu jest wolny jak Mertesacker dlatego szukałem czegos :D Chyba sam jednak tego nie ogarnę, bo na serio jeszcze cos rozwale
0
msconfig w uruchamianie i wyskoczy te okienko no i potem zakładka 'rozruch' i opcje zaawansowane.
0
Ktoś ogarnia mniej więcej sprawy komputerowe? xd
https://iv.pl/images/42009418089285887041.png
W opcjach rozruchu to jest, co powinno być zaznaczone, 0 czy jakaś wartość? Jakby ktoś u siebie mógł sprawić to też będzie spoko :((
PS Nie znalazłem odp w google. ;/
0
Co jest grane w tej siatkówce? Jakimś wielkim znawcą nie jestem, ale pierwsze dwa mecze zagraliśmy dobrze a potem każdy nas ładował aż [nie]miło xD
0
Ja tam lubię pączki, hamburgery nawet kocham. A tak na poważnie to zgadzam się, raz mu coś wyszło i chyba uwierzył, że jest jakimś wybitnym sportowcem.
0
"Szaleństwo Janowicza. W trakcie meczu krzyczał, że... kocha hamburgery i pączki"
xD